کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

واکنش ترامپ به ساخت واکسن کرونا ؛ دموکرات ها نمیخواستند به نام من باشد!

واکنش ترامپ به ساخت واکسن کرونا هم سیاسی بود! او در توئیتی مدعی شده است که دموکرات ها نمیخواستند، پیروزی واکسن کرونا به نام او باشد.

آرون گروپس

دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا به تازگی نتیجه انتخابات 2020 آمریکا را به جو بایدن نازمد حزب دموکرات واگذار کرده است. او از همان ابتدا معتقد بود که برخی افراد نمیخواهند او برای 4 سال دیگر در کاخ سفید باقی بماند.

هم اکنون هم ترامپ نسبت به وضعیت آرا برخی ایالات معترض است و میکوشد با چنگ اندازی به دستگاه قضایی ایالات متحده، آرای برخی ایالات های مهم را به چالش بکشد.

حدودا دو روز بعد از تعیین قطعی نتایج انتخابات آمریکا، خبر ساخت واکسن کرونا نیز منتشر شد. دونالد ترامپ نسبت به بازه زمانی انتشار این خبر واکنش منفی داشته است. با ما باشید.

واکنش ترامپ به ساخت واکسن کرونا

رئیس جمهور آمریکا بامداد امروز (سه شنبه) به وقت تهران در صفحه توئیتر خود با اشاره به خبر ساخت واکسن کرونا از سوی شرکت داروسازی فایزر گفت: همانطور که قبلا هم گفته بودم، شرکت فایزر بعد از انتخابات خبر ساخت واکسن کرونا را اعلام می‌کند، زیرا جرأت این را نداشت که قبل از برگزاری انتخابات آن را اعلام کند.

درباره واکسن کمپانی فایرز بیشتر بخوانید:

ترامپ در ادامه توئیت خود خطاب به مردم آمریکا گفت: اگر جوبایدن رییس‌جمهور بود حداقل تا چهار سال واکسن کرونا نداشتید که در اینصورت جان میلیون‌ها نفر در آمریکا گرفته می‎شد.

رئیس جمهور ایالات متحده تصریح کرد: دموکرات‌ها نمی‌خواستند پیروزی واکسن به اسم من باشد، به همین دلیل خبر ساخت آن پنج روز دیرتر و پس از برگزاری انتخابات اعلام شد.

واکنش ترامپ به ساخت واکسن کرونا

شرکت داروسازی «فایزر» روز دوشنبه از کشف واکسن کرونا با قابلیت پیشگیری 90 درصدی خبر داد و اعلام کرد که داده‌های اولیه از تزریق واکسن کرونا به داوطلبان، حاکی از ایمن بودن واکسن این شرکت است.

فایزر تاکید کرد که طبق بررسی اولیه، تزریق این واکسن در 90 درصد موارد باعث ایجاد مصونیت داوطلبان در برابر ویروس کرونا شده است.

این شرکت آمریکایی همچنین اعلام کرده که تا پایان سال 2021 میلادی بیش از یک میلیارد دوز از این واکسن را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص واکنش ترامپ به ساخت واکسن کرونا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر