;
coinex

لوگوی جی میل به زودی تغییر می‌کند!

به نظر میرسد گوگل برای لوگوی جی میل به عنوان یکی از محبوبترین سرویس های خود، برنامه هایی در نظر دارد و تغییراتی اعمال خواهد کرذ. با ما باشید.

به نظر می‌رسد گوگل مشغول طراحی لوگویی جدید برای سرویس جی میل است. این خبر به معنای تغییراتی اساسی در سرویس ایمیل این شرکت است.

گوگل تصویری را به وب سایت «۹to ۵ Google» فرستاده که لوگوی جدید و در حال طراحی جی میل در آن دیده می‌شود. به نوشته این وب سایت لوگوی نهایی به رنگ‌های آبی، سبز، قرمز و زرد خواهد بود که تفاوت زیادی با طرح سفید و قرمز فعلی دارد و با لوگوی سرویس‌های دیگر گوگل سازگاری بیشتری خواهد داشت. همچنین در طراحی لوگوی جدید، پاکت نیز حذف می‌شود.

لوگوی جی میل به زودی تغییر می‌کند!

گوگل در حال کار بر روی یک لوگو جدید برای سرویس ایمیل خود Gmail است. این شرکت تصویری را برای 9To5Google ارسال کرده و در آن نگاه اجمالی به آنچه انتظار می رود دارد. گوگل همچنین با Digital Trends واقعی بودن تصویر را تأیید کرده است. این به دنبال تغییرات اساسی Gmail برای مشتریان G Suite است که ماه گذشته برای کاربران نهایی شروع به کار کرد.

لوگوی جی میل به زودی تغییر می‌کند!

به نظر می رسد لوگو ادعا شده هنوز در دست ساخت است. تصویر سیاه و سفید نشان می دهد که نماد پاکت نامه با حرف “M” با گوشه های گرد جایگزین شده است. با تلفیق ویژگی های کنفرانس ویدیویی مانند Google Meet با Gmail منطقی است که سرویس را صرفاً به عنوان یک بستر ایمیل نشان ندهید.

انتظار می رود نسخه نهایی از طرح قرمز و سفید موجود دور شود و در عوض از چهار رنگ (آبی ، سبز ، زرد و قرمز) پیروی کند، طرحی که اخیرا گوگل برای همه محصولات و خدمات خود تغییر داده است. از جمله دستیار Google ، Google Maps و Google Photos.

گوگل به طور کلی لوگوهای جدید را با تغییرات گسترده تر و به روزرسانی سرویس ها همراه می کند، بنابراین تصور اینکه Gmail نیز ممکن است با هر بار رسمی شدن این لوگو، ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی کسب کند، چندان قابل قبول نیست.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص تغییر لوگوی جی میل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر