همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده والیبال ایران و کانادا المپیک توکیو 2020 [6 مرداد]

تیم ملی والیبال فردا در سومین رقابت المپیکی خود به مصاف کانادا خواهد رفت. برای تماشای پخش زنده والیبال ایران و کانادا المپیک توکیو 2020 با ما باشید.

سروقامتان ایرانی بعد از دو پیروزی دلچسب در هر دو مسابقه ابتدایی خود در المپیک 2020 توکیو، حال امشب و از ساعت 4:30 بامداد به وقت تهران در سومین دیدار خود به مصاف تیم ملی کانادا خواهند رفت که از تیم های نسبتا باکیفیت آمریکای شمالی است.

رقابت با کانادا نیز مانند همه بازی های قبلی، رقابتی حساس و پراهمیت است و در نتیجه این مهم کسب تمام امتیازات این دیدار در موقعیت تیم ملی در جدول و سرنوشت آن موثر است. اما پخش زنده والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 را چگونه تماشا کنیم.

پخش زنده والیبال ایران و کانادا المپیک توکیو 2020 [6 مرداد]

مهمترین رقابت نمایندگان ایران در روز شلوغ ایرانی ها در توکیو احتمالا باید جدال حساس والیبال ایران و کانادا باشد. کانادا که دو دیدار قبلی خود را به ترتیب 3 بر 1 مقابل ژاپن و 3 بر 2 مقابل ایتالیا واگذار کرده است، در شرایطی مقابل ایران قرار میگیرد که در رده پنجم جدول شش تیمی گروه قرار گرفته است و ایران در رده دوم جدول.

پخش زنده والیبال ایران و کانادا المپیک توکیو 2020 [6 مرداد]
ساعت پخش والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020
در این گروه ژاپن به لطف پیروزی های کامل 3 امتیازی در صدر قرار دارد. ژاپنی که همزمان با بازی ایران باید به مصاف ایتالیا برود. ملی پوشان با پیروزی در این بازی و در صورتی که ایتالیای قدرتمند حریف ژاپن شود، به سادگی به صدر جدول تکیه خواهند زد. اما برای تماشای پخش زنده والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 ، در ساعت پخش بازی از یکی از طرق زیر اقدام کنید.

پخش زنده والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 از وب سایت FSL

یک راهکار ساده و رایگان برای تماشای والیبال ایران و کانادا در المپیک توکیو 2020 استفاده از سرویس و وب سایت FSL است. وب سایت Free Stream Live یک وب سایت مهم در زمینه پخش زنده و پوشش بین المللی بسیاری از رقابت های ورزشی است که رقابت های المپیک را به طور کامل پوشش می دهد. برای تماشای این رقابت در ساعت پخش والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 از طریق این وب سایت از این لینک استفاده کنید.

تماشای والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 از اپلیکیشن rokkr

سرویس و اپلیکیشن rokkr سرویس جامعی برای استریم فیلم و سریال و پخش زنده است که کاملا رایگان در اختیار شماست. از طریق این اپلیکیشن شما می توانید همه رقابت های المپیک را دنبال کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای بازی والیبال ایران از این لینک استفاده کنید.

تماشای والیبال ایران کانادا المپیک توکیو 2020 از CSCPlayer

سی بی سی پلیر از مهمترین سرویس هایی است که به طور جامع رقابت های المپیک را پوش می دهد. از طریق بخش پخش زنده وب سایت سی بی اس شما می توانید رقابت های المپیک را به طور کامل پیگیری کنید. برای آموزش کار با این وب سایت و تماشای رقابت ملی پوشان والیبال ایران، از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص پخش زنده والیبال ایران و کانادا المپیک توکیو 2020 چیست؟ نظرات خود را در کامنت‌ها مطرح کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرت



ارسال نظر