همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده تکواندو میرهاشم حسینی المپیک توکیو 2020 [3 مرداد]

تکواندو ایران در المپیک همواره از رشته های مهم برای کسب مدال محسوب می شده است. برای پخش زنده تکواندو میرهاشم حسینی المپیک توکیو 2020 با ما باشید.

از زمانی که تکواندو به بازی های المپیک اضافه شد، هر زمان که ایران نماینده ای در وزن منفی 68 کیلوگرم به این رقابت ها فرستاده است، دست پر به کشور بازگشته اند. در المپیک 2000 و 2004، هادی ساعی یک طلا و یک برنز کسب کرد و محمد معتمد نیز در 2012 لندن فینالیست شد و نقره گرفت.

در المپیک 2008 پکن و 2016 ریو نیز ایران در این وزن نماینده ای نداشت. حال میرهاشم حسینی در این وزن و در المپیک 2020 توکیو یکی از شانس های کسب مدال محسوب می شود.

پخش زنده تکواندو میرهاشم حسینی المپیک توکیو 2020 [3 مرداد]

این تکواندو کار 22 ساله ایرانی که مدال نقره رقابت های جهانی 2017، طلا و نقره گرندپری، طلای بازی های آسیایی و طلای قهرمانی اسیا را در کارنامه دارد، حال از شانس های اصلی کسب مدال در المپیک محسوب می شود.

این تکواندوکار که نتوانست در رقابت های جهانی 2019 بریتانیا حاضر شود، با درخشش در گرندپری رم چیبا، کسب امتیازات گرندپری صوفیه و مرحله نهایی روسیه نهایتا موفق به حضور در المپیک توکیو شد.

مطابق برنامه ریزی اعلام شده، میرهاشم در روز دوم رقابت های تکواندو المپیک و سوم مرداد ماه 1400 به مصاف رقبای خود خواهد رفت. او در دیدار نخست به مصاف یو جین هوآنگ از چین خواهد رفت. رقیب 24 ساله حسینی، از رنکینگ موفق به کسب سهمیه نشد ولی از رقابت های قاره ای مجوز توکیو را دریافت کرد. برای تماشای مسابقه میرهاشم حسینی در المپیک 2020 با ما باشید.

پخش زنده بازی میرهاشم حسینی در المپیک توکیو 2020

پخش زنده بازی میرهاشم حسینی در المپیک توکیو 2020

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص پخش زنده تکواندو میرهاشم حسینی در المپیک توکیو 2020 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر