همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

زمان پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead مشخص شد

اخیرا شبکه AMC با انتشار دو تریلر زمان پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead را مشخص کرده است. برای دانستن جزئیات، با ما باشید!

در این چند روز گذشته، شبکه AMC دو تریلر را برای سریال محبوب از مردگان متحرک بترسید منتشر کرده که در آنها به زمان پخش این فصل اشاره شده است. سریال Fear the Walking Dead، اسپین‌آف سریال The Walking Dead است که مخاطبان منتظر فصل هفتم آن هستند.

زمان پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead مشخص شد

طبق تریلرهای منتشر شده از شبکه AMC، تاریخ پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead در ۱۷ اکتبر سال جاری است. علاوه بر این، شبکه AMC تاریخ انتشار فصل یازدهم و پایانی سریال اصلی The Walking Dead را نیز به همراه تریلر آن منتشر کرده و قرار است این فصل پایانی در تاریخ ۲۲ اوت ۲۰۲۱ در شبکه تلویزیونی AMC به نمایش گذاشته شود.

داستان سریال Fear the Walking Dead، در موازات وقایع رخ داده در سریال اصلی The Walking Dead تعریف می‌شود. کلیپ‌های به اشتراک گذاشته شده از فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead، در اوایل روز گذشته در کانال رسمی این سریال در یوتیوب منتشر شده است. در اولین کلیپ منتشر شده از فصل هفتم این سریال، می‌توان کاراکترهایی با نام‌های جون دوری و جان سینیر (John Sr) را مشاهده کرد که با صدای بسیار بلندی از خواب بیدار شده و شاهد افتادن قفسه کتابی بر روی زمین می‌باشند.

زمان پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead

سپس آن‌ها برای بررسی کردن علت این اتفاق، به سمت دیوار پشت این قفسه می‌روند و مشاهده می‌کنند که حفره کوچکی در این دیوار به وجود آمده است. پس از باز کردن این حفره و عبور از آن، آن‌ها آزمایشگاه مومیایی شده‌ای را پیدا می‌کنند که متعلق به قاتل زنجیره‌ای با نام تدی است. جنا الفمن (Jenna Elfman) در نقش جون، کیت کارادین (Keith Carradine) در نقش جان سینیر و جان گلور (John Glover) نیز در نقش تدی در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

برای تماشای تیزر اول فصل هفتم Fear the Walking Dead

در یوتیوب اینجا کلیک کنید.

در دومین کلیپ پخش شده از فصل هفتم این سریال نیز، می‌توان کاراکتر اصلی آن با نام مورگان را مشاهده کرد. این کاراکتر برای اولین بار در فصل اول سریال The Walking Dead ظاهر شده و پس از آن، به سریال اسپین‌آف Fear the Walking Dead منتقل شده است. او در داستان این سریال به همراه کاراکتری با نام گریس، زندگی مشترکی را با یکدیگر در یک زیردریایی تشکیل داده‌اند.

در این کلیپ، او از تخت خود بلند می‌شود تا نوزادی که در حال گریه کردن است را آرام کند. زمانی که کاراکتر گریس از او علت گریه کردن این نوزاد را می‌پرسد، مورگان به او یادآوری می‌کند که این نوزاد گرسنه است. سپس در نمایی دیگر نشان داده می‌شود که کاراکتر گریس از این زیردریایی بیرون آمده و پا در زمین بی آب و علفی می‌گذارد تا به دنبال غذایی برای این نوزاد برود.

نقش کاراکتر مورگان را در این سریال لنی جیمز (Lennie James) و نقش کاراکتر گریس را نیز کارن دیوید (Karen David) ایفا کرده‌اند. در پایان هر دو کلیپ نیز می‌توان تاریخ پخش فصل هفتم این سریال را مشاهده کرد.

برای تماشای تیزر دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead

در یوتیوب اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص زمان پخش فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر