فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

انفجاری مهیب لندن را لرزاند ؛ سقوط یک شهاب سنگ یا حمله‌ای تروریستی [+ فیلم]

انفجاری مهیب لندن را لرزاند. در ادامه این انفجار مهیب، ابری مرموز نیز در آسمان لندن پدیدار شد که موجب وحشت اهالی پایتخت انگلیس شد. اما ماجرا چیست؟

انفجاری مهیب لندن را لرزاند. انفجاری بزرگ در شمال لندن سیلی از نگرانی و وحشت را به سمت اهالی این شهر سرازیر کرده است. بعد از این انفجار، ابری بزرگ و مرموز شکل گرفت. بر اساس دیده‌های شاهدین عینی، در لحظه این انفجار نیز، نوری زننده به چشم می‌خورد که مردم آن را بیشتر به صاعقه تشبیه می‌کنند. اما علت این انفجار و آن ابر مرموز و این نور شبیه به صاعقه چیست؟

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: رکوردشکنی جمعه سیاه در آمریکا ؛ نیمی از فروش مربوط به گوشی‌های هوشمند!

انفجاری مهیب لندن را لرزاند

این انفجار، در نزدیکی منطقه “ایزلینگتون” به وقوع پیوسته است و بر اساس گزارش شاهدان عینی، در اثر این انفجار، نور زیادی مشاهده‌شده که بیشتر به صاعقه عظیم مشابهت دارد.

ایزلینگتون ناحیه‌ای در شمال منطقه لندن بزرگ در انگلستان است. کاربران بسیاری عکس‌هایی آپلود کرده‌اند که نشان‌دهنده انتشار دود گسترده در آسمان شمال لندن است.

انفجاری مهیب لندن را لرزاند

یکی از سخنگویان پلیس لندن در این رابطه گفته است: «ما تماس‌های بسیاری داشته‌ایم که مدعی هستند صدای مهیبی را از مناطق استوک‌نووینگتون، ایزلینگتون و دیگر مناطق لندن شنیده‌اند.» یکی دیگر از سخنگوهای آتش‌نشانی لندن نیز می‌گوید:”

آتش‌نشانان در حال جستجو در منطقه جاده بلفاست در هاکنی هستند تا بتوانند منشأ انفجار را پیدا کنند. گمانه‌زنی‌های متعددی در مورد علت این انفجار دیده می‌شود و حتی برخی مدعی هستند که این اتفاق، در اثر برخورد یک شهاب‌سنگ به وقوع پیوسته است.!

یک شاهد عینی گفت: «من در هایبری سکونت دارم و صدای دو انفجار مهیب را در این منطقه شنیدم که بسیار بلندتر از صدای یک رعدوبرق یا آتش‌سوزی معمولی است. انفجار اول در ساعت 17:40 دقیقه به وقوع پیوست و دیگری ده دقیقه بعد رخ داد که بسیار شبیه به انفجار اول بود. یک نور آبی و سفید را نیز مشاهده کرده‌ام.»

بر اساس شواهد، این صدای انفجار در تمام لندن به همراه بوی عجیبی در هوا شنیده‌شده است. همچنین برخی کاربران می‌گویند که در اثر این انفجار اینترنت، پریزهای برق و مودم‌های خانگی در منطقه محل سکونت آن‌ها، قطع شده و سوخته است.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره خبر انفجاری مهیب لندن را لرزاند چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر