همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

طرح اینترنت ویژه دانش‌آموزان شاتل موبایل چیست؟

شاتل در راستای رفع نیازهای آموزش آنلاین اقداماتی انجام خواهد داد. اما طرح اینترنت ویژه دانش‌آموزان شاتل موبایل چیست و چگونه کار میکند؟ با ما باشید.

شاتل موبایل که مدتی پیش با طرح سیمکارت هوشمند خبرساز شده بود،‌ حال با هدف فراهم کردن بستری امن برای استفاده دانش آموزان از اینترنت و فضای آموزش آنلاین، استفاده از اینترنت برای سامانه های آموزشی را برای دانش آموزان رایگان اعلام کرد.

طرح اینترنت ویژه دانش‌آموزان شاتل موبایل چیست؟

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، با فعال کردن این طرح، دانش آموزان در استفاده از اینترنت سیم کارت شاتل موبایل، تنها به سامانه‌های آموزشی براساس فهرست اعلامی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دسترسی خواهند داشت. همچنین با غیرفعال کردن این طرح، دسترسی به اینترنت به حالت عادی باز خواهد گشت.

مشترکین شاتل موبایل برای فعال کردن این طرح، کافی است کد دستوری *۱*۴*۳*۱# را از سیم کارت خود شماره گیری کنند. همچنین برای غیرفعال کردن طرح و استفاده از اینترنت به طور عادی، کد دستوری *۱*۴*۳*۲# از سوی این اپراتور معرفی شده است.

طرح اینترنت ویژه دانش‌آموزان شاتل

شاتل موبایل پیش از این، استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را بدون محدودیت و برای کلیه مشترکین سیم کارت های خود رایگان کرده است و بر این اساس با استفاده از اینترنت شاتل موبایل، فعالیت در این سامانه هیچ هزینه‌ای برای دانش آموزان و معلمان نخواهد داشت.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G در سراسر کشور است که برای نخستین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» استفاده کرده است. با استفاده از این فناوری، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به طور خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص طرح اینترنت ویژه دانش‌آموزان شاتل موبایل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر