همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild را ببینید

در این مطلب از تکراتو پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild را ببینید. با ما همراه باشید تا علاوه بر پوستر این انیمیشن اطلاعاتی را نیز برایتان شرح دهیم.

انیمیشن عصر یخبندان از آن دسته انیمیشن‌هایی است که نه تنها کودکان از آن لذت می‌برند بلکه بزرگسالان نیز از تماشای آن لذت می‌برند. حالا پوستر رسمی از قسمت جدید این انیمشن منتشر شده است که ما در ادامه مطلب آن را قرار داده‌ایم.

قرار است که انیمیشن عصر یخبندان 6 با عنوان Adventures Of Buck Wild به زودی برای شبکه اختصاصی آنلاین دیزنی پلاس ساخته شود. استودیوی بلو اسکای چندین ماه پیش تعطیل شدند و حالا وظیفه ساخت قسمت جدید این انیمیشن بر عهده والت دیزنی و استودیوهای تابعه آن بوده است.

بدون شک می‌توان گفت که عصر یخبندان از بهترین انیمیشن های 2022 و همچنین از بهترین های دیزنی پلاس است. به تازگی تریلری از انیمیشن محبوب عصر یخبندان 6 منتشر شده است که نشان می‌دهد سه شخصیت محبوب و خاطره انگیز کرش، ادی و باک وارد حفره‌ای می‌شوند که پر از دایناسورها است. این قسمت جدید از انیمیشن عصر یخبندان قرار است که در تاریخ 9 بهمن از شبکه آنلاین دیزنی پلاس پخش شود.

پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild

طرفداران این انیمیشن برای رویارویی با جهان این داستان و خندیدن با کارهای شخصیت‌های محبوب این مجموعه ادامه دار و جذاب باید حدود سه ماه منتظر بمانند. شبکه آنلاین دیزنی پلاس بسیار سریع‌تر از آنچه تصور می‌شد به موفقیت رسید.

این شبکه با داشتن بیش از 118 میلیون مشترک در سراسر دنیا توانسته است رضای والت دیزنی را کسب کند. در کنار این انیمیشن جذاب و کمدی می‌توان از انیمیشن دایری آو ویمپی کید یاد کرد که قرار است در تاریخ 12 آذر روی دیزنی پلاس قرار بگیرد.

پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild

پوستر رسمی عصر یخبندان ۶:

پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild

همچنین میتوانید با کلیک بر روی اینجا تریلر این انیمیشن جذاب را از سایت تکراتو تماشا کنید.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در رابطه با پوستر رسمی The Ice Age Adventures of Buck Wild چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر