coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی هالک ایرانی برای دومین بار به تعویق افتاد

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی هالک ایرانی برای دومین بار به تعویق افتاد. انگار که قرار نیست این دو نفر با یکدیگر مبارزه کنند. در این نوشتار با تکراتو همراه باشید تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

مارتین فورد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزه او با سجاد غربیی در اواخر ماه جاری میلادی برگزار نمی‌شود. مارتین فورد و سجاد غریبی قرار بود در تاریخ 30 آوریل به مصاف یکدیگر بروند. این در حالی است که تاریخ اصلی رقابت این دو نفر هفته گذشته بود که یک ماه به تعویق افتاد. اما حالا فورد با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که این دیدار بار دیگر به تعویق افتاده و قرار نیست در پایان این ماه نیز برگزار شود.

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی هالک ایرانی

مارتین فورد با انتشار ویدیویی در صفحه رسمی اینستاگرامش گفت:« این بیانیه‌ای است که دوست نداشتم آن را منتشر کنم اما متاسفانه مبارزه من به تعویق افتاده است. اما مسابقات برگزار خواهد شد و این موضوع تنها درباره مبارزه من است. این مسابقات بر اساس برنامه انجام شده و افراد در آن مبارزه خواهند کرد. متاسفانه من یکی از آنها نیستم.»

او درباره دلایل این اتفاق اظهار داشت:« متاسفانه دلایلی که باعث شد این اتفاق رخ دهد در کنترل من نبودند. اشاره کردن به آنها کار هوشمندانه‌ای نیست. من نمی‌خواهم وارد مسیر صحبت کردن بیش از حد در این باره شوم، انرژی و زمان بسیاری به هدر خواهد رفت.»

مارتین فورد همچنین در پستی که منتشر کرده نوشت:« طبیعتا بسیار ناامید هستم که مبارزه‌ام با هالک ایرانی دیگر برگزار نخواهد شد، خصوصا با توجه به این واقعیت که زمان زیادی را صرف این برنامه تمرینی کردم و هرکاری کردم تا مطمئن باشم که در بهترین شرایط ممکن در این مبارزه حضور پیدا خواهم کرد.»

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martyn Ford (@martynfordofficial)


مارتین با این ویدئو از لغو مبارزه با سجاد خبر داد. آن‌هم دو روز بعد از روزی که قرار بود نبرد آنها برگزار شود! او در ادامه از حمایت‌هایی که در این مدت از او شد تشکر کرده و گفت:« دوست دارم از تمام هوادارانم به خاطر حمایتی که از من داشتند تشکر کنم و امیدوارم که در سریع‌ ترین زمان ممکن بتوانم بار دیگر به رینگ برگردم.»

شاید بسیاری از یک ماه قبل که سجاد غریبی به آن شکل عجیب مقابل فورد زمین خورد، پیش بینی می کردند که چنین مبارزه ای برگزار نشود. وقتی ماجرا عجیب تر پیش رفت که در فیلم لو رفته بعد از نشست خبری خود با یکدیگر برخورد صمیمانه ای داشتند و به نظر همه این سروصدا چیزی جز یک نمایش برای سرگرم کردن مشتریان اینستاگرامی هر دو ورزشکار نبود. سجاد غریبی پیش از این با انتشار پست‌هایی در اینستاگرامش تردیدهایی را درباره برگزاری این بازی ایجاد کرده بود.

هالک به Muscle and Health گفت بود:

من به لندن می روم تا با مارتین مبارزه کنم و پیروز شوم. من به چیز دیگری فکر نمی کنم.

من هرگز به باخت فکر نمی کنم – فقط به آن پیروزی فکر می کنم. من میلیون ها هوادار، چه پیر و چه جوان دارم که صبورانه منتظر این مبارزه هستند. قول می دهم آنها را خوشحال کنم.

دو چهره‌ای که حالا اصالت مبارزه و کری‌هایشان زیر سئوال است اگرچه طرف ایرانی با 400 هزار فالوئر بیشتر صحنه را ترک می‌کند.ظاهرا این منوال به هردو خوش آمده و به همین دلیل نمایش ادامه دارد!

 

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع/خبر ورزشی

 

نظر شما در خصوص مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی هالک ایرانی چیست؟ نظرات خود را با ما در بخش کامنت‌های تکراتو به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر