فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پیام رسان سیگنال فیلتر شد

اپلیکیشن پیام رسان سیگنال فیلتر شد. این پیام رسان که طی مدت اخیر به عنوان امن ترین پیام رسان دنیا یکی از مقاصد عمده مهاجرت کاربران واتساپ بود در ایران فیلتر شده است.

با مشکلاتی که در مورد امنیت واتساپ پدید آمد، پیام رسان سیگنال در کنار تلگرام، به عنوان یکی از امن ترین پیام رسان های دنیا مورد اقبال عمومی قرار گرفت و عده زیادی به آن منتقل شدند.

اما ظاهرا در ایران میلی برای دسترسی آزاد به این پیامرسان وجود ندارد. چندی پیش بود که خبر حذف این پیام رسان از مارکت های ایرانی مخابره شد و حالا رسما سیگنال از دسترس خارج شده است.

پیام رسان سیگنال فیلتر شد

از ظهر امروز بود که برخی کاربران از مشکلاتی در دسترسی به سایت و اپلیکیشن سیگنال خبر دادند. در حال حاضر دسترسی به این پیامرسان بدون فیلترشکن میسر نیست و حالا رسما باید گفت سیگنال در ایران فیلتر شده است.

طی مدت اخیر اخبار و آمارهای رسمی حکایت از افزایش 4000 درصدی دانلود سیگنال در سطح جهان و پس از سیاست‌های جدید واتساپ می‌داد. البته آمار دانلود سیگنال در کشور ایران مشخص نیست اما کاربران بسیاری همگام با جهانیان سیگنال را نصب کردند.

پیام رسان سیگنال فیلتر شد

سیگنال بر اساس گزارش‌های مختلف از امن‌ترین پیام رسان های دنیا برای کاربران به شمار می‌رود. بررسی‌های فنی نشان می‌دهد که فیلترینگ این پیام رسان از طرف لایه‌های بالاتری نظیر شرکت ارتباطات زیرساخت صورت گرفته و در سطح ISPها انجام نشده است.

با این حساب سیگنال نیز به فهرست فیلتر شده های دولت فعلی اضافه خواهد شد. به هر صروت هنوز باید منتظر یک اظهار نظر رسمی بمانیم و ببینیم آیا سیگنال فیلتر خواهد ماند یا خیر.

ما پیش از این در تکراتو از آموزش های مرتبط با سیگنال مانند تماس تصویری سیگنال، ساخت گروه در سیگنال، سیگنال برای کامپیوتر و البته حدف اکانت سیگنال برای شما گفته بودیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص اینکه پیام رسان سیگنال فیلتر شد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر