coinex
راهنمای خرید تکراتو

تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse چه زمانی است؟

امروز در تکراتو به تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse چه زمانی است؟ پاسخ میدهیم. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی از سریال The Expanse را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

سال ۲۰۱۸ بود که شبکه سای‌فای از لغو ادامه پخش سریال The Expanse (گستره) خبر داد و در ادامه آمازون از خرید حق پخش این سریال تحسین شده خبر داد و این سریال را برای فصل چهارم و در ادامه برای فصل پنجم تمدید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آمازون از تمدید این سریال برای یک فصل دیگر خبر داده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، درحالی‌که هنوز فصل پنجم سریال The Expanse منتشر شده، آمازون اعلام کرد که این سریال برای فصل ششم تمدید شده است که فصل ششم سریال گستره قرار است فصل پایانی آن نیز باشد. نارن شانکار، شورانر سریال برای ساخت فصل ششم سریال The Expanse باز خواهد گشت.

همچنین با اینکه هنوز فهرست بازیگران فصل ششم اعلام نشده، اما انتظار می‌رود بیشتر بازیگران اصلی سریال برای فصل پایانی سریال The Expanse بازگردند. بااین‌حال، می‌دانیم که کاس انور، بازیگر نقش الکس که در تمامی فصل‌ها حضور داشته، پس از رسوایی اخلاقی اخیرش قرار نیست در فصل آینده این سریال بازگردد و حضور داشته باشد. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل ششم سریال گستره قرار است از ژانویه ۲۰۲۱ (دی-بهمن امسال) آغاز شود.

پخش فصل پنجم سریال The Expanse با انتشار سه قسمت اول از تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) آغاز خواهد شد. فصل پنجم سریال گستره در ۱۰ قسمت تولید شده است که پخش آن تا تاریخ ۳ فوریه ۲۰۲۱ (۱۵ بهمن) ادامه خواهد داشت. توماس جین، استیون استریت، کاس انور، دومنیک تیپر، وس چتهم، شهره آغداشلو، فرانکی آدامز، روزا گیلمور، کئون الکساندر، جس سالگیرو و برن گورمان، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Expanse حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse چه زمانی است؟

سه فصل نخست مجموعه تلویزیونی The Expanse از شبکه SyFy روی آنتن رفت اما این شبکه آن را در سال ۲۰۱۹ به دلیل هزینه های بالا و کمبود بیننده کنسل کرد. با توجه به محبوبیتی که این سریال در میان بینندگان داشت آمازون اعلام کرد که در حال خرید این سریال می باشد و در نهایت پس از مذاکره با SyFy توانست حق امتیاز این مجموعه را بدست آورد. The Expanse‎ مجموعهٔ علمی–تخیلی آمریکایی که توسط مارک فرگوس و هاوک اوتسبی ساخته شده است. این سریال در مورد تسخیر منظومهٔ خورشیدی توسط انسان‌ها در سدهٔ ۲۳ میلادی است. منتقدان رشد شخصیت و بررسی روابط سیاسی را در این سریال ستایش کرده اند. از جمله بازیگران این مجموعه می توان به توماس جین، استوین استریت، کاس انور، دومنیک تیپر و شهره آغداشلو اشاره نمود. این سریال در زمان پخش خود توانسته ۳ جایزه و ۲۰ نامزدی را بدست آورد.

 

تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse

آمازون قرار است سه قسمت از فصل پنجم را در تاریخ ۱۶ دسامبر پخش کند و سپس قسمت های بعدی این مجموعه را به صورت هفتگی منتشر کند. هنوز زمان مشخصی برای شروع فیلمبرداری فصل ششم این سریال اعلام نشده است و برای اخبار بیشتر پیرامون این مسئله فعلا باید منتظر پخش فصل ۵ باشیم.

تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما ( تاریخ پخش فصل ششم و آخر سریال The Expanse چه زمانی است؟ ) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر