همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

چرا نباید شیائومی می 11 بخریم ؟

می 11 آخرین پرچمدار سال 2020 بود که توسط شیائومی و با اسنپدراگون 888 عرضه شد. اما اینجا به این میپردازیم که چرا نباید شیائوی می 11 بخریم ؟

می 11 که اواخر سال 2020 عرضه شد تقریبا در جنبه های بسیاری از نمایشگر و دوربین گرفته تا عملکرد سخت افزاری برتر از گوشی های سال 2020 بود. البته شاید عمده ترین علت آن هم مربوط به این باشد که می 11 نسخه استاندارد اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 888 بود.

هرچه باشد، از زمان عرضه در وصف می 11 سخنان زیادی بوده است و بیشتر جنبه ستایش داشته است، اما اخیرا و یک بررسی از عملکرد سخت افزاری این دستگاه، بخش ناامیده کننده می 11 را نشان می دهد. اما چرا نباید یکی از بهترین گوشی های 2021 را بخریم؟

چرا نباید شیائومی می 11 بخریم ؟

این روزها و در گوشی های هوشمند در کنار مسئله مهم نمایشگر و دوربین، یکی از مهمترین بخش ها باتری است و درواقع اولویت بسیاری درباره باتری است که سبب شده بهترین باتری گوشی 2021 مورد توجه قرار بگیرند.

اما نکته ای که شاید بسیاری از ما را ناامید کند این است که می 11 را اگر بتوان در شمار بهترین دوربین گوشی 2021 و یا حتی با کمی سهل گیری بهترین نمایشگر گوشی 2021 قرار دارد، این گوشی را هرگز نباید در شمار گوشی هایی با باتری خوب قلمداد کنیم. اخیرا امتیاز DxOMARK بخش باتری می 11 منتشر شده است.

چرا نباید شیائومی می 11 بخریم ؟

باتری 4600 میلی آمپر ساعتی این دستگاه با شارژر سیمی 55 واتی عرضه شده است و از شارژ بی سیم 50 وات نیز پشتیبانی می کند. امتیار دگزومارک باتری شیائومی می 11 برابر با 49 است که یکی از ضعیف ترین عملکردها در نتایج این وبسایت معتبر است. درواقع با این اوضاع شیائومی می 11 بدترین عملکرد را در میان گوشی های تست شده در بخش باتری دگزومارک دارد. در نتیجه با وجود اینکه می 11 یکی از بهترین گوشی های شیائومی 2021 است، اصلا نباید روی باتری این گوشی حساب باز کنید.

امتیاز بخش بازدهی باتری گوشی نیز برابر با 36 است. تنها نکته تقریبا مصبت در امتیازات کسب شده توسط این گوشی به بخش عملکرد شارژر مربوط است که این گوشی امتیاز 84 را کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:

چرا نباید شیائومی می 11 بخریم ؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر