coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

ناسای شیعه را از دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌سازیم!

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر ضمن استثنایی دانستن این دانشگاه، از تلاش آن برای ساخت یک ناسای شیعه با تمام امکانات در دسترس خبر داده است.

به گزارش خبرگزار فارس، «سردار قاسم تقی‌زاده»، رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی مراسم ازدواج دانشجویی خطاب به زوج‌های جوان در این دانشگاه بیان کرد: «به همه شما عزیزان تبریک می‌گویم و آرزوی خوشبختی برای همه شما دارم».

بیشتر بخوانید: جزئیات جدیدی از موشک هایپرسونیک سپاه فاش شد

ناسای شیعه را از دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌سازیم!

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر ضمن اشاره به اینکه در سال جاری در طرح تحول اقدامات بسیار خوبی به انجام رسانده‌اند، اعلام کرد: «ما امسال پروژه‌های بزرگی را در راستای پاسخگویی به نیاز نیروهای مسلح انجام داده‌ایم و‌ توفیق پیدا کردیم تا از مجموعه‌ای از دانش‌آموختگان همین دانشگاه را در بهترین سازمان‌های صنعتی نظامی جذب کنیم».

سردار تقی‌زاده در ادامه نسبت به راه‌اندازی ناسای شیعه خاطرنشان کرد:

«ما یک دانشگاه استثنایی هستیم و دنبال این نیستیم که صرفاً در رتبه اول قرار بگیریم بلکه می‌خواهیم به کمک شما عزیزان با آنچه در دسترس داریم از همین دانشگاه یک ناسای شیعه ولایت آقا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب(ع) بسازیم».

ناسای شیعه را از دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌سازیم!

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر خبر مبنی بر ایجاد آزمایشگاه‌های مرجع مدرن و بروز در این دانشگاه را اعلام و گفت: «این حرکت نوینی است که بر اساس برنامه بیست ساله رشد و تعالی دانشگاه طراحی و در حال انجام است. ما با اجرای این برنامه شگفت انگیز به دنبال آن هستیم که بگوییم اگر ایرانی بخواهد کاری انجام دهد به راحتی قادر به انجام آن است».

وی همچنین ضمن اشاره به اینکه بسیاری از کارمندان ناسا ایرانی هستند، اضافه کرد: «اگر نگاهی به مجموعه ناسا بیندازید بیشتر کارمندان آن اهل ایران، چین، کره جنوبی و یا هندوستان هستند».

وی در ادامه افزود: «به زودی اخبار خوبی از پرتاب ماهواره های ساخت جمهوری اسلامی ایران به فضا خواهید شنید که مجموعه سازمان های صنعتی وزارت دفاع درگیر این پروژه‌ها بودند و دانشجویان این دانشگاه برای پیش‌برد و نهایی شدن آن فعالیت های مهمی انجام دادند».

رئیس دانشگاه مالک اشتر ضمن تاکید بر دیدار خود با مدیر ژورنال علمی Elsevier متذکر شد:

«این شخصیت علمی به من گفت جمهوری اسلامی ایران جزو پنج کشور برتر جهان در کیفیت مقالات علمی ارائه شده و همه این فعالیت‌ها با همت شما دانشجویان عزیز انجام شده است».

سردار تقی‌زاده ضمن اعلام لزوم توجه به پروژه‌های مختلف وزارت دفاع در سراسر کشور بیان داشت: «ما در تهران، اصفهان، فریدون‌کنار و شیراز فعالیت های مهمی را با استفاده از دانشجویان ممتاز خود انجام داده‌ایم».

وی همچنین اضافه کرد: «قرار بر این است که همه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان دانشگاه مالک اشتر مطابق با نیازمندی‌های دانشجویان تدوین شود».

سردار تقی‌زاده در پایان ضمن اشاره به انجام زحمات بسیاری از متخصصان حاضر در صنعت دفاعی کشور بیان کرد: «متخصصان و دانشمندان حاضر در صنعت دفاعی با تلاش های بی‌شائبه خود در حال تاریخ سازی هستند».

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص راه‌اندازی ناسای شیعه در ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر