کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

سریال Bir Zamanlar Cukurova یکی از بهترین سریال‌های ترکی است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی همراه ما باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا یا روزگارانی در چوکوراوا را می‌توان یکی از موفق‌ترین عاشقانه‌های ترکیه دانست؛ داستان عشقی که ییلماز برای محافظت از معشوق خود، زلیخا، دست به قتل زده و زلیخا برای نجات ییلماز به ازدواجی ناخواسته تن می‌دهد.

این سریال با داشتن داستانی پرکشش و کش‌مکش‌های میان خانواده‌ها، شرط بندی‌ها و باخت‌ها توانسته مخاطبان ایرانی زیادی را جذب کند و دوبله شده آن هرشب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز پخش شود. ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی Bir Zamanlar Cukurova

سریال عاشقانه روزگارانی در چوکوراوا محصول سال 2018 ترکیه است. کارگردان این اثر مورات ساراج‌اوغلو و فاروک تبر بوده و نویسندگان آن ییلدیز تونچ و آتیلا اوزل هستند. داستان عاشقانه و پرکشش سریال روزی روزگاری در چوکوراوا از همان ابتدا توانست موفقیت خوبی به دست بیاورد و بینندگان زیادی را به پای خود بنشاند؛ داستان عشق خالص و نابی که زوج آن حاضرند برای دیگری تن به هرکاری بدهند.

این سریال درباره زوجی عاشق به نام‌‌های زلیخا و ییلماز است. آنها که در دهه 1970 در استانبول زندگی می‌کنند، در کمال سادگی به هم عشق می‌ورزند و دوست دارند هر چه زودتر به خانه بخت بروند.

زلیخا به همراه برادرش و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند و برای گذراندن زندگی به خیاطی در یک منطقه مشهور مشغول است. ییلماز نیز در دوران کودکی خانواده‌اش را از دست داده و از آن پس پیش استادش که یک مکانیک است بزرگ شده و کار می‌کند.

در حالی که این دو درباره آینده زیبایی که قرار است با هم بسازند رویاپردازی می‌کنند، اتفاقی غیرمنتظره کاخ آرزوهای آنها را خراب می‌کند. برادر زلیخا در یک قمارخانه می‌بازد و از انجایی که توانایی پرداخت بدهی‌هایش را ندارد، از او خواسته می‌شود خواهرش را قمار کند.

دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 298 / روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 298 / دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

پس از آن زلیخا به دست گروهی از مافیا می‌افتد و ییلماز برای نجات معشوقه خود فرمانده مافیا را به قتل می‌رساند. هر دوی آنها برای زنده ماندن از استانبول فرار می‌کنند و به آدانا می‌روند.

این دو به دنبال شغل می‌گردند و در نهایت در مزرعه‌ای مشغول به کار می‌شوند و البته برای مخفی نگه داشتن هویت خود، یکدیگر را خواهر و برادر معرفی می‌کنند. پس از آن زلیخا برای نجات معشوق خود مجبور می‌شود به ازدواجی ناخواسته تن دهد.

شما می‌توانید در ادامه به لینک دانلود دوبله فارسی قسمت 298 سریال ترکی روزگارانی در چوکوراوا دسترسی داشته باشید. همینطور علاوه بر لینک دانلود قسمت 298 روزی روزگاری در چوکوراوا ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. در ادامه، می‌توانید روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 298 را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 296 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 297 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی قسمت 298 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا

دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی / دانلود دوبله فارسی قسمت 298 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا / دانلود سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا
  • نام‌ سریال: روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Cukurova)
  • بازیگران: واحده پرچین، مورات اونالمیش، اعور گونش، هالیت آلتینبیلک، بولنت پولات
  • کارگردان: مورات ساراج‌اوغلو، فاروک تبر
  • نویسنده: ییلدیز تونچ، آتیلا اوزل
  • ژانر: درام، رمانتیک
  • زمان پخش: هر شب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز
  • محصول: 2018 ترکیه

دانلود قسمت 298 روزی روزگاری در چوکوراوا از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 298 از تلگرام با کیفیت 480p

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر