coinex
راهنمای خرید تکراتو

عرضه توکن NFT برای گوشی های سامسونگ !

شرکت سامسونگ الکترونیکس (Samsung Electronics) از قرارداد خود با تیم تتا لبز (Theta Labs) و عرضه توکن NFT برای گوشی های سامسونگ خبر داد.

اخیرا سامسونگ اعلام کرده که یک یادداشت تفاهم را با شرکای خود از جمله تتا لبز امضا کرده است. طبق این قرارداد، تصمیم گرفته شده که اکوسیستم NFT برای طیف جدید گوشی‌های سامسونگ راه‌اندازی شود.

بیشتر بخوانید: بازگردانی 32.6 میلیون دلار دارایی Nomad Bridge توسط هکرها!

عرضه توکن NFT برای گوشی های سامسونگ !

سامسونگ تصمیم گرفته تا از نوآوری‌های جدیدی همچون توکن‌های NFT حمایت و آنها گسترش دهد. بدین منظور، این شرکت قصد دارد در گوشی‌های جدید خود پلتفرم توکن‌های غیر مثلی را راه اندازی کرده و مزایای توکن‌های NFT در دنیای مجازی آنلاین را به دنیای واقعی آفلاین وصل کند.

عرضه توکن NFT برای گوشی های سامسونگ

توکن‌های غیرمثلی در این پلتفرم در تخفیف به مشتریان، احراز هویت و دسترسی به رویدادهای مجازی کاربرد خواهند داشت. قرار است در این همکاری کمپانی تتا لبز توکن‌های غیرمثلی گلکسی را صادر کند. به علاوه، یکی از بنیانگذاران شبکه تتا که میچ لیو (Mitch Liu) نام دارد، اظهار کرده است که تتا تصمیم دارد بزرگترین کمپین آفلاین کاربردپذیری NFT در جهان را راه‌اندازی کند.

در نهایت، باید گفت که این دو شریک تجاری در گذشته نیز برای یک پروژه کلکسیون دیجیتال NFT برای جشن عرضه گلکسی S22 و تبلت S8 با یکدیگر همکاری داشته‌اند و این دومین همکاری آنها محسوب می‌شود.

مطالب بیشتر در تکراتو:

.

دیدگاه شما درباره‌ی عرضه توکن NFT برای گوشی های سامسونگ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر