coinex
OMPFinex

لغو سفر مسافر بی حجاب توسط تاکسی اینترنتی ؛ دستور جدید ستاد امر به معروف!

ممکن است به زودی و با دستور ستاد امر به معروف و نهی از منکر، گزینه‌ لغو سفر مسافر بی حجاب توسط تاکسی اینترنتی به برخی از این سرویس‌ها افزوده شود.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیشنهاد داده که گزینه‌ای در تاکسی‌های اینترنتی اضافه شود که به واسطه آن رانندگان بتوانند سفر مسافرین بد یا بی‌حجاب را لغو کنند.

بیشتر بخوانید: استفاده از فناوری تشخیص چهره برای تشخیص بدحجابی ؛ امر به معروف با تکنولوژی!

لغو سفر مسافر بی حجاب توسط تاکسی اینترنتی

امروز و در جریان نشست رئیس اتحادیه کسب و کارهای مجازی و چند شرکت اینترنتی با معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر، به معضلات، مشکلات و تحلفات شرکت‌های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی آن‌ها پرداخته شد.

سرپرست معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این جلسه و در صحبت‌های خود از ایده ایجاد گزینه‌ای برای تاکسی‌های اینترنتی گفته که سبب می‌شود رانندگان قادر به لغو سفر مسافران بدحجاب باشند. این ستاد همچنین خواستار ایجاد شورای امر به معروف و نهی از منکر در اتحادیه کسب و کارهای مجازی شده است.

لغو سفر مسافر بی حجاب توسط تاکسی اینترنتی ؛ دستور جدید ستاد امر به معروف!

از دیگر افرادی که در این جلسه حاضر بودند بایستی به رئیس اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی، مدیرعامل تارنمای نیازمندی‌های اینترنتیدیوار، عضو هیئت مدیره تاکسی اینترنتی اسنپ و مدیر حقوقی شرکت دیجی‌کالا اشاره کرد.

حجت الاسلام سیدمیثم موسوی نژادیان سرپرست معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این نشست ضمن اشاره به اشتغال‌زایی که شرکت‌های اینترنتی انجام داده‌اند اعلام کرد آنها خواستار رعایت دقیق حقوق مردم و درج نکردن آگهی های مغایر با شئونات اسلامی و اخلاقی در تبلیغات شرکت‌های اینترنتی هستند. موسوی نژادیان به حمایت قاطع ستاد از آمران به معروف و ناهیان از منکر اشاره کرد و گفت:

تاکسی های اینترنتی از رانندگان آمر به معروف و ناهی از منکر حمایت نمایند، این گونه رانندگان باید تشویق شوند نه اینکه خدای نکرده حساب کاربری آنها مسدود شود.

او تاکید کرده که باید گزینه‌ای برای رانندگان درنظر گرفته شود که به لغو سفر مسافران بدحجاب اقدام کنند. در ادامه این جلسه، نمایندگان کسب و کارهای دیوار، دیجی کالا و اسنپ قول‌های مساعدی جهت رعایت شئونات اسلامی در وب‌سایت‌ها و برنامه‌های خود دادند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لغو سفر مسافر بی حجاب توسط تاکسی اینترنتی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

  احسنت
  در نظر سنجی ها خبری از حجاب و رعایت حجاب نیست…
  چون مسئولان این جور شرکت‌های اینترنتی هم دغدغه اش را ندارند.
  من هم با چند بار مسافر کشی پشیمون شدم از کار در ثپسی و اسنپ
  کاش گزینه ای بود که فقط مردان متقاضی را معرفی می‌کرد. تا قبل از قبول سفر جنسیت مسافر مشخص میشد.

  پاسخ