coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ ؛ مسئولیت محدودیت های اینترنتی با چه سازمانی است؟ [+ ویدیو تکمیلی]

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ مشخص شد! توضیحات یک نماینده مجلس درباره مسئولیت فیلترینگ ها و محدودیت‌های اینترنتی را در تکراتو بخوانید.

یک نماینده مجلس یازدهم، نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ را مشخص کرد. این نماینده مجلس گفت، تصمیم‌گیری برای رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ بر عهده خود شورای عالی فضای مجازی است.

بیشتر بخوانید:

مسئولیت رفع محدودیت های اینترنتی و فیلترینگ با چه سازمانی است؟

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ
نهاد مسئول رفع فلیترینگ کشور مشخص شد

رحمت‌الله نوروزی نماینده مجلس دولت یازدهم گفت:

قرار بوده است در شورای عالی فضای مجازی تصمیم بگیرند که به لحاظ مشکلاتی که وجود دارد و اینکه بسیاری از طریق این فضا امرار معاش می‌کنند، باید یک سازوکارهایی تعریف کنند تا کسانی که اشتغال، درآمد و معاششان از این طریق تامین می‌شود، آسیب نبینند.

به صورت اینکه بتوانند سازوکاری تعریف کنند؛ هم برای شبکه‌هایی که قبلا استفاده می‌شد و هم برای پلتفرم‌های داخلی.

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ
نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ

رحمت‌الله نوروزی در مورد نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفت: «محدوده زمانی را قرار است خود شورای عالی فضای مجازی تصمیم‌گیری کند و در صحن مجلس هم صحبتی نشده است.»

اعتماد آنلاین در تاریخ 19 آذر 1399 در مقاله ای تحت عنوان «مسئولیت رفع فیلترینگ در کشور با کدام نهاد است؟» به این موضوع پرداخت که صدور دستور فیلترینگ یا رفع فیلتر بر عهده چه ارگانی است؟

ویدیو مرتبط با نهاد مسئول رفع فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی در کشور را در ادامه مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره مشخص شدن سازمان مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ چیست؟ آیا شما هم از محدودیت‌های اینترنتی اخیر متضرر شده‌اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و اخبار فناوری را از تکراتو دنبال کنید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (38 نظر)

    مشخصه عقلت در چه حده.تو خودت بانک اتیش زدی.بعدباین بنده خدا که ضرر کرده میگی چرا اغتشاش کردی؟میدونی ازکجافهمیدم بانک اتش زدی.ازهمونجاکه تو فهمیدی این بنده خدا اغتشاش کرده

    پاسخ

    توکشورعزیزمون که برپایه قانون اداره میشود‌.اگرنگهبان پارکینگ بسیج بکسی زنگ بزندوبگویدمن فلانی هستم بایدفلان مطلب سانسوریافیلتر یا بهمان شودحتماهمان میشود.درکشورقانون مندما برای اینکه زحمت کاغذبازی کم شود در انجام کارهای منفی همه ازهم پیشی میگیرند.چون نون توی همین حرفهاو انجام همین کارهاست.برادران موسادو ام ای سیسک هم برای اینکه عشقشان رابه ماثابت کنند.باهمین فرمول برایمان نخبه تولیدمیکنندو در راس امور قرار میدهند.باتشکراز قانون اساسی

    پاسخ