OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ثبت نام چهاردهمین جشنواره وب و موبایل آغاز شد

ثبت نام چهاردهمین جشنواره وب و موبایل آغاز شد. دبیرخانه این جشنواره از شروع فرآیند ثبت نام سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها خبر داده است. در ادامه این نوشتار با تکراتو همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران، شما می‌توانید با ورود به پنل خود در سایت جشنواره از طریق آدرس dashboard.iwmf.ir سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را در جشنواره شرکت دهید. همچنین امکانی فراهم شده است که اپلیکیشن‌های اندروید در پیشخوان کافه بازار تنها با ثبت دکمه‌ی شرکت در جشنواره وارد رقابت چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران شوند.

ثبت نام چهاردهمین جشنواره وب و موبایل آغاز شد

شایان شلیله، بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران، درباره‌ی شروع چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران گفت:

امسال واقعا تصمیم بزرگ و سختی برای برگزاری جشنواره گرفتیم. امیدوارم با تمام این چالش‌ها بتونیم به توسعه اکوسیستم کمک کنیم و این فضا رو توسعه دهیم.

میلاد احرامپوش، بنیانگذار جشنواره‌ی وب و موبایل ایران، با اشاره به اینکه «۱۴ سال برگزاری یک رویداد کاملا خصوصی کار بسیار سختی است که با کمک اعضای اکوسیستم فناوری و نوآوری ایران فراهم شده است» درباره‌ی این دوره از جشنواره گفت:

امسال نیز سعی کردیم مشکلاتی که در سال‌های قبل با آن مواجه بودیم را برطرف کرده و با توجه به پیشنهادات و انتقاداتی که شده بود، فرآیندهای جشنواره را بهبود بخشیدیم. همینطور امسال نیز به منظور ثبت راحت اپلیکیشن‌ها، افراد می‌توانند با مراجعه به پیشخوان اپلیکیشن خود در کافه بازار، به راحتی و با زدن یک دکمه در جشنواره شرکت کنند.

ثبت نام چهاردهمین جشنواره وب و موبایل آغاز شد
ثبت نام چهاردهمین جشنواره وب و موبایل آغاز شد

همچنین رضا الفت نسب، دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران، درباره‌ی این دوره از جشنواره گقت: «همچنین در اختتامیه امسال سعی خواهیم کرد که دغدغه‌ی بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری ایران که این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند را در نظر بگیریم و صدای این اکوسیستم باشیم.»

چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران از امروز ۱ دی آغاز و فرآیندهای آن تا ۲۱ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

در تکراتو بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص برگزاری جشنواره وب امسال زیر سایه طرح صیانت و مشکلاتی که سد راه کسب وکارهای آنلاین پیش آمده چیست؟ در کامنت ها بگویید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر