او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فیلم رئیس بیمه سلامت آستارا ؛ ماجرا چیست و کاربران چه می‌گویند؟

فیلم رئیس بیمه سلامت آستارا با انتشار فیلم‌ها و عکس‌هایی به یکی از ترندهای خبری امروز تبدیل شد. اما ماجرا چیست و کاربران چه می‌گویند. در ادامه این مطلب همراه باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.

پیمان آذریان رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان آستارا حین رابطه نامشروع با یک زن توسط مردم دستگیر شد ویدیویی در فضای مجازی از پیمان آذریان رئیس بیمه سلامت آذریان منتشر شده که برهنه و عریان در خیابان و جلو اداره بیمه است. ادعا شده این ویدیو بعد از رابطه نامشروع آقای مدیر با یک زن است که حین رابطه نامشروع در محل کار لو رفتند.

مستر بلیط

پیمان آذریان دارای مدرک کارشناسی و رئیس اداره سلامت بیمه شهرستان آستارا است. آذریان همچنین سال 96 رئیس ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان در استان قزوین بود. این موضوع به ترند همه‌گیر کنونی رسانه‌ها تبدیل شده و بسیاری از کاربران در این خصوص صحبت می‌کنند. در ادامه این نوشتار بیشتر در مورد رابطه نامشروع و فیلم رئیس بیمه سلامت آستارا صحبت خواهیم کرد.

فیلم رئیس بیمه سلامت آستارا

ماجرا چیست و کاربران چه می‌گویند؟

فیلم لو رفته رابطه جنسی رئیس بیمه سلامت و رئیس تامین اجتماعی آستارا با یک زن در محل کارش بسیاری از کاربران را به گفتگو واداشته است. پیمان آذریان دارای مدرک کارشناسی و رئیس اداره سلامت بیمه شهرستان آستارا است. آذریان همچنین سال 96 رئیس ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان در استان قزوین بود.

یکی از کاربران می‌نویسد:‌

من دلم برا بچه‌ها و خانواده این اقاهه که تو استارا به همکارش تجاوز کرده میسوزه :))))چه بی‌ابرویی بزرگی رو باید تحمل کنن.

کاربر دیگری نیز با همین نگاه نوشته:

حقیقتن خیلی دلم گرفت وقتی دیدم رئیس بیمه آستارا رو با اون وضع دستگیر کردن. صد البته که نه بخاطر خودش، زن و بچه ش چه گناهی کردن ک آبروشون اینجوری بره؟ چندین سااال طول میکشه از سر زبونا بیفتن؟ یا تا چند دهه ی آینده وقتی جایی میرن، نگاه های معنا دار و پچ پچ پشت سرشون خواهد بود؟کاش یاد بگیریم فرهنگ استفاده از دوربین رو! اینجوری خودِ اون آدم و خانوادش دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن و چه راحت زندگی چند تا آدم به پایان رسید اینجوری.

فیلم لورفته رئیس بیمه سلامت آستارا ؛ ماجرا چیست و کاربران چه می‌گویند؟
فیلم لورفته رئیس بیمه سلامت آستارا ؛ ماجرا چیست و کاربران چه می‌گویند؟ / فیلم رابطه رئیس بیمه آستارا / رابطه جنسی رئیس بیمه سلامت آستارا

یکی دیگر از کاربران نیز می‌نویسد: «من به خود این آدم کارندارم که چی بوده ولی به این فکر کردید الان چه برسر خانواده وبچه هاش میاد دیگه آبرویی براشون مونده میتونن توشهر کوچکی مثل آستارا سر بلند کنن چند ماه چند سال طول میکشه که از روی زبونها بیفتند وبه زندگی عادی برگردن.» دیگری نوشته بود:

از اون فیلمی که با عنوان رئیس تأمین اجتماعی آستارا داره دست به دست میشه کثافت داره میباره.

یکی دیگر از کاربران نیز نوشته است: «خواهشا این فیلم مسئول تامین اجتماعی آستارا رو پخش نکنید. بخدا بچه های اون آدم گناه دارن و خواهشا اگر همچین صحنه هایی دیدین فیلم نگیرید. و باید بگم کار اون مردم اصلا درست نبود گر تو با بد ،بد کنی،پس فرق چیست؟»

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص فیلم رئیس بیمه سلامت آستارا چیست؟ نظرات خود را در مورد فیلم رابطه نامشروع رئیس بیمه آستارا در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (128 نظر)

  اولا از کجا معلوم کارش نامشروع بوده شاید صیغه ش کرده. دوما ، این کسانی که فیلم گرفتن خیلی بیشعورن کاری به خود این آقا ندارم نمیخام قضاوتش کنم اما آیا زن و بچه هاش که آبروشون رفته گناهی ندارند 😔

  پاسخ

  تمام مسئولینی که دارن خدمت میکنن یا دزدن یا اینجوری خیانت میکنن خیلیا شون رابطه دارن که لو نمیرن من به شخصه بارها صبح زود رفتم اداره یا جایی دنبال کاری دیدم دو تا زن و دوتا بصورت فوق العاده نزدیک بگو بخند راه انداختن تا منو میدیدن فاصله شون رو بیشتر میکردن این الان همه جا اینطوریه حالا این سه شد بقیه چی

  پاسخ

  نظر من اینه که یه مشت کلیک اضافه ارزش اینو نداره که مطلب دری وری بزنی و صدبار توش از این کلیدواژه ها استفاده کنی.
  نون بازوتو بخور ******.

  پاسخ

  پخش فیلم کار درستی نیست !!!

  پاسخ

  باسلام اولا اونی فیلم رو پخش کرده بگین خودت آیا امامزاده هستی دوم اینکه فکر یچهاشو بکن خودت بچه داری سوم بسپاربخدا

  پاسخ

  به نظر من بایدمسببان پخش این فیلم مجازات بشن.ازخدا می خوام هرکس آبروی کسی رو می ریزه تو همین دنیا مجازات کارش رو پس بده.خدالعنت کنه کسی که با آبروی کسی بازی می کنه😔

  پاسخ

  بنطر من اون آدم که هنوز فرق بین محل کار و محیطی بنام خونه و یا هتل یا مسافرخانه رو نفهمیده، پس بی آبرویی براش معنی نداره. چون حریم خصوصی نداره. شخصی که حاضر تو محیط کار شلوارش رو پایین بکشه باید منتظر هر اتفاقی باشه.

  پاسخ

  منم خیلی ناراحت شدم ازینکه این فاجعه برای یک شخصی که میتونه همشهری ها،هموطن ها و اقوام و خانوادش رو به بدترین شکل زیر سوال ببره اتفاق افتاده. اما فقط یک سوال از این جناب ؟ چرا تو محیط کار؟

  پاسخ

  کاری که رئیس بیمه سلامت در آستارا انجام داده اگه خلاف شرع نبوده باشه که دراینصورت گناه کار نیست وباید مسببین این آبروریزی مجازات بشن وبگونه ای فرهنگ سازی بشه تا دیگه کسی با آبروی دیگران بازی نکنه ؛وچنانچه مرتکب زناو… شده باشه که دراینصورت باید توسط مجریان قانون مجازات بشه ولی موضوع انتشار فیلم وبه صورت برهنه بیرون راندن ایشون هم باید طبق قانون بررسی واقدام بشه؛ درپایان این اتفاق افتاده و کار از کار گذشته وفقط باید به طور منطقی با موضوع برخوردبشه و به نظر من کسی حق نداره کوچکترین بی احترامی به خانواده ایشون کنه بلکه بایدکاملا فراموش بشه ؛انصاف داشته باشیم.

  پاسخ

  کاری که این شخص کرده درمقابل کسانی که اختلاس های میلیاردی می کنند وبه میلیونها نفر ضررمیزنند بسیارناچیز است وبیشترجنبه شخصی وخصوصی دارد ولی آن مفسدان رابرای حفظ آبرویشان همیشه با نام های مستعارمعرفی میکنند واین بدبخت رااینگونه بی آبرو می کنند این همه دوگانگی درقانون برای چیست مگرآبروی این باآنها فرق دارد .

  پاسخ

  لطفا آبروی این شخص را بیش از این نبرید…. گناه کرده جوابش را هم خواهد داد…. شهادت شاهدان کافی بود چرا یک انسان را برهنه در خیابان میکشانند.

  پاسخ

  با سلام
  بنظرم اولین مشکل ما مردم فرهنگ استفاده از موبایل میباشد؛ وقتی تصادفی رخ میدهد همه با موبایل شروع به فیلم برداری میکنند؛ این موضوع هم مشکل برای دستگاههای خدمات رسانی بوجود می آورد و هم ممکن است صحنه هایی ضبط و در فضای مجازی بگذارند که دیدنش برای عموم از لحاظ روحی مناسب نباشد؛ حال این آقا جرمی مرتکب شده است؛ آیا مجازاتی که قانون بعدا برایش منظور میکند و باید این آقا متحمل شود با مجازاتی که ما مردم با موبایل باعث بی آبرویی تا آخر عمر خانواده اش شده ایم مطابقت دارد؟ قطعا خانواده اش از هم پاشیده خواهد شد ؛ پس لطفا خواهش میکنم دیگر برای دیگران ؛ خودمان با موبایل جرم تهیه نکنیم و آبروی چندین خانواده را با یک هوای شیطانی یک فرد در یک لحظه از بین نبریم؛ فقط دعا کنیم که خدا ما را از وسوسه های شیطان دور کند
  چرا که ممکن است هر یک از ما در چنین مواقعی نتوانیم از وسوسه شیطان خودمان را دور کنیم با احترام ….

  پاسخ

  چه حرف قشنگی زدی کی میتونه قسم بخوره تو اون شرایط بود گول شیطان و وسوسه رو نمیخورد

  پاسخ

  سلام هرآدمی ممکنه خطا بکنه اینو همه ما انسانها خوب می‌دونیم اون رییس بیمه خدا زده تش و خودوخانواده اش بخاطر به لحظه شهوت رانی نابود کرد حرف دلم با اون آدمایی هست که کاسه داغترازآش شدن ازخودشون کاش می پرسیدن خودشون تا حالا هیچ اشتباهی نکردن من از کار رییس بیمه دفاع نمیکنم بابا مملکت ما اینقدر ناحقی،بی عدالتی ،دزدی ،و…وجود داره که کار این طرف پیش اونا هیچی حساب میشه بس چرا عرض اندام نمیکنن اصلا انتظار همچین کاری که یه نفر اونم مسوول، این همه اون آدمای شریف اینجوری آبروش بخصوص آبروی خانواده اش ببرند میتونستن‌ داخل همون اداره کتکش میزدن تنبیه میکردند به نظرم درست نبود چون همه ما گناه داریم اشتباه داریم و بازم خواهیم داشت بس هوای هم داشته باشیم یاحق

  پاسخ

  وقتی قانون وجود داره اون دسته افراد نفهم غلط کردند این فرد را بدین شکل مجازات کردند
  این دسته معدود از سرنوشت روزانه همسر و دختر خودشون با خبرند؟

  پاسخ

  سر تیتر نوشتین ماجرا چی بوده حالا بجای ماجرا فیلمبردارها رو متهم به بدی کردین و از زن و بچه طرف و مشکلات احتمالیشون گفتین?

  پاسخ

  ورود مردم به اداره خلاف مقررات بوده و انداختن ایشان با اون وضع به خیابان کار غیرانسانی و غیرخداپسندانه است.مملکت قانون داره باید بر طبق قانون عمل میشد. بالاخره شیطان ممکنه ما را نیز هر لحظه فریب دهد.به بیچاره آبرویی نذاشتند بمونه، اون افراد عادی که در خیابان با اون بدبخت چنین رفتاری نمودند شاید در آینده خودشان روی خوش نبینتد.

  پاسخ

  من اگه اونجا بودم حداقل شلوارم بهش میدادم خداوکیلی آدم های که اونجا بودن فکر این نکردن دنیا کوچک شاید سر خودشون هم بیاد شما با خدا معامله کنید البته به مردم هم تا حدودی حق میدم.

  پاسخ

  مدرک کارشناسی خانم بازی داشته وقتی زن کار کنه بهترازاین نمیشه این همه مرد بیکار داریم ادارات شده دراز کارمند خانم ….

  پاسخ

  باید مردم اون زن لخت می‌کشیدند تو خیابان خاک برسراون زن که شوهر دار بوده

  پاسخ

  از کجا معلوم؟
  شما از جزئیات خبر دارین؟ مشکل اینجاست گناه دیده نمیشه تا زن مرتکب اون بشه‌ هردوشون مرتکب این عمل شنیع شدن

  پاسخ

  به نظر من مردم کار درستی نکردن که با این آقا اینگونه رفتار کردند و همچنین کسانی که این فیلم را پخش کردن واقعن باید خودشان را یک لحظه جای این آقا میگذاشتن….من واقعن از دیدن این صحنه خیلی ناراحت شدم و گفتم ای کاش کمی به خانواده و آبروی این شخص هم فکر میکردند

  پاسخ

  خاک بر سر افرادی که این بنده خدا رو با این وضعیت به خیابان اوردند. به شما چه ربطی داره

  پاسخ

  به شوهر زن خبر دادن اونم اون بلا رو سرش اورده مردم عادی این کارو نکردن

  پاسخ

  خیلی کار مردم زشت تر از عمل اون مرد بود

  پاسخ

  وای برما که اینقدر بدشدیم که راحت با آبروی یه خانواده بازی میکنیم گناه اون کسایی که فیلم گرفتن و پخش کردن و اون مردو لخت انداختن تو خیابون کمتراز گناه خیانت اون زن و مرد نیست بترسید از قهر خدا خدا ستارالعیوبه روزی هزار تا از این کثافت کاریا میشه و هیچ کی جز خدا خبر نداره خلق خدا چه کاره ست که اینطوری با آبروی زن و بچه ی بیگناه اون مرد بازی کرده

  پاسخ

  خواهشا فیلم روپخش نکنید اون خانم واقاخطاکردند درست ولی بچه هاشون چی ؟؟؟؟
  خیلیاتواین شهروتواین دنیاازاین خطاهامیکنند فقط دوربینی نیست ثبت کنه پس انقدر آبروریزی نکنید بسپاریدبه دست خونواده و قانون

  پاسخ

  هموطنهای عزیز، یا بهتر بگم عزیزانی که گفتید : نباید تصویر برداری میشد ،اونم بخاطر بچه های بزهکار نامی آستارا، از نحوه راه رفتن اون آقا مشخصه که براش مهم نیست و ابرو نداره .حالا به این فکر کنید اگر فیلمی وجود نداشت این رئیس در دادگاه محکوم میشد ؟ در شهرستان سرش بالا میگرفت و با غرور میگفت هجمه و افترا بوده و شهود و… مجازات میشدند.ضمنآ با فعل حرامش کاری ندارم اما آیا سیگار کشیدن یا استراحت در محیط کار برای مردم قابل قبول هست ؟ این فرد در محیط کار و زمان کار داشته فعل حرام یا اصلا حلال خودش بوده ولی بجای خدمت به مردم ….

  اگر در کشور دیگه ای اتفاق افتاده بود باز هم دوستان میگفتند نباید فیلم برداری میشد؟ تنها راه اثبات و حذف مفسدین شاید همین رفتارهای اسلامی باشه، دادستان شاکی پرونده میشه و ب سرعت رسیدگی و حکم صادر میشه .۷دا طول عمر به مقام معظم رهبری(مد ظل) عنایت کنه تا اینگونه ظالمین باعث بدبینی مردم به حکومت نشن و پیروی از ولایت فقیه همواره در رفتار و عقیده مردم متبلور بشه.آمین

  پاسخ

  کار رییس اداره سلامت وقیحانه و بسیار زشت،،ولی کار مردم زشت تر بوده،،یا ستارالعیوب

  پاسخ

  وقتی چنین آشغالی تو محل خدمت به این عمل کثیفی دست میزنه شایسته تر از این نیست که آبروش رو ببیری چون هم درسی میشه برای خودش که دیگه این عمل بی شرمانه رو تکرار نکنه و هم درسی میشه برای دیگران که کمی بترسن و خودشون رو جمع و جور کنن. در غیر اینصورت همین شخص خیلی راحت حرفها رو درسته قورت میده و دوباره بطور عادی انجام میده و برای بقیه هم راحت به نظر میاد کاشکی با اختلاس گر هما هم اینطور رفتار میشد!

  پاسخ

  دقیقا همینه.
  خاک تو سر این ملت بدبخت ما که با این مردک همذات پنداری و حمایتش می کنن.

  پاسخ

  نظرم اینه یک دست بلوز شلوار پیدا نمیشد بدهند این آقا بپوسه، باید اونجوری میامد بیرون.

  پاسخ

  مردم نادان واحمقی که این رفتار را انجام داده وکسی که فیلم را پخش کرده باید برای اینکار به قضا معرفی بشن.

  پاسخ

  مگه ما شیعه امام علی نیستیم ؟ اینطوری باید آبروی بنده خدا رو ببریم ؟ اون حضرت وقتی با همیچین مسئله ای رویرو شدن ،اینقدر بلند بلند الله اکبر گفتن تا زن و مرد گناهکار متوجه بشن و دست از کار هودشون بردارن نکنه که شخصی ببینه و آبروشون بره
  متاسفم برای اون جماعتی که این آقا رو از اتاق بدون لبتس کشیدن بیرون و اون جماعتی که عکس و فیلم گرفتن و اون جماعتی که سکوت کردن

  پاسخ

  نباید‌بخاطر‌کارهای‌چنینی‌که‌توی‌مملکت‌ما‌زیاد‌هست‌خانواده‌ای‌رو‌از‌زندگی‌ساقت‌کرد‌‌کار‌اشتباهی‌صورت‌
  گرفته‌نباید‌با‌این‌شخص‌چنین‌برخوردی‌میشد‌خطا‌
  کار‌است‌درست‌قانون‌باید حکم‌کند‌‌حالا‌خانواده‌وفرزندان‌این‌شخص‌با‌چه‌روی‌
  باید‌ماببن مردم‌و‌فامیل‌‌وآشنا‌زندکی‌کنند‌‌دیکر‌
  جایگاهی برای
  زندگی‌تا‌سالها‌ندارن‌لعنت‌له‌آدمهای‌نافهم‌‌که‌بدون‌
  در‌نظر‌گرفتن‌آبروی‌خانواده‌اون‌آشغال‌که‌کار‌خطا‌
  کرده‌اینگونه‌عمل‌کردن‌ولعنت‌به‌افرادی‌که‌نگاه‌
  میکردن‌وپوششی‌به‌این‌بی‌آبروگری‌این‌شخص‌
  خطا‌کار‌نمی‌دادن‌که‌حداقل‌آبروی‌خانواده‌اون‌آشغال‌
  حفظ‌بشه

  پاسخ

  بنظرم اصلا کار درستی نیست با آبروی یه خانواده و یه طایفه اینجوری بازی بشه.کار آقای رئیس اصلا درست نبوده ولی اینجوری آبروی کسی زیرسوال بره خیلی بده.اگه این آقا از بین طایفه و اقوام خودمون بود خوشمون میومد باهاش اینجوری بشه؟
  کار مردمی هم که انتشار میدن بدتره.
  یادمون باشه از هر صحنه‌ای فیلم نگیریم

  پاسخ

  موندم چی بگم آخه مرد حسابی چه جراتی داری تو دفتر کار اون هم با یه زن شوهر دار
  حکم رابطه با زن شوهر دار مگه اعدام نیست
  یعنی این قانون تمام شده که اینقدر بی محابا شدن بدبخت زن و بچه هر دو طرف
  مخصوصا این مرد که فیلمش لو رفت بمیرم برای بچش که تا چند وقت پیش پز شغل باباش رو میداد حالا… چرا حالا ازش فیلم گرفتید نکنید اون زن و بچش چه گناهی کردن یه خدا قسم کسی که فیلم گذغت و پخش، میکنه خودش هم مجرم هست گرفتنش تحویل مامور می‌دادید ابرو خودش که رفت بدرگ زن و بچش چه گناهی کردن
  این بچه با چه رویی سر بلند کنه
  ای خدا کی ماها آدم میشیم
  چه دنیایی شده

  پاسخ

  منم همش به فکر بچه هاش هستم خودش که اصلا مهم نیست همسرش هم طلاق میگیره تمام ولی زندگی بچه هاش با یک عمر بی ابرویی میمونه مردم استارا گناهتر از این اقا هستن که اینو عریان انداختن تو خیابون به فکر خانواده بی گناه این اقا نیستن

  پاسخ

  تمام ماها خطاکاریم و مرتکب خطا هم میشویم. و از نظر قرآنی هم به هیچ وجه علنی کردن و بر ملا کردن یک کار زشت از نظر عموم ، درست نیست و منتشر کنندگان این خبر گناه بزرگی
  مرتکب میشوند.
  وَٱلَّذِینَ إِذَا فَعَلُواْ فَٰحِشَهً أَوۡ ظَلَمُوٓاْ أَنفُسَهُمۡ ذَکَرُواْ ٱللَّهَ فَٱسۡتَغۡفَرُواْ لِذُنُوبِهِمۡ وَمَن یَغۡفِرُ ٱلذُّنُوبَ إِلَّا ٱللَّهُ وَلَمۡ یُصِرُّواْ عَلَىٰ مَا فَعَلُواْ وَهُمۡ یَعۡلَمُونَ 135

  پاسخ

  عالی بود دفعه بعد فیلم **** بده بهتره

  پاسخ

  بخدا قسم تنم لرزید…..وقتی کلیپش به دستم رسید برای هیشکی فوروارد نکردم…….فقط باید بگم یاستارالعیوب……یاستارالعیوب….یا ارحم الراحمین

  پاسخ

  سلام،بنده کار(رابطه نامشوع) یک مسئول را که مورد اطمینان مردم است وبیشتر اقشار جهت انجام امور به آن مراجعه می کنند نکهش می کنم.و بنظرم انتشار این فیلم در شبکه های مجازی و بردن آبروی یک مسلمان تسویه حساب شخصی بوده وگناهش از رابطه نامشروع بیشتر است.چرا که ازامیر مومنان که مقتدای ماشیعیان است در این مورد احادیث زیادی وجود دارد.

  پاسخ

  مردمی که اینقدر شعور ندارن و مطمئن هستم همونایی که دارن بدو بیرا میگن خودشون پا بده ازین بدتر هستن منتهی اب گیرشون نمیاد

  پاسخ

  این مردم نبودن که ایشون رو با اون وضعیت آوردن بیرون جلوی دوربین ، معمولا این کار توسط آدمای پستی انجام میشه کسانی که از مدتها با این بیچاره دشمن بودن و به این شکل فقط دنبال ابروریزی ایشون هستن وگرنه قانون در مورد کار اشتباه هر فردی تصمیم میگیره و این اقدامات اضافی و لخت تو خیابان و انطار عموم بردن افرادی که مرتکب اشتباه میشن باید محکوم بشه و قانون باید این افراد راهم مجازات کنه امیدوارم قوه قضاییه در مورد هتک ابروی افراد به این سبک و سیاق بیانیه صادر کنه و آن را عمل مجرمانه اعلام و مجازات زندان و شلاق برای اقدام کننده تعیین کنه

  پاسخ

  کارخوبی کردن فیلمش پخش کردن اگرپخش نمیشدفردا ادعا مسکردبهم تهمت زدندبایدانسان ومسول کثیف اینجوری بی آبروبشه تا هیچ جا را امن ندانندمحل کارجای کثافت کاریه یا کارمردم راه انداختن .احسنت به مردم

  پاسخ

  سلام. اون آدمی که این فیلم پخش کرده باید تو‌حلقش اب جوش ریخت تو از داعشی بدتری حداقل انقدر مرد باش فیلم میگیری خودت ببر فیلمو به اون کسی که دربارش حکم صادر میکنه نشون بده نه این که فیلمو پخش کنی کل ایران ببینند به والله توی ****** ** ********. خودتو جای این طرف بزار خانواده‌شون چه گناهی دارن که با ابروی خانواده‌ای مردم بازی میکنی ** **** تو غیرت نداری اخه. یعنی قوه قضاییه باید اول این‌چند نفر داعشیو مجازات کنه بعد طرف اصلیو‌. فکر نکنید این‌کارتون عالیه که طرف لخت میکنید میارید بیرون همه فیلم بگیرن در عرض دو‌دقیقه کل مردم ایران‌ببینند ابروی تمام مردم عزیز ایران میبرید به ولله قسم اول باید اون‌چند نفری که. طرفو آوردن بیرون باید مجازات بشن بعد دو‌نفر اصلی. خدا ازتون نگذره که انقدر با ابروی ‌حیثیت دو‌تا خانواده بازی میکنید

  پاسخ

  کاش کسی این فیلم رو پخش نمیکرد بیچاره خانوادش

  پاسخ

  این بلا رو با برنامه ریزی قبلی و از سر دشمنی به سرش اوردن. چجوریه که این ادم در اتاقشو قفل نکرده بوده و دوربینا رو یه جوری از کار ننداخته؟ که خیلی راحت رفتن داخل و لخت کشوندنش وسط خیابون. جوری که حتی فرصت نکرده لباس زیر پاش کنه. !!!!

  پاسخ

  فکر کن . هر روز می گفته میرم سر کار و لابد کلی هم بابت خستگی ناشی از کار و نونی که در میاورده سر زنش منت می گذاشته. طفلک زنش که فکر می کرده شوهرش داره کار می کنه.

  پاسخ

  به آبروی خانواده و زن و بچه آن شخص باید فکر کرد و نباید این فیلم را منتشر کرد .هر چیزی قانونی داره وباید پلیس وارد عمل می شد .به نظرم حتی افرادی که باعث پخش فیلم و بی آبرویی این فرد بی نزاکت شدن باید مجازات بشن.

  پاسخ

  میگم با اون کارشون ابروی استارا رفت نه ابروی اون مرد چون رابطه جنسی که جرم نیست تجاوزی هم که درکار نبود خود خانم خواسته بود
  اونجوری فیلم گرفتن ولخت مرده رو مجبور کردن بره تو خیابون فقط به دنیا نشون داد استارا چه مردم بی فرهنگ عوضی وبیخودی داره

  پاسخ

  دقیقا حرفتون درسته، تف به این مردم بی فرهنگ مثلا مسلمون

  پاسخ

  میگم با اون کارشون ابروی استارا رفت نه ابروی اون مرد چون رابطه جنسی که جرم نیست تجاوزی هم که درکار نبود خود خانم خواسته بود
  اونجوری فیلم گرفتن ولخت مرده رو مجبور کردن بره تو خیابون

  پاسخ

  فرمایشی از حضرت علی ع یادم آمد که فرموده اند
  شهوت و خشم بزرگترین دشمن انسان هست
  به نظر میرسد این مساله توطئه باشه که از شهوت کسی در هر مقامی سوء استفاده شده … وگرنه این مساله میتوانست در محلی پنهان و دور از چشم اتفاق بیافته … در این مساله یارو کلک خورده و از شهوت اش سوئ استفاده شده … تا آبرویی ازاش ببرند … و گرنه این موضوع چطوری به این صورت رونمایی شده … آمادگی قبلی فیلم برداران و عاملان دلیل این موضوع هست …

  پاسخ

  تعدادی پیمامها رو خوندم،
  همه از یه تصویر لخت هر چه شنیدن رو به صورت یقین و ماجرای اصلی نوشتن.
  هیچ کدام ما دادگاه نیستیم و هنوز نمیدونیم اصل ماجرا چی بوده و لیافقط لخت شده و هنوز وارد ماجرانشده که بیرونش کردن یا هرجور دیگه.
  مهم اینه نباید لخت بیرون میفرستادن/نبایدفیلم میگرفتن/نباید پخش میکردن/نباید فوروارد میکردن/نباید اینقدر بیغیرت نگاه میکردن بدون دادن حتی تکه پارچه یا حتی یه پلاستیک/و هزار اشتباه دیگه.

  و اگر تاهرمرحله ای نرفته هرکسی تهمت زنا هم زده کارش گیره پیش خدا/واقعامانمیدونیم صیغه بوده یانه.شوهرداربوده یانه.اصلاکاری انجام شده یانه و…..

  پس نقد بزرگی هم به تمام کپی و فوروارد کنندگان مسلمان هست که آخرتی برای خودشون نذاشتن.اون از نشر محتواهای دروغ در ایام انتخابات و هر ماجرای دیگه.
  کمی تامل کنید موقع نشر هر محتوایی.اگرآخرتتون گیره و یقین ندارید از خیرش بگذرید.

  پاسخ

  سلام. نظر من اینکه کار افرادی که اینچنین باعث ابرو ریزی و پرده دری شدند به مراتب بدتر و وقیح تر از عمل این مدیر بود . اینکه این اقا کار زشتی و خلافی مرتکب شده با جای خود که برخورد با این عمل فقط در صلاحیت دستگاههای اجرایی و قضاییه و. ً.. اما باور کنید رفتار عاملان این برخورد و اینگونه ابروبری باور کنید که در هیچ ایین و دین و مذهب و مرامی نمیگنجد و به هر مسلکی که باشید و بپرسید خواهند گفت که چه رفتار زشتتری مرتکب شدین و اما به جای خودم فقط یک سوال از این عزیزان داغتر از اش دارم که جوابشو نه بمن که به خودتون و وجدانی که اگر دارید بدین ؛ بالا غیرتا خودتون ایا مرتکب چنین عملی نشدین و نمیشید؟ اگر نشدین که خوشا به غیرتتان و اما اگر نه که فقط یه لحظه تصور کنید جای این بنده خدایی شدین که خطا رو خودش کرد و شما چجوری مهر بی ابرویی و پرده دری و اتش به تمام عمرشو خانه خانواده و خصوصا فرزندانش زدین.
  روزی در زمان حضرت علی شخصی مرتکب همین خطا شد و مردمانی شبیه همین جماعت با توسل به قانون خواستار سنگسارش شدند که امام فرمود باشه اما برید و فردا هر کدام که خواستار سنگسار هست پاکتی در سر کشیده و برای سنگسار به فلان مکان حاضر باشید. روز موعد ابتدا فرمودند دور ایستاده و اما مکانی را باز گذارید که چنانچه این فرد از کرده اش پشیمان شد راهی برای فرار داشته باشد و اما شمایی که برای سنگسار امده اید هر کدام که خود در طول زندگی مرتکب این گناه نشده اید سنگ بردارید و سنگسار کنید…
  همه رفتند جز ان حضرت و حسنین …. بقیه با خودتان و انچه نامشو غیرت و وجدان میگذارید.

  پاسخ

  شما افسوس کی و چی رو میخورید.تو محل کارش زن مردم رو اغفال کرده.به عنوان رئیس بیمه سلامت.جایی که ناموس ادم به اونجا برای حل مشکلش مراجعه میکنه.شوهر و بچه های اون زن لجن رو بی خیال شدین که ابروش رفته.چسبیدین به خونواده این لجن .جای تاسف داره.

  پاسخ

  اینکه یه مسئول میاد تو محیط کار بجای خدمت به مردم شریف آستارا اونجا رو با فاحشه خونه اشتباه میگیره بجای کتک باید چوب تو ماتحتش میکردن برادر عزیز که میگی گناه داره ابروش بردن لابد صیقه کرده باید بگم طرف با یه زن شوهر دار وارد رابطه نامشروع شده زن شوهردار رو میشه صیغه کرد؟ این ادما پشت دین و مذهب مخفی میشن و هر غلطی میکنن تازه قرار بوده فرماندار آستارا هم بشه آخ آخ اون موقع به هیچ کس رحم نمیکرد

  پاسخ

  کار ایشان اصلا درست نبوده و نیست اما کار بسیار زشت تر و ناپسندیده تر فیلم گرفتن این شخص بی ***** و پخش کردن فیلم در فضای مجازی بود
  خانم و بچه و خانواده این شخص چه گناهی دارن که اینجوری آبروشون بره و عذاب بکشند لطفا فرهنگ خود را تو همه چی از جمله استفاده از گوشی و دوربین و…بالا ببریم
  ممنون از مردم با فرهنگ ایران زمین

  پاسخ

  بنظر من قوه قضائیه ابتداء با مردمی که اینطور آبروریزی کردن و فیلم گرفتن و پخش کردن قاطعانه برخورد کنه
  اما ما خطا کردیم پس مردم را به قضاوت ننشینید
  لطفا مصداقی از اسم اعظم ستار العیوب باشیم
  خدا و قانون
  ما چیکاره ایم آخه

  پاسخ

  اگر فرهنگ استفاده از گوشی در مکانهای عمومی آموزش داده شود، اگر ارزشهایمان از یاد نرفته باشد، اگر جوگیر نشویم، و‌ در موارد بحرانی کمی عقلانی رفتار کنیم این موارد پیش نمیاید، خیلی وقت ها باید به جای جزنگری کل نگر باشیم به این فکر کنیم که با پخش این فیلم، نه تنها آبروی یک انسان، یک خانواده یک شهر بلکه آبروی کشور ایران را به بازی گرفته ایم، اگر کار آن شخص گناه است بهتر بود چند نفر همانجا حاضر و شاهد، پلیس آگاهی را به ماجرا میکشاندند و بعد هم با درخواست عموم مردم مجازات مربوطه را برای ایشان درخواست میکردند نه اینگونه که یک انسان برهنه را در خیابانها بکشانند و فیلم بگیرند و طبل رسوایی اش را به گوش جهانیان برسانند، آیا گناه و‌ظلم این انسانها بیشتر از گناه آن شخص نیست، آیا دوست داریم بچه های کم سن و سال در آن صحنه باشند و این موارد را ببینند! کاش فقط طوری عمل کنیم که جوابگوی وجدانمان باشیم .

  پاسخ

  اون مردم که این کار را انجام دادن این را بدانند که دنیا گرده و هنوز در زمان توحش زندگی میکنند ** مملکتی که قانوش اینجوری جاری بشه نفرین بر کسی که این کلیپ را پخش کرده این آقا شاید اصلا مقصر نباشه حضرت یوسف که نیست نمیخوام ازش طرفداری کنم ولی خیلی دلم براش سوخت وقتی فکر بچه هاش را میکنم مردم کی میخوان بفهمن قانون وجود داره و هر ** مدعی العموم نیست

  پاسخ

  از کجا معلوم نقشه بوده . خدا میدونه پشت پرده قضیه اصلی چی بوده . ….
  سیاست پدر و مادر نداره …..
  خدا لعنت کنه باعث و بانی شو .

  پاسخ

  سلام . یک آدم یک کار خلافی می کنه ، مجازات خودش را داره . حاکم شرع این وظیفه را به عهده داره . بیرون کردن این فرد با این وضع و فیلم گرفتن ، از نظر شرعی و اخلاقی و قانونی جایز نیست . کسی و یا کسانی که این عمل را انجام دادند به مراتب گناهشان بیشتر است . چون یک منکر در خفا را به سطح جامعه نشر داده اند .

  پاسخ

  واقعا مردم چه فکری کردن این آقا رو بیرون آوردن اینجوری واااای‌ .وااای.یعنی واقعا اینا مومنن. واقعا مسلمانان. چطوری شب راحت میخابن. این آقا گناه کرده مگر شما مردم بالاتر از خدایید. خدا توبه پذیر . بخشندس. ستارالعیوب .مگه نیروی انتظامی کارش چیه زنگ میزدن۱۱۰. واای و صد لعنت به اون که فیلم گرفته. مگر آزاده نامداری یادتون رفته این آقا از بین می‌ره دیگه از اجتماع ترد میشه

  پاسخ

  سلام
  کی میتونه ادعا کنه اگه جای این آقا بود خطا نمی کرد…
  ولی واقعا متاسف میشه آدم که بنده خدا رو اینطوری بی آبرو کردن…
  خودتون رو بذارید جای این بنده خدا ، اگر خطا کرده جواب پس میده دیگه چرا کل خانواده اش رو بی آبرو میکنید…
  کم جرم و جنایت تو کشور اتفاق میوفته، کی خبردار میشه این بنده خدا هم یکی از اونا…😔😔😔😔

  پاسخ

  هم این آقا زن و بچه داره هم اون خانومه شوهر طبق قانون حکم هر جفتشون زنا و مفسد فی الارض هست یعنی اعدام اگه قانون درست اجرا بشه برای حکم زنا یعنی زنی که شوهرش داره و مردی که زن داره میشه زنا و حکمش اعدامه اگه دوست دختر دوست پسر بودن عقدشون می کردن

  پاسخ

  کاراین اقا بد بوده اما کار اونهایی که با این اقا اینکارو کردن وفیلم لختش رو گرفتن قتل هست قتل شخصیت ابرو هم اقاهه و هم زن وبچه وبستگانش شرمنده کردن دیگران

  پاسخ

  کار زشتی کرده وبای مجازات بشه زشت تر اشاعه فحشاست باید اونا هم مجازات بشن تا برای هردو گروه درس عبرت بشه

  پاسخ

  درسته یه کار اشتباه از هردوطرف بوده …اونایی که این کارو کردن هم باید پاسخو باشن و البته اون اشخاصی که این بدبخت میزنن خودشون مزاحم نوامیس مردمن حالا اینجا شدن کاسه داغتر از آش

  پاسخ

  آدمهایی که در فیلم نسبت به هتک حیثیت رئیس بیمه سلامت به شدید شکل ممکن مبادرت می کنند هر چند که طرف گناهکار هم هست ولی اول باید ببینیم این آدمها خودشون در زندگی هیچ گناهی مرتکب نشده اند؟ بنظر من تک تک این افراد گناهان بسیاری دارند که اول باید خودشونو اصلاح کنند بزرگترین گناه هم بردن آبروی دیگران هست در وحله اول بخاطر خانواده اش .خداوند با آن همه عظمت در قرآن میفرماید ای بندگان من ستار العیوب هستم یعنی پوشاننده گناهانتان هستم پس شما هیچ حقی ندارید آبروی یکدیگر را بریزید.ای کاش انسانها قبل از هر کار نسنجیده ی اینچنینی اندکی تفکر و تامل میداشتند.

  پاسخ

  قوه قضاییه حتما باید اشد مجازات را برای افراد حاضر که بی حیثیتی و فیلمبرداری از این فرد برهنه را انجام داده اند در نظر بگیرد کار این افراد کمتر از گناه آن فرد برهنه که می گویند خلاف کرده کمتر نیست.

  پاسخ

  میخوای ب پاس این حرکت خوبش براش دوتا نوشابه باز کنن و ی پست بالاتر بدن بهش؟ادم حالش از روشنفکر بازی بعضیا ب هم میخوره اون مردک با ی زن متاهل رابطه داشته اگه اون زن خانم خودت بود بازم از این تمساح طرفداری میکردی؟

  پاسخ

  شک نکنید این یک غرض ورزی بوده که ابرویه یک طایفه روبرده وقتی هی میگیم چراملت مااینقدربدمیاره دلیلش بی حرمت کردن وبی ابرو کردن هم نوع خودمون هست این مرد گناهکار ولی فرزندانش همسرش خانواده اش چی انها چه گناهی کردن شک نکنید اون جمعیت اگرهمشون گناه نکرده باشنداقلا نصف بیشترشون انجام دادند قانون اینهاروشناسایی کند ومجازات مگرابرویه یک طایفه ازسطل اشغال نیومده که عده ای لامذهب وبی دین اینگونه برباددهندخدا جواب اون جمعیت روبزودی بده

  پاسخ

  این بابا یه اشتباهی کرده و نه حق الناس رو خورده و نه اختلاس میلیاردی کرده و نه پول نفت رو خورده و نه دکل دزدیده و نه ….!!!
  انهایی که دزدی و اختلاس میکنن باید این بلا رو بسرش بیارن !
  ما ایرانیها انگار ژنتیکی عاشق بی آبرو کردن مردمیم !!

  پاسخ

  به نظر میرسد مردم ما به جایی رسیدن که دیگر مرز توحش وتمدن را به هم زدن درست است که اون آقا کار بسیار زشت وغیر اخلاقی انجام داده وباید تاوانش را بپردازد ولو اینکه اعدام باشد ولی مردم با این کارشان مسیر زندگی زن وبچهایشان را عوض کردن وسالها وشاید دهه ها طول خواهد کشید تا این لکه از پیشانی انها پاک شود وهرجا بروند مردم به دید تمسخر نگاه خواهند کرد باید عوامل این اتفاق که چه کسایی که با یک برنامه از پیش طراحی شده داخل اتاق دوربین جا سازی کردن وچه کسانی که بیرون اقدام به فیلم برداری وکتک کاری میکردن سزای عمل خود را ببینند مگر ما مسلمان نیستیم مگر اعتقاد به ستارالعیوب نداریم هرچند کارشان توجیح پذیر نیست ولی حق نداریم کسی را بی آبرو کنیم

  پاسخ

  باسلام، چه بسا در قرآن میخوانیم که خداوند ستارالعیوب است و عیب های بندگانش را می پوشاند.. آنهایی که از این واقعه ی کثیف فیلم گرفتند و متهم را بصورت عریان در خیابان کشاندند ، عملشان هزار بار نزد خدا زشت تر از شخص متهم میباشد . آیا شخص و اشخاصی که فیلم را منتشر کردند خودشان معصوم هستند؟ حاضرند اعمال در خلوتشان بصورت فیلم پخش گردد . متاسفانه ما به یک سقوط اخلاقی و انسانی نزدیک و نزدیکتر میشویم .

  پاسخ

  با سلام و عرض ادب
  آدمهایی که امروز اینکار را کردند مطمئنا خودشان در طول زندگیشان از رئیس بیمه بدتر بودن ولی جای تعجب اینجاس که توی این جماعت یک نفر آدم فهمیده نبود که بگه اینکار را نکنید و جلوی این نادونها را میگرفتند و مقامات قضایی باید با این افراد هم برخورد کنه بخاطر بی آبرو کردن این مرد در انظار عمومی و مهمتر از همه خانواده ش و خانمی که با ایشون رفته حتما خودش خواسته که رفته نمیشه که بزور با کسی رابطه داشت. له نظر شما رسانه های دنیا چی میگن!؟

  پاسخ

  هنوز هم ما از اصل فرهنگ و انسانیت دور هستیم ،ای کاش دو وزارت فرهنگ داشتیم، پیشرفت هر کشوری فقط وفقط از طریق ارتقای فرهنگ میسرهستش،مگر قانون و نیروی انتظامی وظیفه ورود در اینگونه مسائل نیست ،کجا و با چه مجوزی در ارگان دولتی که متعلق به بیت المال مسلمین هست ،چند نفر متوحشاته وارد میشوند،،،پس آبروی خانواده هر دو نفر چه میشود، ای کاش یاد بگیریم فرهنگ استفاده از دوربین گوشی همراه رو

  پاسخ

  چرا نمی گی که چرا در ارگان دولتی که برای رسیدگی به امور مردم است به فاحشه خانه تبدیل شده …….

  پاسخ

  ایشون یک کار خطا انجام داده و طبق قانون باید باهاش برخورد بشه..شکی نیست که خلاف انجام داده..اما بایدازونایی که باهاش اینکاروکردند شکایت کنه..چونکه اونا ضابط قضایی و ماموراجرای احکام نیستند..انتشاردهنده این فیلم باید باهاش برخوردبشه..ابروی وآسایش خانواده این مرد رو بباد داده

  پاسخ

  آیا تا به حال فکر کرده اید که دچار خطای بزرگ شده اید یا نه!؟
  اگر تعارف را کنار بگذاریم بدون تعارف من خود خطا کارم و شک دارم که کسی خود را مبرا از خطا بداند.
  درست است خطا کوچک و بزرگ دارد اما خطا خطاست.
  وای به حال آنانی که آبروی یک خانواده یک فامیل یک فرزند یک همسر یک پدر یک مادر را بردند.
  به نظر بنده خطای بزرگتر و نا بخشوده تر از آن شخص ،شامل کسانی میباشد که این فیلم را گرفته و پخش کردند.
  باشد که دچار عذاب الهی قرار بگیرند

  پاسخ

  این که این شخص کار غلطی کرده کاملا مشخص هست، اما هیچ کس حق نداره آبروبری کنه. درسته شاید بگید که آبرو نداره که ….
  اما پیامبر میگه اگر شخصی شب خطا کرد روز به روش نیارید . شاید بعد از خطا توبه کرد.

  باید ببرن و پدرش رو دربیارن اما کس حق نداره اینطور رفتار کنه و فیلم بگیره و بگذاره ..

  خدا یک جور سر آدمایی که خودشون رو امام زاده نشون میدن میاره که ، خودشونم نمیفهمن از کجا خودن..

  در ضمن زن شوهر دار رو نمیشه صیغه کرد.

  متاسفانه از این جور آدما هم زیاد هستش.

  امیدواریم که درس عبرتی بشه برای بقیه که کمتر خطا کنن.
  نه اینکه قفل در رو محکمتر کنن.

  پاسخ

  دقیقا به این کار میگن اشاعه فحشا…این کار توسط قانون و شرع باید تنبیه بشه .نه اینکه آبروشو اینم اینطوری ببرند…مگه مردم قاضی هستند..البته مقصر دادگاه های ما هم هست که متاسفانه با متجاوزگرها و دزد ها برخورد قاطع نمیکنه که خود مردم اینطوری دست به حکم و اجرا بشن..اینکارشون واقعا اشتباه بود…اشاعه فحشا هم گناهه

  پاسخ

  والا کار آقای رئیس که تکلیفش مشخصه ولی کار اون مردم که لخت اونو کشیدن بیرون صدها بار بدتره و کار کسی که فیلم گرفته و پخش کرده هزاران بار بدتره، یه مشت ***** بی فرهنگ

  پاسخ

  عده ای گفتن آبروی خانواده و فرزندان اینها در خطره که درسته اما واقعا کسی که آیت فیلم رو پخش کرده چه فکری با خودش کرده؟
  ایشون حتی اگر متهم به زنا هم باشند حقی نداشتند که آروشونو اینطور بردند
  عملشون قبیح بوده و در این شکی نیست اما همونطور که اشاره کردند دوستان این فقط متوجه خودش نیست و کل اطرافیان از این ماجرا مخصوصا تو شهرای کوچک ضربه میبینن

  پاسخ

  وقتی عمروعاص درمقابل حضرت علی بخاطر فرارکردن لخت شد حضرت علی روشو برگردوند ونیگاش نکرد.من تعجب میکنم که پیروان علی آدم لخت رو تو شهرول کرده دنبال میکنن!

  پاسخ

  انسان جایزالخطا است بسپارش به خدا نباید با این بنده خدا اینچنین رفتار میکردن وفیلم میگرفتن هر انسانی اشتباه میکنه . اگه یه روز کاری بوده این آقایه خو اول درب رو قفل میکرد وکارش رو انجام می داد تموم که می کرد لباساشو می پوشید درب رو باز میکرد و اون خانمه هم مثل یک خانم محترم اونجا می نشست واگه کار داشت یا نداشت به یه بهانه همونجا می نشست که مثلا اقای رییس کار اداریش رو انجام بده که کسی شک نکنه
  من اینجور فکر می کنم که شاید کسی با این بنده خدا دشمنی داشته باشه به خاطر بی آبرویی این نفر یه زن بیارند و…این کار رو کرده باشن …همه مون چه مرد باشیم چه زن زود فریب می خوریم …این اقا زن و بچه داره نباید فیلم می گرفتن ویه عمر باعث بی آبرویی شان بشه اینا هم زندگی دارن .خلاصه ای بنده خدا که فیلم گرفته جرمش سنگین تر از اون رئیسه . اگه راست می گویی چرا از اون خانمه فیلم نگرفتین؟ شاید مقصر اصلی اون زن باشه

  پاسخ

  سلام بسیاری ازگناهان ماآدم هادرپشت پرده حجاب قرارگرفته که اگرخدااین حجاب راکناربزند آنوقت معلوم میشه کی چکارس پس خداستارالعیوب است وای بحال افرادی اینگونه افشاگری ومچگیری میکنند.خیلی شایدهاوجود داره که اسم این عمل زشت راتجاوز نبریم

  پاسخ

  کسانی که این فیلم را گرفته و دست به دست میکنند بدانند که باید در برابر خداوند پاسخگو باشند که چجوری به یک انسان تهمت زدند و آبروی خودش و خانواده او را بردند
  لطفاً این عکس و فیلمها را نشر ندهید و در این گناه بزرگ شریک نشوید

  پاسخ

  سلام بنظر من اونی که با این آقا این کارو کرده و فیلمش و پخش کرده جرمش ده برابر اونه چون خدا رو عیب های همه پرده کشیده و هیچکی تو دنیا آری از گناه نیست

  پاسخ

  خداشاهده کراهت داره ….اون بیشعوری که این فیلمو پخش کرده آبروی خودش یه روز ریخته میشه دنیا دارمکافاته
  پیامبرمون گفتن دیدی کسی حتی زنا میکنه چشماتو ببند چون ممکنه همون ساعت توبه کنه وتو آبروشو نبر….‌

  پاسخ

  مردم کار درستی نکردن
  هر انسانی حرمت داره
  قطعا با رضایت اون خانوم این کار انجام شده
  اشتباهش این بوده تو محل کارش این خلاف کرده
  و مجازات هم باید بشه نه این شکلی!!

  پاسخ

  مشکل اصلی از سیستم اموزش و پرورش ماست. فرهنگ دو گانه . رفتار های ریا کارانه. در انتخاب مدیران . و ایجاد کمبود در افراد جامعه . جنگ روانی .مشکل این فرد مشکل جامعه است و حیا و شرافت کم رنگ شده اشتباه خودش کم نبود ابرو ریزی بعد از ان از ان کمتر نیست. ای کاش فرهنگ استفاده از فضای مجازی را یاد بگیریم.

  پاسخ

  خدا ستاروالعیوبه، خدا به داد کسانی برسه که باعث ابروریزی این نفر شدن. منتظر عواقبش باشن دیر یا زود عدالت الهی جوابشونا میده،

  پاسخ

  کشور ما در شاخص فلاکت و سلامت و …جزو بدترین کشورهاست بپذیریم در انسانیت و فرهنگ هم جزو اخرینها هستیم و فقط واژه مسلمونی رو یدک میکشیم.اف بر کسانیکه ابروی یک فرد رو میبرند هر چند گناهکار باشه دقیقه ای خودمون رو جای اون بزاریم هممون سر و ته یک کرباسیم اگه اب ببینیم شناگرهای خوبی هستیم

  پاسخ

  تواین مقام باشی ازاین کاراکنی
  ده برابربدتر باید سرت بیاد دم مردم گرم
  این همون ادمی هست که میرفتی پیشش جوابتو به زور میداد
  باید باهمه مسیولین دم درازاین کارو بکنن تا*** کلفت نکنن

  پاسخ

  به شوهر زن خبر دادن اونم اومده این بلا رو سرش آورده مردم عادی این کارو نکردن

  پاسخ

  مگه حیوانی که هر کجا دلت خواست بدی پایین هر کاری دلت خواست بکنی اینجور آدما توی ادارات زیادن با همکار با منشی ووو خیلی زیاد اگه صیغش بوده خب میبرده خونه پس این یارو مثل همون زنه هرزه بوده باید آبروشون بره تا درس عبرت بقیه باشه

  پاسخ

  به خدا عابروی یه نفر رو بردن کاری نداره اما اگر تونستی عابروی یک نفرو حفظ کنی اون موقع میتونی به خودت افتخار کنی آیا شما دوست دارین مورد قضاوت قرار بگیرین که اینجوری یک نفر رو قضاوت میکنین. این روی حرفهام با اون کسایی هست که دارن فیلم میگیرن هنوز نمیدونه قضیه چیه گوشی رو در آورده داره فیلم میگیره واون کسایی که داشتن کتکش میزدن یک لحضه به این فکر کردن که اگه جاشون باهم عوض میشد دوس داشتن چنین رفتاری باهاشون بشه. خدا از سرتون نگذره که هنوز به جای کسه دیگه نظر میدین تصمیم میگیرین و قضاوت میکنین. فقط به زن و بچه های این مرد فکر کنین.

  پاسخ

  با سلام خدمت دوستان.من حدود۱۸ سال پیش با آقای آذریان همکار بودم و انسان با شخصیتی بودند.این فیلم رو که دیدم متحیر شدم.
  چرا باید چنین اتفاق شرم آوری رو رسانه ای کنند و آیا کار درستی است یا نه نمیدونم.
  اگه واقعیت رو بخواهید بدانید اینه که اون زمان کمتر کسی تلفن همراه داشت برای همین رسانه ای نمی شد.من خودم اطلاع از کارهای بی شرمانه بعضی ها اطلاع داشتم.ولی اون موقع دوربین و فیلمبرداری مثل الان راحت نبود.از بدشانسی یا نمیدونم خوش شانسی آقای آذریان بوده شایدم نه.
  نتیجه حرفام اینه که اگه علم اون زمان مثل الان پیشرفت کرده بود ما الان شاهد چنین واقعا یه زشتی نبودیم.اگه اون موقع مثل الان دوربین بود دیگه پیمان آذریان نبود و جرات به خودش نمیداد که این عمل زشت رو انجام بده.ولی من تا مطمئن نشن درباره ایشان قَقضاوت نمیکنم.سپاس

  پاسخ

  اونهایی که اینجوری فیلم پخش کردند قطعا تو همین دنیا آبرویشون میره ؟
  واقعا متاسفم … دلم برای زن و بچه اش خیلی سوخت

  پاسخ

  سلام ماآدمابه هم رحمی نداریم توقع هم داریم که درآسایش کامل باشین این کرونااین همه بلابرامون دست عبرت نمیشه نمیدونم چرا،واقعاآدمهای بی شخصیتی بودن که با آبروی بنده خدا بازی کردن(استغفرالله خوبه ماخدانشدیم)شمادوستانی که همشهری این بنده خدایی بعدازدیدنش هم جداازسمتی که داره چیزی نگین بهش یاپچ پچ نکنین دنیاگرده با آبروی بنده خدا بازی نکنین خداخودش قاضیه 🥺

  پاسخ

  لطفا فیلمشو پخش کنین ببینم

  پاسخ

  سلام
  اینکه کار این فرد کاملاً زشت بوده حرفی نیست ولی از منظر اجتماعی عریان کردنش و تو خیابون آوردنش اصلأ کار درستی نیست. البته آدم وقتی به همسر خانمی که با این آقا رابطه داشته فکر میکنه یه جورایی بهش حق میده.وقتی میبینه زندگیش نابود شده، بچه هاش بی مادر می شوند ، آبروی خودش و بچه هاش از بین رفته مطمئناً به فکر انتقام سخت می افته.خیلی باید آدم مومنی باشه که مثل خدای خودش ستارالعیوب باشه. در این قضیه مقصر اصلی اداره این آقا و خانم هست. چرا باید در اداره ای که یک رئیس و یک کارمند یا دو کارمند دارد، به جنسیت کارمندها دقت نشود اگر همه کارمندان آن اداره زن یا مرد بودند باز همچین اتفاقی می افتاد؟
  اسلام به این دلیل هست که میگوید اگر زن و مردی در جایی خلوت قرار بگیرند نفر سومشون خود شیطان هست. شاید خیلی از دوستان بفرمایند که نه ما میتونیم از خودمون مراقبت کنیم و اشتباه نکنیم ، درست! اما آیا همه این توانایی را دارند؟ اگه داشتند که همچین اتفاقی نمی افتاد. من این زن و مرد خطا کار را قربانی رعایت نشدن قانون اسلام در اداراتمون می دونم.
  در هر صورت خواهش میکنم فیلم این خطاکارها را دست به دست نگردونید ، شاید الان، هم آقای آذریان و هم خانم همکارش به درگاه خداوند توبه کرده باشند و خداوند که توبه پذیر هست آنها را بخشیده باشه ! پس خواهش میکنم رعایت کنیم . مطمئناً دادگاه خودش از نظر قانونی مجازاتشون خواهد کرد. بقول دوستان، خانواده اش که تقصیری ندارند
  متشکرم🙏

  پاسخ

  سلام
  کجای کتاب قران نوشته شده ابروی دیگران رو به این راحتی بیرید کدوم پیامبر وکدوم دینی خواسته از گناه دیگران فیلم بگیرین و اشاعه بدین همه انسان ها به نوعی خطاکارن هستن شک ندارم کسانیکه در اشاعه این فیلم ها و بردن ابروی دیگران بالاخص همسر وفرزندان و خانواده این افراد نقش دارن روزی از جانب خدا بد چوپ خواهند خورد.

  پاسخ

  باسلام و احترام

  اولا از خدای متعال می خواهم همه ما مسلمانان را از این پلید و هوسهای شیطانی دور فرمایند آمین
  واقعا خیلی سخت است و بنده کار پلید و شیطانی این فرد را محکوم می نمایم اما اینکه این فرد را از محل کارش لخت و عریان بیرون آورند و ازشون فیلمبرداری کنند که اینکار به نظر اینجانب از کار این فرد خیلی خیلی بدتر و ناپسندتر بود مگر خانواده ایشان چه گناهی کرده اند که خجالت زده در میان عامه مردم باشند و از مقامات قضایی عاجزانه خواهشمند است افرادی را که این فرد را از محل کارشان لخت و عریان بیرون آورده و فیلمبرداری کرده اند ، به اشد مجازات برسانند تا درس و عبرتی برای سایر افراد باشند و همچنین از مقامات قضایی خواهش می کنم دستور فرمایند این صفحه فیلمبرداری شده را از اینترنت سریع بردارند.
  از عموم مردم خواهش می کنم زود قضاوت نکنند و اجازه دهند قوه قضائیه موضوع را دقیقا بررسی نمایند و در نهایت بر اساس احکام صادره ، اقدام قانونی وقضایی صورت پذیرد و خواهشا بیشتر از این ، دیگر به موضوع دامن نزنند .
  همه باید مراقب نفس خود از هوسهای شیطانی باشیم چه بسا که ممکن است تله ای نیز برای این فرد مورد نظر برنامه کرده باشند و تابررسی نهایی و صدور احکام قضایی ، نباید در این مورد کوچکترین اظهارنظری داشته باشیم که خدای ناکرده با یک قضاوت اشتباه و برداشت ولو کوچک نادرست از این موضوع ، باعث می شود آخرت خودمان را نیز از دست دهیم.
  بنده برای یک موضوع همیشه متعجب هستم که مگر ما در چه جایگاهی قرار داریم که براحتی اینطوری با آبروی مردم بازی می کنیم مگر قوه قضائیه و قضات مردم در ایران نداریم که بیاییم قبل از رسیدگی قوه قضاییه به موضوع ، خودمان با آبروی مردم اینطوری بازی کنیم حال این فرد خطای بزرگی از ایشان سر زده است چرا بجای معرفی فرد خاطی به قانون ، خودمان اینطوری بدتر از خطای خاطی ، دچار خطای بزرگ و نابخشودنی شویم . قضات محترم بهتر از ما عامه مردم به حقوق و شرع و عدالت آگاهی کامل دارند .
  باسپاس

  پاسخ

  مررم ما حقشون هر بلایی سرشون بیاد. حالا اون ریس بی مغز این اشتباه رو تو محل کارش انجام داده ولی مردم از اون بی مغز ترن که فیلم پخش میکنن. مقصر اصلی اون زن که خودشو تو اداره برا مرد لخت کرده. اگه مثل کشور اروپایی دیسکو وفاحشه خانه باشه هیچ وقت این اتفاقات نمی افته.

  پاسخ

  کار این اقا هیچ توجیهی نداره .ولی بایستی قبل از انجام کتک کاری لخت در انطار مردم به خانواده فرد اطرافیان هم میبودند حالا تحمل نداشتند تو اصاق محل کار کتک میزدند بعد از خدا میخوام فرهنگ صحیح استفاده ازموبایل را به خودم وهمه هموطنان عنایت فرماید چون اب ریخته را نمیشه جمع کرد.

  پاسخ

  واقعا زشته با ابروی کسی بازی کرد باید با کسی که فیلم گرفته برخورد شه،،، ابرو حیثیت این اقا رو بردن، ،نهایتش ادم زنگ بزنه مامور بیاد نه اینجوری ابرو و شرف کسی رو برد

  پاسخ

  واقعاااات تاسف آوره که یه مسول هرزگی و کثافت کاریش رو در محل خدمتش علم کرده و خدا هم اینجور رسواش کرده

  حال یکسری از افراد بازخواست میکنن و گروعی احساسی رفتار میکنن که چرا رسوا شده گویاذخبر ندارین چوب خدا صدا نداره وقتی هم بزنه دوا نداره

  ملت زجر کشیده تا دزدی میشه و مسولی اختلاس و دزدیش برملا میشه میگن بزنید اعدام کنید تا درس عبرتی باشه برای دیگران و به حق هم هست این مطالبه
  این هم عبرتی باشه برای کسانی که در خفا با همه مسولیت و مدیریتی که دارن کار دور از شان میکنن که ببینن و متنبه بشن که ممکنه در انتها این اتفاق حتی برای اونا در انتظار باشه و دست از کثیف کاریهاشون بردارن

  دست کسانی که این مدیر رو بی ابرو کردن هک درد نکنه تا باشن که بفهمن عاقبت هرزگی و دزدی و …. هزار تا ننگ دیگه همین بی آبروئیست
  در ضمن خانوادش هم متوجه شدن با چه آدم پس فطرتی زندگی میکردن و البته که ابروی اونها ذره ای لکه دار نمیشه چرا همیشه جهت سوال رو تغییر میدن واقعاااا نمیدونم اون کسی که خیانت و … کرده هیچ اما آبروی خانواده چرا باید بره

  پس همه بترسیم از روزی که پرده های رسوایی کنار بره و اینچنین رسوا و بی آبرو بشیم
  التماس تفکر

  پاسخ

  به نظرمن فقط باید گزارش میدادن و پای کار وایمیسادن تا دستگیر بشه ،اخه فیلم چرا ،خانوادش چه گناهی کردن ،ابروی خانوادشم با اینکار رفت

  پاسخ

  خوب کاری کردن فیلم گرفتن
  چنین مسولینی باید آبروشون بره اون همه شهید ناکام رفتن که همچین انگل هایی راحت هر گوهی میخوان بخورن
  و متاسفم از اینکه حقوق همون روزی که داشته کثافت کاری میکنه رو هم این ماه براش واریز میکنن .
  اینو باید از این بدترش کنن ناموس خودشم همینطور با افراد دیگه ای و زیر کسی دیگه هستن.

  پاسخ

  به نام خدا
  فقط تو این فکرم که .در نظام ما یک هسته ای به نام گزینش است .که ۸۰ در
  صد هم اشتباه گزینش می کنند .بچه های مردم که پاکند بیشتر رد صلاحیت می شوند .و بیشتر چاپ لوسها به مقام و منصب می رسند .در هر کشوری گزینش است ولی بیشتر کشورهایی که پیشرفت کردند .از بین نخبگان و پاکدامنها برای مقام و منصب انتخاب می شوند .یک دوست دوره دانشگاهی م که سواد خوب و مدرک تحصیلی خوب داشت در یکی از نیروگاههای ایران کار می کرد صاحب مقام بود .یک شرکت پیمانکار برایش پیشنهاد رشوه می کنه قبول نمی کنه بعد از چهارده سال گزینش رد صلاحیت می کنه .فقط تو این فکرم این کشور کجا می ره .فقط این مرد نیست که از این کثافت کاریها می کنه اونقدر زیادند که نمی شه شمرد

  پاسخ

  عملی که مردم انجام دادنداز نظر قانون هتک حرمت محسوب شده و از نظر قانونی جرم است. وقتی انتشار تصاویر غیر اخلاقی عقوبت دارد پس لخت کردن افراد در ملا عام نیز که به مراتب از تصاویر غیر اخلاق قبیح تر است جرم می باشد. بنابراین این افراد می توانند تحت تعقیب قضایی قرار گیرند. مجازات از وظایف قانون است نه افراد جامعه. مردم فقط می توانند همانند ضابطین قضایی جرایم و تخلفات را به مراجع قضایی اعلام و تحویل دهند نه این که خودسرانه دست به چنین اعمالی بزنند.

  پاسخ

  فیلم گرفتن اشتباه بوده

  پاسخ

  دولت و مجلس یک تصمیم جالب گرفتن چون اینجور صحنه ها باعث میشه دیگه کسی از این غلتها نکنه و از طرف دیگر آبروی دولت میره میخان اینترنت و فضای مجازی جوری تنظیم بشه کسی نتونه مثال یه چیزی را که دولت نمیخواد مردم بفهمند و ببیند در فضای مجازی پخش بشه و این قبل افراد با خیال راحت به کثافت کاری های خود ادامه بدن خون شهیدان پایمال شد ملت ایران شاه را از ایران فراری دادن بخاطر ایجور کارها -فساد نباشه مشروب نباشه ریا نباشه پارتی و پارتی بازی نباشه با آبروی مردم ناموس مردم بازی نشه آقای رهبر آیت الله خامنیی مسئول کشور بزرگ کشور مرجع تقلید پیشوا ایران داره میره زیر فلاکت ما فکرمونه دادیم به آمریکا اسراعیل … موشک هسته ای جواب خدا فردا قیامت چیه

  پاسخ

  دقیقا مردم یه جوری از پخش کننده فیلم انتقاد میکنن همه میگن ابروشو بردین و فلان!! مردک اگه واقعا ابرو حالیش بود تو فکر این غلطا نمیافتاد اونم تو محل کار!!! شما بار منفی این ماجرا رو روی زنان شاغل دیگه که دارن زحمت می کشن حساب کن چقدر سخته که ازین ببعد بگن ادارات مرکز فساد جنسیه بقول معروف خربزه میخوری پای لرزش هم بشین !!!
  با خوندن کامنتها متوجه شدم مردم از همین متجاوزها یا کسایی که هرزگی میکنن بیشتر خوششون میاد تا کسایی که تو محل کارشون به فکر کارو روزی حلالن واقعا که خلایق هرچه لایق

  پاسخ

  خیلی دردناک بود دیدن این تصاویر این انسان توی اون لحظه و شرایط چقدر درد کشیده چرا باید این فرصت را به همنوعت ندی که اگر خطایی هم کرده پشیمان شه و ترک کند اینکار را چرا ابروی شخصی را براحتی می ریزید زندگی این مرد برای همیشه نابود شد ما روح الهی هستیم پس مثل خدا رفتار کنیم ستارالعیوب

  پاسخ

  این حرکت بسیار چندش آور و شیطانی از طرف هر کسی که میخواهد باشد و با چنین وضعی در انظار عمومی و فیلمبرداری و پخش آن گناهی بسیار کبیره و از گناهان آخر الزمانی است که مسببین آنرا آتش دوزخ نیز پاک نخواهد کرد و گناهی بزرگ که حتی با توبه مسببین نیز قابل بخشش نیست شکستن قبح گناه و ذبح جایگاه معنوی انسانیت شاید کمترین نسبتی است که میتوان به آن داد وامصیبتا به برخی از انسانهای آخرالزمانی و هزاران افسوس و تاسف به این نزول انسان عصر به اصطلاح تمدن و تکنولوژی

  پاسخ

  من سخت در شگفتم از این افرادی که دم از حفظ آبروی افراد و اینکه ممکنه طرف صیغه کرده باشه میزنن… چطور وقتی صدا و سیما اتفاقات خیلی کوچکتر رو بهانه میکنه و آبرود افراد رو میبره شما خبری ازتون نیست؟؟؟؟ بعدشم مگه محل کار جای این کارهاست که اگه صیغه کرده باشه مشکل حل بشه؟؟؟؟ خدا میدونه چه ادمهای گرفتاری به این شخص مراجعه کردن که گرفتاریشون حل بشه و این آقا چون مشغول هوسبازی بودن فرصت رسیدگی به مسائل حاشیه ای یعنی چیزی که براش دارن پول میگیرن رو نداشتن!!!
  فقط میتونم بگم حتی نمیتونید ادای آدمهای فهمیده و با شعور رو هم در بیارید. در مملکتی که خیلیها به خاطر لباس آستین کوتاه از کار اخراج میشن یه عده دیگه لخت مادرزاد در محل کار مشغول هوسبازی هستن و به ریاست میرسن. خب طبیعیه تا وقتی یک عده احمق هستن که از این کثافتها دفاع کنن اوضاع هیچوقت بهتر نمیشه…. واقعا مایه ننگ بشریت هستند اونایی که نگران آبروی این ادم هستن و من شک ندارم که این افراد خودشون هم تفاوتی با این لجن ندارن. حالا اگه این اتفاق در یه کشور خارجی می افتاد همین اراذل و اوباش میومدن و دم از افول غرب و وحشیگری و ابتذال جوامع غربی میزدن…

  پاسخ

  یه عده میگن وای زن و بچه اش رو بی آبرو کردین.

  من میگم آقای رئیس خوب کردی تو اتاقت عملیات انجام دادی توی اداره.
  ریاست واسه خدمت نیست که باید فقط حال کنی.
  الان می تونی همه اون مردمی که فیلم گرفتنو بندازی زندون مزاحمت در حین عملیات کم جرمی نیست…

  پاسخ

  شمایی که اون رئیس و می زنین . درسته نباید با زن شوهر دار این کارو کرد اونم تو جای اداری. ولی ایا همه مقصر اون رئیسه. ایا شمایی که دارین فحش کتک می زنین شما جایی اون رئیس بودین گول نمی خوردین. شما که خودتون پاک می رونین از همه کثیف ترین.

  پاسخ

  دوس دارید خودتون هم وقتی ی گناهی میکنید ازتون فیلم بگیرن و آبروتون رو ببرن؟ واقعا مسلمونید؟ کسی ک این فیلمو گرفته یا کتک زده کارش از این یارو بدتره
  #مسلمان_باشیم

  پاسخ

  اول اینکه کار این آقا بسیار زشت و ناپسند بود بخصوص اگراون خانوم رو با تهدید و … وادار به این کارکرده ولی یادتون رفته که اون آقایی که‌ پسربچه هایی که‌ به‌ امانت بهش سپرده بودن روبعضی هاشون ازنظر سنی به اندازه بچه های خودش بودن رو تو هتل خوابگاه چه بلایی سرشون آورد آخرش چی شد ؟؟؟ هیچ .؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

  پاسخ

  چرا میخاین مبرا کنین مگه این فرد فاسد تو مکان خصوصی بوده که میگین اسرار خصوصیش مگه این مرتیکه به زندگی افراد دیگه رحم کرده که دایه دلسوزتر از مادر شدین یک مکان اداری که حدود پنجاه درصد مراجعه کنندگان زنان سرپرست خانوار هستند نباید امنیت داشته باشن بابا دستمریزاد شما دیگه کی هستین

  پاسخ