کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ با نام TRUTH Social به زودی رونمایی خواهد شد

به زودی شبکه اجتماعی دونالد ترامپ تحت عنوان TRUTH Social در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برای اطلاع از جزئیات همراه ما باشید.

آرون گروپس

پس از آنکه رئیس‌جمهور سابق آمریکا در شبکه‌های اجتماعی توییتر و فیس بوک بن شد، وی ادعا کرد که یک شبکه اجتماعی جایگزین برای خود می‌سازد. تا مدتی پیش خبری در این باره وجود نداشت اما اخیرا ترامپ از شبکه اجتماعی خود به نام TRUTH Social خبر داده است.

ترامپ مدعی شده که این راه او به منظور ایستادگی در برابر استبداد فناوری است. این پلتفرم که در 3 ماه اول سال 2022 منتشر خواهد شد، مدعی است که یک اپلیکیشن مکالمه جهانی باز است.

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ

پس از آنکه برخی شبکه‌های اجتماعی نسبت به فعالیت‌های دونالد ترامپ واکنش نشان دادند و پست‌های وی را پاک کردند، دونالد ترامپ اعلام کرد که در آینده شبکه اجتماعی می‌سازد تا از تبعیض دور باشد و حال اخبار حاکی از این است این پلتفرم به زودی رونمایی می‌شود.

جالب است بدانید مجموعه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) که خود وی بر انها نظارت دارد، اعلام کرده است که اگر مردم بخواهند به‌زودی سرویس اشتراک ویدئویی (مشابه Netflix و Prime Video) را نیز معرفی می‌کنند که شامل برنامه‌های سرگرمی، اخبار، پادکست‌ها و مواردی از این دست می‌شود.

شبکه اجتماعی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در بیانیه مطبوعاتی رسمی خود علیه کمپین Big Tech بیان کرده است:

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که طالبان در توییتر حضور گسترده‌ای دارند، اما رئیس‌جمهور موردعلاقه شما در آمریکا سکوت کرده؛ این غیرقابل‌قبول است. من هیجان‌زده هستم که به‌زودی اولین شبکه اجتماعی خود را با نام TRUTH Social منتشر می‌کنم. TMTG با مأموریت امکان صحبت آزاد برای همه افراد تأسیس شد. من هیجان‌زده هستم که به‌زودی افکار خود را در مورد TRUTH Social به‌اشتراک بگذارم و با Big Tech مبارزه کنم.

در وب‌سایت رسمی TRUTH Social نیز چنین نوشته شده که این رسانه، یک پلتفرم اجتماعی بوده که مکالمه جهانی باز، آزاد و صادقانه را بدون تبعیض علیه ایدئولوژی سیاسی تشویق می‌کند.

ماموریت TMTG ایجاد رقیبی برای کنسرسیوم رسانه‌های لیبرال و مقابله با شرکت‌های بزرگ فناوری دره سیلیکون است که از قدرت یک‌جانبه خود برای خاموش کردن صداهای مخالف در آمریکا استفاده کرده‌اند.

اپلیکیشن TRUTH Social در ماه نوامبر به‌صورت آزمایشی برای مهمانان دعوت‌شده در iOS در دسترس خواهد بود. نسخه پیش‌نمایش این برنامه، هم‌اکنون در اپ استور اپل در دسترس بوده و ماه آینده نیز، وارد فاز بتا می‌شود.

با این حساب، نسخه نهایی این پلتفرم جدید رسانه اجتماعی نیز در سه‌ماهه اول سال 2022 منتشر می‌شود. هم اکنون افراد می‌توانند به وب‌سایت TRUTH Social  مراجعه کرده و با استفاده از نام و آدرس ایمیل خود، ثبت‌نام کنند. حال باید منتظر ماند تا این پلت فرم معرفی شود و میزان موفقیت آن را سنجید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص شبکه اجتماعی دونالد ترامپ (TRUTH Social) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر