جدیدترین اخبار و مقالات اخبار استارتاپ های ایرانی

ایرانسل گامی دیگر برای تبدیل برنامه اختصاصی خود به سوپر اپ ایرانسل‌ من برداشته و قرار است خدمات این اپلیکیشن را برای شماره‌های غیرایرانسلی نیز ارائه کند.

همانظور که قابل حدس بود، پلتفرم آنلاین الوپیک زین‌پس مسئول ارسال سفارشات دارتیل شده است. با این خبر ارسال سفارشات آنلاین اُکالا در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

در خبری جالب نقل شده است که بخشی از رانندگان تپسی حالا سهام‌دار این پلتفرم حمل و نقل آنلاین شده‌اند. اما چطور باید در سهامدار تپسی شد؟

رئیس پارک فناوری پردیس، از خرید کارخانه نواوری آزادی با دارا بودن شرایطی خاص خبر داد. لازم به ذکر است که هم‌اکنون حراست این کارخانه برعهده پارک فناوری است.

گزارش تفسیری مدیریت تپسی حاکی از رشد تعداد رانندگان و ثابت ماندن تعداد مسافرین در طول 6 ماه بوده است. آمار کاربران مسافر در عدد 23.5 میلیون اعلام شده است.

اسنپ، با هدف تسهیل جابه‌جایی‌های درون‌شهری و اثرگذاری بر بار ترافیکی در ساعات پیک رفت‌وآمد، گزارشی از رفتار سفر شهروندان منتشر کرد. این گزارش با تمرکز بر ۱۰ کلان‌شهر کشور در مهر ۱۴۰۲ ارائه شده است.

اسنپ با هدف ایجاد فرصت برابر برای همه، نسخه اندروید اپلیکیشن خود را برای نابینایان و کم‌بینایان دستر‌س‌​پذیر کرده است. روابط عمومی اسنپ ضمن پاسداشت روز جهانی عصای سفید اعلام کرد: «کاربران مسافر نابینا و کم‌بینا می‌توانند از طریق برنامه‌های صفحه‌خوان از اپلیکیشن اسنپ استفاده کنند و به‌راحتی درخواست خودرو بدهند.»

صفحه 1 از 46