آرون گروپس


خرید گوشی موبایل از کالاتیک
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گلکسی نوت 21 پایانی بر عصر گوشی های سری نوت خواهد بود؟

اضافه شدن قلم S Pen به سری S سامسونگ در نظر برخی پایان سری نوت به نظر می آید. آیا گلکسی نوت 21 پایانی بر عصر گوشی های سری نوت خواهد بود؟

آبان تتر

سامسونگ در سال جاری میلادی، محصولات متنوع و جذابی را معرفی کرد که همگی در زمره برترین دستگاه های اندرویدی قرار داشتند. اگرچه گلکسی زد فولد 2 یکی از برترین تولیدات کمپانی کره ای در سال جاری بود، اما سری نوت سامسونگ از همان ابتدا تا به امروز همواره از جذاب ترین و محبوب ترین انواع گوشی های سامسونگ محسوب میشده است.

آخرین مدل از این سری نیز که امسال با نام گلکسی 20 اولترا ارائه شد، یکی از برترین گوشی های هوشمند اندرویدی در سال جاری بوده است. اما اخبار و شواهد حاکی از این است که سامسونگ در حال زمینه چینی برای پایان دادن به تولید سری نوت میباشد.

گلکسی نوت 21 پایانی بر عصر گوشی های سری نوت

عرضه‌ی دومین نسل از گوشی‌های سری گلکسی فولد، این ذهنیت را برای کاربران ایجاد کرده که هرچه می‌گذرد قدمی دیگر به پایان راه گوشی‌های سری گلکسی نوت نزدیک می‌شویم.

بیشتر بخوانید:

سال‌ها است که شایعه‌های مربوط به پایان تولید گوشی‌های سری گلکسی نوت شنیده می‌شوند. سامسونگ، گلکسی نوت را سال‌ها پیش به‌عنوان گوشی هوشمندی که ابعادی بزرگ‌تر نسبت‌به دیگر دستگاه‌هایش دارد، معرفی کرد. بااین‌حال، امروزه تفاوت‌های بین سری گلکسی اس و گلکسی نوت ازلحاظ ابعاد نمایشگر و قابلیت‌های مختلف به کمترین حد خود رسیده است.

افشاگران متعدد تاکنون بارها گفته‌اند سامسونگ شکاف بین سری گلکسی نوت و گلکسی اس را بیش از حد کم کرده و برای تفاوت قائل‌شدن بین این دو سری از گوشی‌هایش با چالش مواجه شده است. شایعه‌ای جدید می‌گوید سامسونگ قصد دارد در گوشی گلکسی اس ۲۱ فایوجی (Samsung Galaxy S21 5G) سراغ استفاده از قلم لمسی اس پن (S Pen) برود؛ همان وسیله‌ای که گوشی‌های سری گلکسی نوت به‌خاطر داشتن آن شهره هستند.

گلکسی نوت 21 پایانی بر عصر گوشی های سری نوت

گزارش‌‌ها می‌گویند بهره‌مندی گلکسی اس ۲۱ 5G از قلم لمسی اس پن به‌معنی پایان سری گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ نیست و شرکت کره‌ای‌ می‌خواهد گلکسی نوت ۲۱ 5G را در نیمه‌ی دوم سال آینده‌ی میلادی به بازار عرضه کند.

البته اگر جزو طرفداران سری گلکسی نوت هستید بهتر است هیجان‌زده‌ نشوید؛ زیرا اکثر رسانه‌های کره‌ای نزدیک‌به سامسونگ اعتقاد دارند پایان تولید گوشی‌های سری گلکسی نوت در آینده‌‌ای که فاصله‌ی چندانی با ما ندارد از راه می‌رسد.

سامسونگ قصد ندارد به‌یک‌باره پایان تولید گلکسی نوت را اعلام کند؛ درواقع برنامه‌ی سامسونگ این است که سال آینده، قلم اس پن را به گلکسی اس ۲۱ بیاورد تا کاربران گلکسی نوت را به‌سمت این گوشی بکشاند. گلکسی نوت ۲۱ نیز برای راضی‌نگه‌داشتن علاقه‌مندان به سری گلکسی نوت عرضه می‌شود.

گوشی‌های سری گلکسی نوت هرگز نتوانستند در حد و اندازه‌ی سری گلکسی اس پرفروش باشند و توجه افراد بسیار زیادی را به‌خود جلب کنند، بااین‌حال گلکسی نوت‌‌های سامسونگ همواره جزو بهترین گوشی‌های بازار بوده‌اند و این موضوع برای نوت ۲۰ اولترا هم صدق می‌کند؛ تا جایی که مؤسسه‌ی معتبر کانسومر ریپورتس، گلکسی نوت ۲۰ اولترا را به‌عنوان بهترین گوشی هوشمند حال حاضر بازار معرفی کرد. با همه‌ی این‌ها شکاف بین سری گلکسی نوت و گلکسی بسیار کم شده و اضافه شدن اس پن به گلکسی اس می‌تواند نیاز به گلکسی نوت را به‌طور کلی از بین ببرد.

بیشتر بخوانید:

آیا گلکسی نوت 21 پایانی بر عصر گوشی های سری نوت خواهد بود؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر