کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ببینید: تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders

سریال  پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) یکی از مورد انتظارترین سریال 2022 است. در ادامه تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders تماشا کنید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) یکی از بهترین سریال‌‌های انگلیسی بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد. این مجموعه در چند فصل ساخته شده است و در اختیار مخاطبان خود قرار گرفته است. حال تصاویر فصل ششم این مجموعه جذاب منتشر شده است. برای تماشای این تصاویر با ما همراه باشید.

تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders

این مجموعه جذاب در ژانر جنایی، درام به کارگردانی ستیون نایت ساخته شده است. تاکنون این سریال دوست داشتنی در پنج فصل به اکران در آمده و در حال حاضر طرفداران این مجموعه در انتظار فصل ششم این سریال هستند که قرار است اپل تی وی در بهار 2022 میلادی ( بهار ١۴٠١) به اکران در بیاید.

همانطور که می‌دانید در فصل آخر شاهد بودیم که تامی می‌تواند به وفاداری خانوادگی تکیه کند، اما واضح است که روش های قدیمی تجارت آن‌ها در حال از بین رفتن است و این باعث می‌شود تا مایکل برای بازسازی ساختار تجاری خانواده پیشنهاداتی بدهد. در فصل ششم پیکی بلایندرز، احتمالا خانواده و دوستان تامی، رهبری و حتی عقل او را زیر سوال می‌برند.

تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders

باز هم سر و کله دشمنان تامی با تهدید‌های جدید شروع می شود، تامی باید تصمیم بگیرد که آیا واقعا می‌خواهد تامی شلبی، رهبر پیکی بلایندرز باشد، یا این که می‌خواهد با استفاده از مشخصات یک مرد مرده به آقای جونز تبدیل شود. این شانس وجود دارد که تامی در فصل ششم راهی برای حفظ قدرت پیدا کند.

همانطور که کمی قبل گفتیم به گفته استیون نایت، خالق این سریال، این فصل در بهار 2022 میلادی (بهار ١۴٠١) منتشر می‌شود. از این دو در ادامه تریلر فصل جدید پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) را در اختیار شما قرار می‌دهیم، اما باید به این نکته اشاره کنیم که شایعه شده که این فصل در ۸ اسفند منتشر می‌شود.

در ضمن شما می‌توانید با مراجعه به صفحه بهترین فیلم های 2022 و بهترین سریال های 2022  از مهم ترین ها و مورد انتظارترین های سال بعد آگاه شوید.

تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders

همچنین می‌توانید به جستار تریلر فصل ششم پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) و  تیزر جدید فصل ششم پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)  و اولین تریلر رسمی فصل ششم Peaky Blinders مراجعه کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از فصل ششم سریال Peaky Blinders را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص فصل ششم Peaky Blinders چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر