او ام پی فینکس

خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

صرافی کوین بیس در میان 500 شرکت برتر مجله Fortune

طبق اولین لیست منتشر شده از بهترین شرکت‌های حوزه وب 3، صرافی کوین بیس در میان 500 شرکت برتر مجله Fortune قرار گرفت.

مستر بلیط

مجله Fortune از سال 1995 تا کنون هر ساله، لیست 500 شرکت بزرگ آمریکا را منتشر می‌کند. این رتبه‌بندی بر اساس ثروت کل در نظر گرفته شده است. در سال 2022، این مجله برای اولین بار لیستی از بزرگترین شرکت‌های حوزه Web3 منتشر کرد.

صرافی کوین بیس در لیست 500 شرکت برتر مجله Fortune

بر اساس آخرین رتبه‌بندی‌ مجله Fortune در سال 2022، صرافی کوین بیس در جایگاه 437ام بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گفت. کوین بیس به عنوان اولین شرکت حوزه بلاک‌چین به باشگاه بزرگان صنعت پیوست.

بر اساس داده‌های منتشر شده، دارایی‌های Coinbase در سال 2021 حدود 7.8 میلیارد دلار و سود سالانه این شرکت 3.6 میلیارد دلار تخمین زده شد. در سال 2021، کوین بیس با رشد 1024 درصدی در میزان سود سالانه و رشد 513 درصدی کل دارایی‌ها، عملکرد بسیار بهتری نسبت به سال 2022 از خود به جای گذاشت.

صرافی کوین بیس در میان 500 شرکت برتر مجله Fortune

پنج شرکت برتر این لیست همچنان جایگاه‌ خود را حفظ کرده‌اند. این پنج شرکت به ترتیب، والمارت، آمازون، اپل، CVS Health و United Health Group نام دارند.

ریزش شدید قیمت سهام COIN

در هنگام انتشار این اعلامیه، سهام COIN با ریزش قیمت شدیدی مواجه شد. در تاریخ 24 می 2022 (3 خرداد 1401)، این سهام با قیمت 66.10 دلار معامله می‌شود. این میزان 80 درصد با بالاترین قیمت تاریخی COIN فاصله دارد.

Fred Ehrsam، یکی از بنیان‌گذاران Coinbase Global، از فرصت ایجاد شده جهت افزایش دارایی‌های خود استفاده کرد. طبق فرم 4 SEC، فرد بیش از یک میلیون سهم COIN به ارزش تقریبی 75 میلیون دلار به دست آورد. آقای Ehrsam این سهام را از طریق شرکت سرمایه‌‌گذاری Paradigm خریداری کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره قرار گرفتن صرافی کوین بیس در لیست 500 شرکت برتر مجله Fortune چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر