جدیدترین اخبار و مقالات گجت

در این راهنمای خرید تکراتو به معرفی بهترین ساعت های هوشمند ورزشی پرداختیم؛ ساعت‌هایی که با طراحی مقاوم، امکانات ردیابی تناسب اندام و ویژگی‌های نظارت بر سلامت، شما را در فعالیت‌های ورزشی داخل و خارج از خانه همراهی می‌کنند.

گوگل قصد دارد رویداد سالانه راه‌اندازی سخت‌افزار خود را دو ماه زودتر یعنی در 13 اوت برگزارکند. انتظار می‌رود در کنار خانواده پرجمعیت پیکسل 9، پیکسل واچ 3 نیز معرفی شود. FCC قبلا تائید کرد که ساعت جدید گوگل در دو اندازه عرضه می‌شود.

سامسونگ در ساعت هوشمند گلکسی واچ 7 خود سنسور جدیدی به نام BioActive را معرفی خواهد کرد. این سنسور پیشرفته قابلیت‌های نوینی را در حوزه سلامت ارائه خواهد داد که تاکنون در هیچ دستگاه پوشیدنی دیگری دیده نشده است. همچنین این سنسور نسبت به نسل قبلی، یعنی Galaxy Watch 6، اندازه‌گیری‌های دقیق‌تری را ارائه می‌دهد.

این روزها دستگاه‌های دیجیتال مثل گوشی‌ هوشمند، تبلت‌، لپ تاپ و… به‌عنوان ابزار ضروری شناخته می‌شوند که هر فردی در زندگی خود به آن‌ها نیاز دارد. یکی از بهترین و پرکاربردترین لوازم جانبی که برای این دستگاه‌های دیجیتال عرضه شده، پاوربانک است. در این راهنمای خرید تکراتو، تعدادی از بهترین پاوربانک های بازار را به…

صفحه 1 از 176