کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مهران غفوریان به پشه مهمونی تبدیل شد ؛ مهران میگه: «ایرج بده بزنیم!» 😂👌 [+فیلم]

مهران غفوریان به پشه تبدیل شد. این موضوع در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

مهران غفوریان به عنوان یک کمدین محبوب با چهره همیشه خندان، در برنامه مهمونی بیشترین آسیب را دید؛ پشه نیشش زد و بچه تا توانست به او زور گفت. حالا مهران غفوریان که در برنامه مهمونی حضور پیدا کرده بود با لحن و صدای پشه صحبت می کند.

آرون گروپس

مهران غفوریان به پشه تبدیل شد ؛ کل‌کل خنده‌دار پشه مهمونی و مهران غفوریان [+فیلم]

در مهمونی، شاباش، دی جی، کَته‌خانم، قیمه‌خانم، مگسی به نام خوشگل بابا، پسربچه‌ای شیرین که گاه زبانش تند می‌شود و جلوی تالارعروسی گُل می‌فروشد و پشه‌ای با نام دوست مگسی و…. حضور دارند. در «مهمونی» هم اتفاق‌های متفاوت و جذابی رخ می‌دهد و آقای طهماسب حالا بعد از دورانی که کرونا شرایط جهان را تغییر داده باز با مخاطبانش صحبت می‌کند.

پشه در هنگام نیش زدن مهران غفوریان اشتباهی مقداری از خون خود را وارد رگ های مهران کرده است.

مهران غفوریان مهمان برنامه بود. در پایان برنامه بود که ماشین وی خراب شد و مهران غفوریان مجبور شد که شب را به استراحت در خانه آقای طهماسب سر کند ولی در همین حال بود که بچه به گونه کامل سمج وار و مزاحمت آمیز به سراغ او آمد! پشه هم در ابتدای مهمانی او را نیش زد.

بخشی از جدیدترین قسمت برنامه مهمونی با هنرنمایی مهران غفوریان را ببینید:

در این مجموعه از شخصیت‌های عروسکی جدید و متفاوتی رونمایی شده است. از صداپیشگان این عروسک‌ها می‌توان به هوتن شکیبا، کاظم سیاحی و سهیل مستجابیان اشاره کرد و اغلب صداپیشگان شخصیت‌های عروسکی مهمونی از شاگردان ایرج طهماسب هستند. ایرج طهماسب در برنامه‌ی جدیدش با همان حس و حال همیشگی حضور دارد. او به خانه‌ای جدید نقل مکان کرده، و در همسایگی منزل جدیدش یک سالن عروسی است و هم شخصیت‌های عروسکی جدیدی به زندگی او اضافه شده و هم افراد جدیدی با او در این مجموعه هستند.

مهران غفوریان بازیگر ، کارگردان ، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی – نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    واقعاً چرت ترین تلویزیون دنیا رو ایران داره
    همش حرفای سکسی توی قالب طنز
    خدا لعنتشون کنه چی به خورد بچه ها میدن
    از استادشون مهران مدیری یاد گرفتن خدا لعنتش کنه

    پاسخ