coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر [با ترافیک نیم بها]

قسمت جدید جوکر از راه رسید! به نظر شما در قسمت قبل چراغ قرمز برای چه کسی روشن شد؟ در ادامه برای دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر همراه ماباشید.

جوکر یکی از رئالیتی شوهای محبوب ایرانی بوده که فصل جدید آن با حضور یک تیم قوی و جذاب در ایام نوروز پخش خود را آغاز کرد. در این فصل، مهران غفوریان، حامد آهنگی، مجید واشقانی، سیروس میمنت، امیر حسین صدیق و علی مشهدی علی اوجی، و محمدرضا علیمردانی حضور دارند.

تاکنون هیچکدام از مهمانان حذف نشده‌اند اما اکثر آنها کارت زرد دریافت کرده‌اند. حال باید در قسمت‌های جدید ببینیم کدام یک از آنها در ابتدا حذف می‌شوند. در ادامه برای دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر و آشنایی با بازیگران این فصل همراه ما باشید.

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر

فصل جدید جوکر با حضور تیمی قوی یک شروع طوفانی را در اولین روز سال جدید شروع کرد. در همان قسمت اول، حامد آهنگی برای مهمانان دیگر سنگ تمام گذاشت و جوکر تایم خود را اجرا کرد؛ البته ناگفته نماند که قبل از اجرای جوکر تایم خود وی از خنده منفجر شد و کارت زرد گرفت.

دو تا از مهمانان دیگر نیز که سیروس میمنت و مهران غفوریان باشند، هنگام تلاش برای خنداندن دیگران گل به خودی زدند و خودشان دو دستی کارت زرد را به خود هدیه دادند. محمدرضا علیمردانی نیز به لطف حامد آهنگی کارت زرد دریافت کرده است. با این حال، هیچ مهمانی تاکنون حذف نشده و باید صبر کرد و دید در این قسمت کسی حذف می‌شود یا دیگر اعضا کارت زرد دریافت می‌کنند.

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر
دانلود جوکر فصل پنجم قسمت سوم / دانلود جوکر فصل 5 قسمت سوم / دانلود فصل 5 جوکر سیامک انصاری قسمت 3

جوکر یکی از پرطرفدارترین شوهای ایرانی بوده که از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می‌شود و ایده اصلی آن از یک شو موفق خارجی برگرفته شده است. کارگردانان این مجموعه احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی و تهیه کنندگان آن امیرحسین بزرگ زادگان و محسن نجفی هستند. در جوکر، دو بازیگر ثابت سیامک انصاری و علی لک پوریان حضور دارند و دیگر بازیگران در هر فصل عوض می‌شوند.

در هر فصل از مجموعه جوکر، مهمانانی به برنامه دعوت می‌شوند. آنها در طول اجرای برنامه اجازه خندیدن ندارند و در عین حال باید تلاش کنند تا بقیه را بخندانند. اگر کسی یک بار بخندد، کارت زرد می‌گیرد و برای بار دوم، از دور رقابت خارج می‌شود.

سیامک انصاری در این رقابت، مهمانانش را با ممنوع کردن «خنده» و وادار کردن به «خنداندن یکدیگر» به چالش می‌کشد. او در یک اتاق جدا مستقر شده و دیگران را زیر نظر دارد. افرادی که می‌بازند، همراه با انصاری به این اتاق می‌روند و نظاره گر دیگر مهمانان می‌شوند.  برای اطلاع از جزئیات مهمونان فصل جدید جوکر می‌توانید به جستار بازیگران فصل پنجم این شو مراجعه کنید.

دانلود قسمت 3 فصل پنجم جوکر

برای دانلود فصل 5 قسمت 3 جوکر از لینک‌های زیر کمک بگیرید:

دانلود قسمت 3 فصل پنجم جوکر با کیفیت 480p: لینک

دانلود فصل 5 قسمت 3 جوکر با کیفیت 720p: لینک

دانلود جوکر فصل پنجم قسمت سوم با کیفیت 1080p: لینک

دانلود جوکر فصل 5 قسمت سوم همه کیفیت‌ها به صورت یکجا: به زودی

عوامل رئالیتی شو جوکر

دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر
دانلود جوکر فصل 5 قسمت سوم / دانلود فصل 5 جوکر سیامک انصاری قسمت 3 / دانلود قسمت سوم فصل پنجم جوکر
 • مجری: سیامک انصاری
 • کارگردان: احسان علیخانی، سیدحامد میرفتاحی
 • تهیه‌کننده اجرایی: امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری
 • تهیه‌شده: استودیو قرن جدید
 • خواننده تیتراژ: سینا حجازی
 • سرپرست نویسندگان: ایمان قیاسی و علی رضازاده
 • گویندگان: ناصر طهماسب و ژاله صامتی
 • فصل‌ها: تاکنون 5 فصل
 • مدت زمان هر قسمت: ۵۹-۷۶ دقیقه
 • شبکه اصلی: شبکه نمایش خانگی
 • پخش کننده: فیلیمو

مطالب زیر در تکراتو را از دست ندهید:

.

نظر شما در خصوص فصل پنجم جوکر چیست؟ به نظر شما کدام بازیگر این فصل برنده می‌شود؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

  سلام هنوز پخش نشده ؟ لینک ندارن

  پاسخ