coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام ؛ چگونه مشکل کرش شدن اینستاگرام را رفع کنیم؟

اینستاگرام توانسته محبوبیت زیادی کسب کند، اما مانند هر محصولی مشکلات خاص خود را دارد. در این مطلب به آموزش رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام پرداخته‌ایم.

برنامه اینستاگرام (Instagram) با وجود محبوبیت فراوان و گسترش نرم افزاری، خالی از نقص نیست. ممکن است در حال کار با این شبکه اجتماعی باشید که ناگهان برنامه متوقف شود یا از اینستاگرام خارج شوید. در این مقاله به آموزش نحوه رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام و همچنین نحوه رفع دو مورد از مشکلات متعارف دیگر این برنامه پرداخته‌ایم. با تکراتو همراه باشید.

رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

متوقف کردن اینستاگرام و سایر برنامه‌های پس زمینه

مشکلات نرم افزاری از شایعترین دلایل بیرون پریدن از اینستاگرام هستند. اگر برنامه شما به شکل عجیب و غریبی رفتار می‌کند، ممکن است اختلال برنامه‌ای دیگر در آن مشکلی ایجاد کرده باشد. به عبارت دیگر اگر برنامه‌ای در پس زمینه در حال اجرا باشد و شما به سراغ اینستاگرام بروید، ممکن است اینستاگرام نیز به دلایلی مثل عدم هماهنگی و… تحت تاثیر قرار گیرد. بنابراین به منظور رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام ناشی از این موضوع باید به تنظیمات گوشی بروید و برنامه‌های باز موجود در زمینه گوشی را مشاهده کنید. سپس اقدام به متوقف کردن آن‌ها کنید تا علت بیرون پریدن اینستاگرام مشخص شود. می‌توانید خود اینستاگرام را نیز متوقف کنید و مجدد از آن استفاده کنید. اگر مشکل اینگونه حل شد، اقدام به بستن تک تک برنامه‌ها کنید تا ببینید مشکل از کدام برنامه است.

متوقف کردن اینستاگرام و سایر برنامه های پس زمینه
رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

ری استارت کردن گوشی

با خاموش کردن گوشی، حافظه رم دستگاه پاک می‌شود و مشکلات نرم افزاری سیستم تا حدودی برطرف می‌شوند. رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام از این روش وقت زیادی نمی‌گیرد و ریسکی هم ندارد. به راحتی با نگه داشتن دکمه پاور و انتخاب گزینه ری استارت یا خاموش کردن و سپس روشن کردن گوشی این عمل را انجام دهید. اگر اینستاگرام موجب هنگ کردن دستگاه شد، می‌توانید با خارج کردن باتری یا فشردن دکمه‌های ترکیبی مانند پاور + صدای زیاد اقدام به ری استارت کردن فیزیکی گوشی کنید.

ریستارت کردن گوشی
رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

پاک کردن کش و دیتا برنامه اینستاگرام آیفون و اندروید

یکی از ساده و کارآمدترین روش‌ها برای رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام پاک کردن کش و دیتا برنامه است. برای حذف Cache و Data در اندروید مسیر Settings > Apps  را طی و سپس اپ اینستاگرام را انتخاب کنید؛ در مرحله بعد روی Storage تپ نمایید و در نهایت بر روی CLEAR DATA یا CLEAR CACHE تپ کنید.

پاک کردن کش و دیتا برنامه اینستاگرام آیفون و اندروید
رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

در آیفون نیز باید پس از دنبال کردن مسیر Settings > General > iPhone Storage >Instagram گزینه Delete App را انتخاب کنید.

پاک کردن کش و دیتا برنامه اینستاگرام آیفون و اندروید
رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

آپدیت کردن اینستاگرام

همیشه مشکل از سمت کاربر نیست و ممکن است خود برنامه مشکل داشته باشد. پس سعی کنید برای رفع مشکلات اینستاگرام، آن را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید تا اگر مشکلی در برنامه یا سازگاری با گوشی شما وجود دارد، حل شود. برای این کار و رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام در اپ استورهای گوشی خود، اقدام به آپدیت اینستا کنید. بعد از آپدیت کردن توصیه می‌شود گوشی خود را ری استارت کنید تا بروزرسانی‌ها به صورت کامل روی گوشی شما اعمال شوند.

بیشتر بخوانید:

نصب مجدد اینستاگرام

ممکن است برنامه شما بنا به دلایلی خراب شده باشد. پس با حذف کردن و سپس نصب مجدد برنامه، وضعیت رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام را چک کنید. به تنظیمات گوشی بروید و در قسمت برنامه‌ها، Instagram را به صورت کامل حذف کنید. مجددا به یک اپ استور معتبر بروید و آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.

مشکل در نسخه ۱۰٫۴٫۰ اندروید و ۱۰٫۴٫۱ iOS

در این نسخه‌ها نیز تعداد زیادی از کاربران در هنگام ضربه زدن روی آیکون اضافه کردن عکس، اینستاگرامشان هنگ می‌کند. کاربران آیفون باید با استفاده از راه‌های ری استارت کردن گوشی و یا حذف و نصب برنامه اقدام به حل آن کنند. اندرویدی‌ها هم باید اقدام به حذف و نصب مجدد برنامه کنند. در صورتی که مشکل شما حل نشد، باید از آپدیت جدیدتر این نسخه‌ها استفاده کنید.

تنظیمات نامعتبر در گوشی و مشکل با اینستاگرام

تنظیمات اشتباه نیز می‌توانند موجب مشکل وصل نشدن اینستاگرام و متوقف شدن آن شود. پس در صورت امکان سعی کنید دستگاه خود را ریست کنید تا مشکلات آن حل شود. ابتدا از اطلاعات مورد نیاز خود بکاپ تهیه کنید، زیرا تمامی اطلاعات موجود در حافظه گوشی به دلیل ریست شدن دستگاه حذف می‌شوند. سپس در تنظیمات گوشی، اقدام به ریست کردن گوشی یا بازگشت به تنظیمات کارخانه (Factory Reset) کنید. ممکن است با این روش مشکل شما حل شود.

تنظیمات نامعتبر در گوشی و مشکل با اینستاگرام
رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام

چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات اینستاگرام را برطرف کنیم؟

ربات  اینستاگرام امروزه به عنوان یک ترفند افزایش فالوور به کار گرفته می‌شود و توانسته است به عنوان یک استراتژی کارا و موثر در بالا بردن فالوور واقعی اینستاگرام بسیار قدرتمند عمل کند. هر چند انتخاب ربات اینستاگرام نیز در این موضوع دخالت مستقیم دارد و نباید از کیفیت متفاوت ربات اینستا غافل شد.

یک ربات خوب اینستاگرام تنظیماتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا کاربر بتواند ضمن ایجاد راهکارهای متفاوت برای رسیدن به حداکثر فالوور اینستاگرام، افزایش لایک، افزایش کامنت و غیره را نیز تجربه کند و  در ضمن امنیت و ایمنی پیج خود را نیز ارتقا دهد. برخی از ربات‌ها دارای تنظیمات پیش فرض هستند و گاهی هم این تنظیمات توسط کاربر انجام می‌شوند.

در هر صورت ربات قوی اینستاگرام معمولا به شکل خودکار و با رعایت تنظیماتی که توسط کاربر ایجاد شده است، کار می‌کند. تنظیمات ربات اینستاگرام در واقع مسیر و هدف جذب فالوور را مشخص می‌کند، اما باید به یاد داشت که ممکن است این تنظیمات بعضا مشکلات و یا ابهاماتی را هم ایجاد کنند که یکی از این مشکلات هم جلوگیری از ورود مجدد به اینستاگرام است.

دلیل ارور ورود مجدد به اینستاگرام چیست؟

عوامل متعددی می‌توانند باعث بروز این ارور شوند، اما دو عامل اصلیترین نقش را در بروز ارور ورود مجدد به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات اینستاگرام دارند.

 • تغییر رمز ورود در زمانی که از ربات اینستاگرام استفاده می‌کنید.
 • تنظیم ورود دو مرحله‌ای به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات

البته هر یک از این دو مورد می‌تواند در زمانی که از ربات اینستاگرام استفاده نمی‌شود هم باعث بروز مشکل ارور ورود مجدد به اینستاگرام شود.

دلیل ارور ورود مجدد به اینستاگرام چیست؟

چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام را بر طرف کنیم؟

در حالت اول اگر رمز ورود به اینستاگرام خود را در زمان استفاده از ربات تغییر داده باشید، کافی است رمز را یک بار دیگر وارد کنید تا به راحتی وارد اینستاگرام شوید. برای این کار باید حتما ربات اینستاگرام را خاموش کنید، سپس با رمز جدید وارد شوید و دوباره ربات اینستا را روشن کنید. تداخل رمز می‌تواند باعث بروز این مشکل شده باشد.

در حالت دوم برای حل درخواست ورود مجدد به اینستاگرام شما چه در زمان استفاده از ربات اینستاگرام و چه در زمان معمولی ممکن است فاکتور تایید دو مرحله‌ای را فعال کرده باشید و این احتمال هم وجود دارد که در برخی از ربات‌ها این گزینه به صورت اتوماتیک برای تامین امنیت اکانت شما فعال شده باشد.

در واقع این موضوع یک مشکل نیست و برای افزایش امنیت پیج اینستاگرام شما است. در این حالت با دو بار وارد کردن رمز اینستا می‌توانید راحت وارد حساب کاربری خود شوید. اما اگر به هر دلیلی دوست ندارید چنین گزینه‌ای داشته باشید، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • ربات اینستاگرام را خاموش کنید.
 • وارد پیج اینستاگرام شوید.
 • از سه خط بالای صفحه وارد گزینه تنظیمات یا settings شوید.
 • گزینه two-factor authentication را انتخاب کنید.
 • کد اینستاگرام را وارد و سپس این گزینه را غیر فعال کنید.
 • چند دقیقه صبر کنید (مثلا ۲۰ دقیقه).
 • ربات فالوجترا روشن کنید. از این پس تنها با وارد کردن یک بار رمز می‌توانید به راحتی از اینستاگرام خود و خدمات ربات اینستاگرام استفاده کنید.

نکته ۱ :

اگر ربات اینستاگرام در زمان روشن شدن از شما دو مرحله رمز را درخواست کرد و یا با ارور ورود مجدد مواجه شدید، ربات را روشن نگه داشته و  مراحل فوق را انجام دهید و بعد از غیر فعال کردن گزینه two-factor authentication ربات را خاموش و بعد از ۲۰ دقیقه روشن کنید تا ارور برداشته شود.

بیشتر بخوانید:

 نکته ۲ :

پیشنهاد می‌شود که گزینه two-factor authentication یا تایید دو مرحله‌ای را در زمان استفاده از ربات فعال نگه دارید. این کار باعث بالا رفتن امنیت اکانت اینستاگرام شما می‌شود. اگر مشکل ارور ورود مجدد دارید بعد از انجام مراحل فوق و حذف شدن ارور ورود مجدد، دوباره وارد قسمت تنظیمات شوید و این گزینه را فعال کنید تا هم ارور برداشته شود و هم امنیت اکانت اینستا شما تامین گردد.

چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام را بر طرف کنیم؟

اگر مشکل ارور ورود مجدد برداشته نشد، چه کنیم؟

به احتمال بالای ۹۰ درصد مشکل شما در مراحل دوگانه قبل حل خواهد شد. اما اگر به هر دلیلی نتوانستید با روش‌های بالا ارور ورود مجدد را بردارید یک روش قطعی برای این مشکل وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند.

برای این کار باید از اکانت اینستاگرام خود خارج شوید. سپس با استفاده از یک کامپیوتر، لپ تاپ یا مرورگر گوشی هوشمند خود وارد سایت اینستاگرام به نشانی Instagram.com بشوید. ورود را بزنید و با وارد کردن یوزر نیم و پسورد وارد حساب کاربری یا اکانت اینستاگرام خود بشوید.

به پروفایل خودتان بروید و روی گزینه ادیت پروفایل یا edit profile کلیک کنید.  روی گزینه  غیر فعال کردن موقت  حساب من کلیک کنید. سپس نیاز به استراحت دارم را انتخاب کنید. حال از شما درخواست پسورد می‌شود ، آن را وارد کنید و اکانت خود را غیرفعال کنید.

به یاد داشته باشید که این قابلیت از طریق نرم افزار اینستاگرام گوشی قابل دسترسی نیست و حتما باید از مرورگر اینترنت برای وارد شدن به حساب کاربری اینستاگرام استفاده شود.

بعد از چند ساعت استراحت دادن به حساب کاربری  با وارد کردن یوزر نیم و پسورد می‌توانید وارد حساب کاربری خودتان در اینستاگرام شوید. این کار باعث می‌شود تا تنظیمات اینستاگرام آپدیت شوند و به صورت خودکار ارور ورود مجدد برداشته شود.

به یاد داشته باشید که در مدت زمان خاموشی و یا استراحت اینستاگرام نباید هیچ دستگاه دیگری را برای ورود به حساب اینستاگرام خود فعال نگه دارید و به همین دلیل باید ربات اینستاگرام نیز قبلا خاموش شده باشد.

تنظیمات ربات فالوجت به شکلی برنامه ریزی شده است که کاربران و مشتریان بتوانند بدون هیچ نوع مشکل و با بالاترین امنیت با ربات خود تنها به جذب فالوور بیشتر اینستاگرام و افزایش فالوور فعال به همراه لایک و کامنت  و فیدبک‌های موثر دست پیدا کنند.

رفع مشکل باز نشدن عکس در اینستاگرام

در صورتی که عکس مورد نظرتان در اینستاگرام باز نمی‌شود، ترفندهای زیر را دنبال کنید:

باز و بسته کردن اینستاگرام

همواره سریعترین راه حل پس از بروز مشکل در برنامه‌ها، بستن و سپس باز کردن مجدد آن‌ها است. با این کار، همه فایل‌های مربوط به برنامه در حافظه گوشی بسته و دوباره راه اندازی می‌شوند که همین امر می‌تواند در حل مشکل به وجود امده مثمر ثمر باشد. برای بستن برنامه اینستاگرام در گوشی‌های آیفون باید دو بار کلید هوم را لمس کنید. با این کار، همه برنامه‌های در حال اجرای روی گوشی را مشاهده خواهید کرد. هر کدام از این برنامه‌ها را که قصد بستن آن‌ها را دارید، باید به بالا بکشید.

بروز رسانی برای حل مشکل باز نشدن عکس‌ها در اینستاگرام

از هر برنامه‌ای که استفاده می‌کنید باید آخرین آپدیت‌های موجود برای آن را مرتبا دنبال نمایید تا از بهبودها و قابلیت‌های جدیدی که به برنامه اضافه شده است، بهره مند شوید. اگر از نسخه‌های قدیمیتر برنامه‌هایی مثل اینستاگرام استفاده کنید، جای هیچ تعجبی نخواهد بود که با انواع و اقسام مشکلات نظیر بیرون پریدن برنامه، پخش نشدن ویدیو یا باز نشدن عکس‌ها در آن مواجه گردید. برای بررسی به روزرسانی اینستاگرام می‌توانید به اپ استور در گوشی‌های آیفون یا گوگل پلی در گوشی‌های اندرویدی رفته و از طریق بخش Updates، این مورد را بررسی نمایید.

رفع مشکل آپلود نشدن عکس در اینستاگرام با ری استارت کردن

یکی از ابتداییترین و البته موثرترین راه‌های حل مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی‌های همراه، ری استارت کردن آن‌ها است. با این کار در واقع منایع گوشی اندرویدی یا آیفون مجددا بارگذاری می‌شوند و حافظه دستگاه نیز کاملا پاکسازی می‌شود. بدین ترتیب امکان رفع مشکل باز نشدن عکس پروفایل در اینستاگرام بیشتر خواهد شد.

پاک کردن برنامه اینستاگرام برای رفع مشکل مشاهده عکس اینستاگرام

یکی از معمولترین راه حل‌ها برای رفع مشکلات برنامه اینستاگرام، حذف کردن برنامه و سپس نصب مجدد آن است. با این کار می‌توان بسیاری از مشکلات مربوط به برنامه را به راحتی حل کرد. خوشبختانه با پاک کردن اینستاگرام، حساب کاربری شما پاک نخواهد شد و با نصب دوباره آن می‌توانید به راحتی ضمن وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان، وارد اکانت خود شوید. برای پاک کردن این برنامه آیکون آن را لمس کنید و ثانیه‌ای نگه دارید. سپس علامت ضربدر ظاهر شده در کنار آن را لمس کنید. با انتخاب دکمه Delete، این برنامه پاک خواهد شد. حالا با دانلود آخرین نسخه برنامه، به نصب مجدد آن بپردازید و ببینید آیا مشکل باز نشدن عکس‌ها در اینستاگرام حل شده است یا خیر.

بررسی وضعیت اینستاگرام

گاهی اوقات بروز مشکل در اینستاگرام فقط مختص به شما نیست و در سراسر جهان یا شاید بخشی از یک منطقه جغرافیایی مشکلاتی برای همه کاربران این برنامه پیش آمده باشد. شما می‌توانید به راحتی از طریق دیگر شبکه‌های اجتماعی یا جستجوی عبارت Instagram Server Status در گوگل، متوجه این شرایط شوید. اگر دلیل لود نشدن پست در اینستاگرام همگانی بود پس کاری از دست شما به جز صبر کردن ساخته نیست. البته معمولا این قبیل مشکلات در عرض چند ساعت رفع می‌شوند. ضمن اینکه با مراجعه به سایت‌های Downdetector و Outage نیز می‌توانید به صورت لحظه‌ای مشکلات به وجود آمده در برنامه اینستاگرام را رصد کنید و حتی در این خصوص به تبادل نظر با دیگر کاربران بپردازید.

اینترنت، علت باز نشدن عکس در اینستاگرام

گاهی اوقات باز نشدن عکس در برنامه اینستاگرام، به خاطر وجود مشکل در اینترنت است. اگر از وای فای استفاده می‌کنید حتما وجود یا عدم وجود مشکل در آن را بررسی نمایید. اولین راه حل برای رفع مشکل اینترنت وای فای نیز خاموش و روشن کردن مودم یا وای فای گوشی است. برای انجام این کار از طریق گوشی خود باید به Settings و سپس Wi-Fi رفته و دکمه کنار گزینه Wi-Fi را لمس کنید. این دکمه باید خاکستری رنگ شود. برای روشن کردن مجدد آن، این دکمه را با کشیدن آن به سمت دیگر به رنگ سبز در آورید.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: تکراتو

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

  سلام دوستان تمامی خدمات اینستا
  بازگردانی پیج هک شده. دیسیبل شده. حذف پیج فیک. بازیابی رمز. حذف تایید دومرحله ای…
  به واتساپم پیام بدید
  09927988948
  تضمین اول کار رو براتون انجام میدیم 09927988948
  آموزش ب صورت حضوری و آنلاین هم داریم

  id instagram: mr.mmd70
  نمونه کارامون تو پیج هست

  پاسخ