نحوه حل مشکل تیک تاک ؛ راه حل مشکل Tiktok در ایران را یاد بگیرید

اگر کاربر اینستاگرام و اسنپ چت هستید، می‌دانید که برای دیدن فیلم‌های محبوبتان به اَپ تیک تاک نیاز دارید. در این مطلب روش حل مشکل تیک تاک را آموزش داده‌ایم.

گاهی مواقع تیک تاک کار نمی‌کند؛ اگر علت کار نکردن این اپلیکیشن نصب اشتباه این برنامه یا باگ‌های سیستم عامل گوشی نباشد، همه چیز به اینترنت شما مربوط می‌شود.

حتی با داشتن اتصالی قوی هم ممکن است که گاهی اوقات با مشکلاتی در زمینه تاخیر داشتن برنامه تیک تاک، آپلود فیلم، قطع ارتباطتان با تیک تاک و غیرممکن بودن اتصال مجدد به آن یا مسائل دیگری مواجه شوید. خوشبختانه یک روش ساده و سریع برای حل مشکل تیک تاک وجود دارد. استفاده از یک وی پی ان کارآمد مانند Speedify می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. در ادامه این متن روش حل مشکل تیک تاک را یاد می‌گیرید. با تکراتو همراه باشید.

نحوه حل مشکل تیک تاک

عدم عملکرد تیک تاک به دلیل اینترنت ناپایدار و آهسته

حل مشکل تیک تاک

با مشکلاتی در رابطه با عملکرد تیک تاک مواجه هستید؟ عملکرد این نرم افزار کند است، تاخیر دارد یا هر از گاهی متوقف می‌شود؟ شاید بد نباشد که اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی سازنده این نرم افزار را چک کنید و ببینید که آیا به بروز مشکلاتی در رابطه با عملکرد سرورهایشان در آن‌ها اشاره شده است یا نه. با این حال بروز چنین مشکلاتی اغلب به خاطر خود نرم افزار یا سرورهایش نیست. درواقع بیشتر احتمال دارد که بروز این مشکلات به دلیل سرعت کم اینترنت شما باشد.

وقتی که فیلمی را پخش می‌کنید، دستگاهتان از شما می‌خواهد که دیتا از طریق سرورهای تیک تاک ارسال شود. متاسفانه اگر سیگنال اینترنت شما ناپایدار باشد یا به طور ناگهانی قطع شود، دیتا هرگز به دستگاه شما فرستاده نمی‌شود و با تاخیر در پخش فیلم مواجه می‌شوید. در هنگام کم بودن سرعت اینترنت بیت‌های کوچک اطلاعاتی که به آن‌ها پاکت (packet) گفته می‌شود، گم می‌شوند؛ در نتیجه آپلود فایل انجام نمی‌شود. به همین دلیل باید راهی برای داشتن یک اینترنت سریع و پایدار پیدا کنید.

عدم عملکرد تیک تاک به دلیل محدودیت‌های اعمال شده

گاهی ممکن است که سرعت اتصال اینترنت خوب باشد، اما در زمینه دسترسی به یک سرویس مشکلاتی وجود داشته باشد. برای مثال کشور هند سال گذشته برای مدت زمانی در حدود یک هفته تیک تاک را تحریم کرده بود. البته چنین محدودیت‌هایی در سطح کشوری اعمال نمی‌شوند. اگر در مدرسه یا محل کارتان از نرم افزار تیک تاک استفاده می‌کنید و اخیرا در استفاده از آن با مشکلاتی مواجه شده‌اید، ممکن است که ادمین‌های شبکه شما محدودیت‌هایی را برای دسترسی داشتن به این سرویس اعمال کرده باشند.

در این موقعیت باید از یک VPN استفاده کنید تا بتوانید محدودیت‌های شبکه‌ای را دور بزنید. البته VPN شما باید اینترنت سریع و پایداری را نیز ارائه کند. وی پی ان Speedify یک فیلتر شکن خوب است که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

نحوه عملکرد وی پی ان اسپیدیفای

اسپیدیفای با یک فناوری جادویی به نام اتصال کانال (channel bonding) کار می‌کند. این فناوری شما را قادر می‌سازد تا به طور همزمان از چند اتصال اینترنت استفاده کنید و از این طریق اینترنتی سریع و پایدارتر داشته باشید. اسپیدیفای می‌تواند انجام هر کاری نظیر آپلود، دانلود، وب گردی یا اجرای بازی و فیلم را برای شما راحتتر کند.

روش آسان حل مشکل Tiktok

اسپیدیفای مشکل داشتن اینترنت ناپایدار و آهسته را که باعث عدم عملکرد درست تیک تاک می‌شود، با آزاد کردن کل توان گوشی هوشمندتان حل می‌کند. گوشی‌های اندروید و iOS به طور پیش فرض در هر زمان تنها از طریق یک اتصال (یا وای فای یا اتصال سلولی) به اینترنت وصل می‌شوند.

حل مشکل tiktok

اسپیدیفای این توانایی را به گوشی هوشمندتان می‌دهد که به طور همزمان، هم از طریق اتصال سلولی و هم از طریق وای فای، به اینترنت متصل شود، و از این طریق پهنای باند شما را برای آپلود فیلم و اجرای محتوا افزایش می‌دهد.

نرم افزار اسپیدیفای توانایی پشتیبانی دستگاه‌های اندروید و iOS را دارد و کاربر هم برای نصب و استفاده از آن به هیچ دانش فنی نیازی ندارد. زمانی که اسپیدیفای روی گوشی هوشمندتان نصب شد، در پیش زمینه آن فعال می‌ماند و کیفیت اتصال‌های اینترنت کاربر را بررسی می‌کند. این اپلیکیشن همچنین با دو هدف استفاده از وای فای در هر زمان ممکن به جای اتصال سلولی و ارائه سریعترین اتصال اینترنت ممکن دیتای شما را مسیریابی می‌کند.

اسپیدیفای به قابلیت سوئیچ سازی خودکار سرور هم مجهز است. این وی پی ان زمانی که سیگنالی را ضعیف یا ناپایدار تشخیص دهد، همه دیتا را از طریق اتصال باقیمانده مجددا مسیریابی می‌کند تا امکان پخش روان فیلم را برای شما فراهم سازد، و هنگامی که اتصال دیگر دوباره در دسترس قرار گرفت، به طور خودکار مجددا به آن متصل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: speedifyارسال نظر (3 نظر)

  من میخوام که حساب درست
  کنم اما نمیشه حتی با بهترین وی پی ان ها

  0

  0
  پاسخ

  منم می‌خوام یه جایی زندگی کنم که توش راحت بتونم تیک تاک نصب کنم.
  «سخندانی و خوشخوانی نمی‌ورزند در شیراز/ بیا حافظ که تا خود را به ملکی دیگر اندازیم»

  1

  0
  پاسخ

  «زیرکی را گفتم این احوال بین خندید و گفت / صعب روزی بوالعجب کاری پریشان عالمی
  سوختم در چاه صبر از بهر آن شمع چگل / شاه ترکان فارغ است از حال ما کو رستمی»

  0

  0
  پاسخ