همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ماجرای کتک خوردن نفیسه روشن از شوهرش چیست؟

ماجرای کتک خوردن نفیسه روشن از شوهرش چیست؟ با ما در تکراتو همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم و توضیحاتی را به شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

نفیسه روشن با انتشار استوری شوک آوری از خشونت علیه زنان صحبت کرد و عکس بدن خود را که مورد ضرب و شتم قراره گرفته است را در فضای مجازی منتشر کرد.

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران است. نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون است. نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده است. پدر نفیسه روشن مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار می‌باشد. نفیسه روشن عکس دست کبود خود را نیز منتشر کرد.

نفیسه روشن، بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی همه را شوکه کرد. او که آوازه‌های عشقش همه فضای مجازی را پر کرده بود این بار عکسی را در صفحه اینستاگرامش گذاشت که ذهن همه را درگیر خودش کرد.

او در ابتدا نوشت: می‌توانم از رسانه ام، از صفحه ام بپرسم؟ آیا پزشکی قانونی واقعا پیگیری می‌کنه یا نه؟

ماجرای کتک خوردن نفیسه روشن از شوهرش چیست؟

این نوشته برای مخاطبان نامفهوم بود تا این که ساعتی بعد عکس دست زخمی و کبود خود را در  فضای مجازی منتشر کرد و درباره خشونت علیه زنان صحبت کرد. این اتفاقات درحالی است که چندی پیش تر از آن از ازدواج و عشقش سخن گفته بود و عکس حلقه ای را در فضای مجازی منتشر کرد و حال عکس دست زخمی این بازیگر همه را شوکه کرد. اکثر مخاطبان بر این باور بودند که همسر جدیدش ، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است اما تمام این ها فرضیات مخطبان است  ، نفیسه روشن هم به هیچ کدام از آن ها پاسخی نداده و توضیح دیگری نیز نداده است.

همه این شبهات تا زمانی ایشان توضیحی در این باره ندهد، ادامه دارد . البته بدن فندک هم کنار دست این خانم بازیگر از چشم مخاطبان دور نماند و برخی در این باورند او به خاطر شرایط و مشکلاتش به مصرف مواد مخدر روی آورده است.

ازدواج جنجالی نفیسه روشن

نفیسه روشن این روزها حال و هوای دیگری دارد به دلیل اینکه بعد از برگشت از سفر کربلا خبر ازدواج مجددش را اعلام نمود تا مانند بهاره رهنما به کمپین حاجی ها بپیوندد (از این رو می گوییم کمپین حاجی چون نفیسه روشن هم شوهر جدیدش را حاجی خطاب می کند – ماننده بهاره رهنما). او با سفر به کربلا حاشیه های زیادی را به وحود آورده بود ولی دقیقا بعد از برگشت از سفر با اعلام ازدواجش دوباره تیتر یک حاشیه ها شد. نفیسه روشن در اظهار نظری عجیب تر ازدواجش را عاشق شدن دوباره (به یک نفر) اعلام کرده.

با اینکه او نام شوهرش را فاش نکرده است ولی احتمالا یا عشق سابق قبل از ازدواجش است و یا همسر قبلی اش که طلاق گرفته دوباره برگشته است ! نکته بسیار جالب استفاده از ایموجی های هواپیما در پیام های اوست و تصویری که با یک قلب از یک هواپیمای خاص نشان داد که احتمال می رود همسر او خلبان است !

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما در مورد ماجرای کتک خوردن نفیسه روشن از شوهرش چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر