;
coinex

واردات خودروهای داچیا به ایران تایید شد

واردات خودروهای داچیا به ایران تایید شده است. داچیا برای کشورهای شرق و جنوب اروپا نامی آشنا است که محصولات اقتصادی باکیفیتی به بازار عرضه می‌کند.

قرار است از ابتدای سال 1402، 4 مدل از خودروهای داچیا وارد بازار ایران شوند. در میان چهار مدل وارداتی داچیا نام داستر و لوگان جدید به چشم می‌خورد. به علاوه، قرار است تا دو محصول اقتصادی دیگر این خودروساز اروپایی و رومانیایی به این فهرست اضافه شوند.

بیشتر بخوانید: بررسی ساندرو استپ وی ؛ [+مشخصات فنی، امکانات رفاهی و قیمت]

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران

اولین خودرو وارداتی داچیا در ایران داستر خواهد بود و احتمالاً نمونه دو دیفرانسیل این خودرو به بازار ایران می‌آید. با توجه به سابقه حضور خانواده داستر و لوگان (تندر ۹۰ یا همان پروژه L90 نسل اول)، می‌توان پیش بینی کرد که بیشترین استقبال از محصولات داچیا در بازار ایران، از این دو خودرو خواهد بود. همچنین قرار است تا یک شرکت فعال در بخش خصوصی که سابقه فعالیت با نشان‌های اروپایی را دارد، متولی واردات و عرضه خودروهای داچیا در این باشد.

احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران ؛ گزینه‌های احتمالی واردات کدامند؟

یکی از مزیت‌های خودروهای داچیا تطبیق کامل آن‌ها با استانداردهای پایه بازار اروپا است و با وجود اینکه این کمپانی رومانیایی خودروهای اقتصادی را به بازار عرضه می‌کند، اما به شکل کامل استانداردهای روز و پایه کشورهای اروپایی را در محصولات خود رعایت کرده است.

سهامدار عمده کمپانی داچیا، گروه رنو است و برای همین پلتفرم و ساختار محصولات این خودروساز فرانسوی در خودروهای اقتصادی داچیا حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی احتمال واردات خودروهای داچیا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (3 نظر)

  خدا از مسولین خودرو سازنگذره آرزوی یه خودرو پراید به دل ملت ایران گذاشتن چه تابرسه داچیا وسانده رو وووووخودرهای اروپایی

  پاسخ

  خداوند علی روسیاه تون کنه چه فایده همینا که بخاد وارد کنن به قیمت های فضایی میرسن که دست امثال ماها به هیچ وجه بهشون نمی‌رسه یه پراید برای قشر ضعیف شده آرزو دیگه چ برسه به این آشغال های جدید که میخان وارد کنن ایشالله هرکسی که اینطوری زندگی رو برای ما سخت می‌کنه امیدوارم بخدا داغ خانواده هاشون رو ببین ایشالله نه در دنیا نه در آخرت خیر و خوشی نبینید

  پاسخ

  تا حالا قرار بود با دلار خودرو وارد بشه تا سقف ۲۰۰۰۰دلار حالا شده یورو …ماشینش معلوم نیست ولی سودش خدا وکیلی خیلیه برای یک سری از خدا بی‌خبر که جای مهر رو پیشونی داغ کردن ملت رو چی فرض کردین خدا نگذره ازتون فردای قیامت جوابگو خیانت به این ملت و خون شهدا هستید

  پاسخ