همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

سریال ترکی عشق مشروط مجموعه‌ای عاشقانه و پرمخاطب است، برای دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی همراه ما باشید.

سریال‌ ترکی و عاشقانه‌ی عشق مشروط مجموعه‌ای است که با نام درم را بزن یا تو در خانه‌ام را بزن نیز شناخته می‌شود. در این مجموعه بازیگران مطرحی همچون هانده ارچل، کرم بورسین، نسلیهان یلدان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عایشه اونرکوتلو نویسنده این سریال پرطرفدار است و کارگردانی آن توسط آلتان دونمز انجام گرفته است. در ادامه ما لینک دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دانلود سریال تو درم را بزن دوبله شده

مجموعه عشق مشروط روایتگر قصه‌ی زندگی دختری به نام ادا است. او در کودکی پدر و مادر خود را از دست داده است. ادا در آرزوی آن هم فارغ التحصیل شدن در رشته‌ای عالی، در یکی از بهترین دانشگاه‌ها است. اما این آرزوی او با سهل انگاری یکی از بهترین معماران ترکیه از بین می‌رود.

ادا سطح زندگی متوسطی دارد و از عهده پرداخت کامل هزینه تحصیل خود برنمی‌آید. با توجه به این که او جز بهترین دانشجو‌یان دانشگاه است، از سوی سرکان بولات که یکی از بزرگ‌ترین معمار‌های شهر است بورسیه می‌شود.

دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال عشق مشروط دوبله شده / دوبله فارسی تو درم را بزن قسمت 135 / دانلود سریال Sen Cal Kapimi

ولی پس مدتی، دقیقا زمانی که ادا توانسته بود بورسیه دانشگاه ایتالیا را بگیرد، بورسیه او قطع می‌شود و نمی‌تواند به تحصیل خود ادامه دهد. ادا بر این معتقد که سرکان بولات باعث نابودی زندگیش شده است و از او متنفر شده است.

آن‌ها در یک اتفاق با هم همدیگر آشنا می‌شوند و لجبازی ادا با سرکان بولات پس این آشنایی آغاز می شود. با این که آن‌ها حتی میلی به دیدن هم را ندارند، اما باز با یکدیگر روبرو می‌شوند تا این که این نفرت و لجبازی رفته رفته به عشق بدل می‌شود.

در فصل دوم این طور آغاز می‌شود که پس از پنج سال، او کاملا بهبود یافته است. در حالی که در پایان فصل اول، متوجه شدیم که سرکان دچار سرطان شده و امکان دارد به زودی به فوت کند. اما مسئله اصلی فصل دوم این است که سرکان و ادا از هم جدا شده‌اند.

دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال تو درم را بزن دوبله شده / دوبله فارسی تو درم را بزن قسمت 135 / دوبله فارسی عشق مشروط 135

از سوی دیگر ادا مهاجرت کرده و از استانبول رفته است،  او به همراه عمه‌اش، ملو دوستش و دختر چهار ساله‌اش، کیراز، زندگی می‌کند. اما سرکان از اینکه صاحب دختر شده است بی‌خبر است. او به طور کاملا اتفاقی برای پروژه‌ای به محل زندگی ادا می‌رود و آن‌جا دخترش و ادا می‌بیند. با این حال، ادا و دوستش ملو اصل قضیه را از سرکان پنهان می‌کنند.

شما می‌توانید در ادامه مطلب به لینک دانلود قسمت 135 دوبله تو درم را بزن دسترسی پیدا کنید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی همراه ما باشید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 133 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 134 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دوبله فارسی سریال عشق مشروط قسمت 135

دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال عشق مشروط دوبله شده / سریال عشق مشروط با دوبله فارسی / دوبله فارسی عشق مشروط 135
  • نام سریال: Sen Çal Kapimi
  • ژانر: رمانتیک، کمدی
  • محصول: ترکیه 2020
  • روز پخش: چهارشنبه شب‌ها از شبکه Fox
  • کارگردان: آلتان دونمز
  • نویسنده: عایشه اونرکوتلو
  • بازیگران: هانده ارچل، کرم بورسین، نسلیهان یلدان، بیگه اونال، اوریم دوعان، اسماعیل اجه شاشماز، آنیل ایلتر، ملیسا دونگل، الچین افاجان

دانلود عشق مشروط قسمت 135 با دوبله فارسی با کیفیت ۲۴۰p از تلگرام

دانلود دوبله فارسی سریال عشق مشروط قسمت 135 با کیفیت ۴۸۰p از تلگرام

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 135 سریال عشق مشروط دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر