همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تریلر فصل سوم سریال هانا (Hanna) منتشر شد [+تاریخ پخش]

آمازون به تازگی و در رویداد کامیک کان از تاریخ پخش و تریلر فصل سوم سریال هانا رونمایی نموده است و قرار است به زودی پخش شود.

سرانجام آمازون تاریخ پخش سومین فصل از سریال هانا را تائید و اعلام کرد. در ادامه اخبار خوب پیرامون این سریال، تریلری از فصل سوم نیز در معرض دید طرفداران این سریال قرار گرفت.

طرفداران سریال هانا (Hanna) بیصبرانه منتظر رونمایی از تاریخ پخش فصل سوم این سریال بودند. حالا آمازون طی جدیدترین اخبار خود اعلام نموده است که تاری پخش این سریال در نوامبر خواهد بود. در ادامه با تکراتو همراه باشید تا تاریخ دقیق این سریال را بدانیم.

تریلر فصل سوم سریال هانا

آمازون هر ساله در رویداد کامیک کان از تاریخ پخش سریال‌های در دست تولید رونمایی می‌کند. این بار تاریخ پخش سریال هانا اعلام شده است. بنابر اعلام آمازون قرار است که در 3 آذر ماه 1400 فصل سوم این سریال منتشر شود.

در کنار اعلام تاریخ پخش اولین تریلر از این سریال پخش شد و در این تیزر شاهد تصاویر زیادی از مجموعه هستیم. فصل سوم در واقع دنباله سریال هانا است. داستان از همان جا آغاز می‌شود که هانا توسط سازمان شرور اوتراکس برای کشتن دیگران آموزش می‌بیند.

تریلر فصل سوم سریال هانا

در میان ماجراهای داستان، هانا قصد دارد به صورت مخفیانه و پنهانی این سازمان پلید را نابود کند و در این مسیر از کسانی مثل ماریسا ویگلر که از مامورین سابق سی آی ای است کمک می‌گیرد. این دو با سختی زیاد مامور عالی رتبه سازمان را قانع می‌کنند تا در این مسیر با آنها همکاری کند.

چند تن از مامورین دیگر اوتراکس به نقشه هانا مشکوک می‌شوند اما هانا خیال عقب نشینی از مواضعش را ندارد و از طرفی هم توان مبارزه با چنین سازمانی رمقی برای او نگذاشته است.

بازیگرانی چون ازمه کرید در نقش هانا و میری انوس در نقش ماریسا ویگلر به هنرنمایی می‌پردازند. همچنین از دیگر بازیگران این سریال یاسمین مونت، الین رز دالی و جیانا کیل هستند.

برای تماشای تریلر فصل سوم سریال Hanna در یوتیوب اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص تریلر فصل سوم سریال هانا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر