همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

سریال عشق مشروط مجموعه‌ای عاشقانه و پربیننده است در ادامه این نوشتار ما لینک دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی را به شما ارائه می‌دهیم.

سریال مشروط مجموعه‌ای ترکی و عاشقانه است که با نام درم را بزن یا تو در خانه‌ام را بزن نیز شناخته می‌شود. در این مجموعه بازیگران مشهوری مانند هانده ارچل، کرم بورسین، نسلیهان یلدان به ایفای نقش پرداخته‌اند،

کارگردانی این مجموعه توسط آلتان دونمز انجام گرفته است. عایشه اونرکوتلو نویسنده این سریال پرطرفدار است. در ادامه ما لینک دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دانلود سریال تو درم را بزن دوبله شده

سریال عشق مشروط قصه‌ی زندگی دختری به نام ادا را به تصویر کشیده است. ادا در کودکی پدر و مادر خود را از دست داده است. او در آرزوی آن هم فارغ التحصیل شدن در رشته‌ای عالی، در یکی از بهترین دانشگاه‌ها است. اما این آرزوی او با سهل انگاری سرکان بولات بهترین معماران ترکیه از بین می‌رود.

ادا سطح زندگی متوسطی دارد و از عهده پرداخت کامل هزینه تحصیل خود برنمی‌آید. با توجه به این که او یکی از بهترین دانشجو‌یان دانشگاه است، از سمت سرکان بولات که یکی از بزرگ‌ترین معمار‌های شهر است بورسیه می‌شود.

دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال عشق مشروط دوبله شده / دوبله فارسی تو درم را بزن قسمت 142 / دانلود سریال Sen Cal Kapimi

هنگامی که ادا توانسته بود بورسیه دانشگاه ایتالیا را بگیرد، بورسیه او قطع می‌شود و نمی‌تواند به تحصیل خود ادامه دهد. ادا بر این باور است که سرکان بولات زندگیش را نابود کرده است و از او متنفر شده است.

با این که آن‌ها هیچ علاقه‌ای به دیدن هم را ندارند،در یک اتفاق با هم همدیگر آشنا می‌شوند و لجبازی ادا با سرکان بولات پس این آشنایی آغاز می شود. با گذشت مدتی و چندین دیدار ناخواسته اتفاقاتی می‌‌افتد که این نفرت و لجبازی آرام آرام به عشق بدل می‌شود.

در پایان فصل اول، متوجه شدیم که سرکان دچار سرطان شده و امکان دارد به زودی فوت کند. فصل دوم این طور آغاز می‌شود که پس از پنج سال، او کاملا بهبود یافته است. اما مسئله اصلی فصل دوم این است که سرکان و ادا از هم جدا شده‌اند.

دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال تو درم را بزن دوبله شده / دوبله فارسی تو درم را بزن قسمت 142 / دوبله فارسی عشق مشروط 142

اتفاق مهم دیگر در آغاز فصل دوم مهاجرت ادا ست، او از استانبول رفته است و با عمه‌اش، ملو دوستش و دختر چهار ساله‌اش، کیراز، زندگی می‌کند. اما سرکان از اینکه صاحب دختر شده است بی‌خبر است. او به طور کاملا اتفاقی برای پروژه‌ای به محل زندگی ادا می‌رود و آن‌جا دخترش و ادا می‌بیند. با این حال، ادا و دوستش ملو اصل قضیه را از سرکان پنهان می‌کنند.

شما می‌توانید در ادامه مطلب به لینک دانلود قسمت 142 دوبله تو درم را بزن دسترسی پیدا کنید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی همراه ما باشید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 140 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 141 سریال عشق مشروط دوبله فارسی

دوبله فارسی سریال عشق مشروط قسمت 142

دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی
دانلود سریال عشق مشروط دوبله شده / سریال عشق مشروط با دوبله فارسی / دوبله فارسی عشق مشروط 142
  • نام سریال: Sen Çal Kapimi
  • ژانر: رمانتیک، کمدی
  • محصول: ترکیه 2020
  • روز پخش: چهارشنبه شب‌ها از شبکه Fox
  • کارگردان: آلتان دونمز
  • نویسنده: عایشه اونرکوتلو
  • بازیگران: هانده ارچل، کرم بورسین، نسلیهان یلدان، بیگه اونال، اوریم دوعان، اسماعیل اجه شاشماز، آنیل ایلتر، ملیسا دونگل، الچین افاجان

دانلود عشق مشروط قسمت 142 با دوبله فارسی با کیفیت ۲۴۰p از تلگرام

دانلود دوبله فارسی سریال عشق مشروط قسمت 142 با کیفیت ۴۸۰p از تلگرام

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 142 سریال عشق مشروط دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر