همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

انیمیشن میراکلس، ساخت کشور فرانسه است که در ژانر اکشن، ابرقهرمانی و عاشقانه ساخته شده است. در ادامه به برسی جزئیات انیمیشن میراکلس می‌پردازیم.

انیمیشن میراکلس یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های ساخته شده توسط استودیو زگ تون و متود انیمیشن است. این انیمیشن اولین بار در سال 2015 به کارگردانی توماس آستروک و تهیه کنندگی جرمی زگ ساخته شده است. این مجموعه هم اکنون به بیش از 30 زبان زنده‌ی جهان دوبله شده است و در بیشتر کشور‌ها پخش شده است و طرفداران خود را پیدا کرده است.

این انیمیشن ابرقهرمانی دارای 4 فصل است که هر فصل 26 قسمت است از دیگر نام‌های این مجموعه می‌توان به معجزه آسا: انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، میراکلس لیدی باگ، ماجراجویی در پاریس اشاره کرد. در ادامه به جزئیات بیشتر انیمیشن میراکلس می‌پردازیم.

انیمیشن دختر کفشدوزکی

انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه درباره‌ی دو نوجوان پاریسی با نام‌های مرینت دوین چنگ و آدرین آگرست است که توسط هاکماث (ارباب شرارت) شرور شده‌اند به ترتیب به ابرقهرمانان دختر کفشدوزکی (لیدی باگ) و گربه سیاه (کت نویر) تبدیل می‌شوند.

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

انیمیشن میراکلس یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌ها برای کودکان و والدین است. چرا که انیمیشن دختر کفشدوزکی دارای جنبه‌های آموزشی قابل توجه‌ی است.

برای نمونه اگر قهرمانان این داستان به احساسات منفی خود مسلط نشوند و آن را کنترل نکند به موجود شرور وخطرناکی تبدیل می‌شوند به همین خاطر کودکان این نکته را به خوبی یاد می‌گیرند که شرط اول و مهم برای اینکه قهرمان زندگی خود باشند این است که اجازه ندهند احساسات منفی و بد در ذهن‌شان پرورش پیدا کند آنها میدانند که اگر به احساسات منفی خود مسلط نشوند، بدون اینکه متوجه شوند یا بخواهند به افراد شرور و خطرناک تبدیل می‌شوند. حال قصد داریم در این جستار به شخصیت‌ها و داستان انیمیشن میراکلس بپردازیم با تکراتو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2021

بهترین انیمیشن های سریالی 2020 

شخصیت‌های انیمیشن میراکلس

کارکتر‌های انیمیشن میراکلس، نقش مهمی در روند داستان دارند و آشنایی با آنها موجب می‌شود شما بتوانید داستان را به خوبی درک کنید و ارتباط بهتری با روند داستان پیدا می‌کنیم. از این رو، دراین گفتار به معرفی شخصیت‌‌های انیمیشن میراکلس می‌پردازیم.

مرینت دوپن چنگ : شخصیت های میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

شخصیت اصلی داستان مرینت دوپن چنگ است. نام ابرقهرمانی او دختر کفشدوزکی (Lady bug) است. صداپیشه این شخصیت داستان کریستینا وی (Cristina vee) است. مرینت در مدرسه فرانس دوپان پاریس درس می‌خواند. تام دوپن چنگ پدر او و سابین دوپن چنگ مادر او است. این خانواده صاحب بهترین قنادی پاریس هستند و آنها از قشر متوسط جامعه هستند.

مرینت موهای سرمه‌ای رنگ دارد که همیشه موهایش را به شکل دم خوکی می‌بندد، او چشم‌های آبی آسمانی و قد متوسطی دارد. مرینت دوست دارد در آینده طراح مد شود و او عاشق آدرینه ولی نمیتواند به او ابراز علاقه کند چرا که از او خجالت می‌کشد. مرینت در شخصیت ابرقهرمانی خود خصوصیت‌های اخلاقی نظیر شجاعت، مهربانی و هوش زیادی را دارا است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های مارول در سال 2021

بهترین فیلم های دی سی 2021

ادرین اگرست : شخصیت های میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

یکی دیگر از شخصیت‌ های اصلی انیمیشن میراکلس ادرین اگرست است. صداپیشه این شخصیت برایس پاپن بروک ( Brice papen broc) است. نام ابرقهرمانی او گربه‌ی سیاه (Cat noir) است که از خصوصیات اخلاقی آن می‌توان به شجاعت، دلسویز، فداکاری و مهربانی فراوان او اشاره کرد. پدر آدرین گابریل اگراست که او طراح مد معروف در پاریس است. آدرین نیز یک مدل معروف بسیار زیبا با مو‌های طلایی، چشم‌های سبز روشن و قد بلند است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2021

بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

گابریل اگراست : شخصیت های میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

یکی دیگر از شخصیت‌های انیمیشن دختر کفشدوزکی گابریل اگراست، است. همانطور که کمی قبل گفتیم او پدر آدرین و طراح مد است. او همسر خود امیلی را از دست داده است و به دلیل عشق فراوانی که نسبت به همسر خود داشته است، معجزه گری به نام پروانه و کوامی نورو را پیدا کرده که این پروانه ها به انرژی منفی آغشته شده‌اند. او با استفاده ازاین پروانه‌ها تبدیل به ارباب شرارت شده است.

گابریل در این داستان در تلاش است تا دختر کفشدوزکی و گربه سیاه را صاحب شود زیرا هر کسی که دو معجزه گر اصلی را داشته باشد و این معجزه گر‌ها را کنار هم قرار دهد، می‌تواند آرزوهای خود را برآورده کند و او می‌خواهد با استفاده از معجزه گرها زن خود امیلی را زنده کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های اکشن 2021

ترسناک ترین فیلم های 2021

آلیا سزار : شخصیت های میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

آلیا دوست صمیمی مرینت است. او دختری است عینکی با مو‌های قهوه‌ای، چشم‌های عسلی. آلیا از عشق مرینت به آدرین با خبر است و در همه‌ی مواقع به کمک مرینت می‌آید. صدا پیشه این شخصیت کاری کرانن (Carrie kranen) است که نام ابرقهرمانی او ریناروژ ( Renarouge) است که با نام روباه قرمز نیز شناخته می‌شود. او نیز یکی از شخصیت های انیمیشن دختر کفشدوزکی است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های عاشقانه 2021

بهترین فیلم های کمدی 2021

کلویی بورژوا : شخصیت های میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

کلویی دختری خودخواه، بدجنس و پرافاده است اومرینت، آلیا و تمام دخترانی که نزدیک آدرین هستند متنفره است و یکی از دشمنان مرینت به حساب می‌آید. کلویی در فصل های بعد به ابرقهرمان به نام زنبور ملکه ( Queen bee) تبدیل می‌شود. از خصوصیات ظاهری این کارکتر میتوان به موهای بلند طلایی رنگش که همیشه به شکل دم اسبی می‌بندد و چشم های آبی پر رنگش اشاره کرد.

این شخصیت زورگو انیمیشن میراکلس دختر شهردار پاریس و دوست بچگی آدرین است. او به دلیل اینکه در کودکی مادرش را از دست داده و از کسی مهربانی ندیده به فرد زورگو و بدجنسی تبدیل شده است. صدا پیشه این شخصیت سلا ویکتور (Selah victor) است.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های زامبی 2021

بهترین سریال های 2021

لایلا راسی : شخصیت های میراکلس

شخصیت دروغگوی داستان است. پدر او یک روز از خانه بیرون رفته و دیگر به خانه باز نگشته است. لایلا وقتی می‌بیند پدر خود بازنمی‌گردد تصمیم می‌گیرد برای چیز‌هایی که می‌خواهد تلاش کند. می‌توان او را به عنوان دشمن سر سخت مرینت به حساب می‌آورد. مرینت و آدرین که هر دو فرد باهوش و زرنگی هستند متوجه می‌شوند که او فرد دروغگویی است و پیوند شرارت با لیدی باگ خورده است. یکی از مهم‌ترین اهداف لایلا به دست آوردن قلب آدرین و نابودی مرینت است.

مشخصات ظاهری لایلا دختری لاغر اندام با قد متوسط و با چشم‌های زیتونی، مو‌های قهوه‌ای بلوطی رنگ است. او ملقب به ابر درغگوست. وی وقتی آکوتاز میشه شبیه ابرقهرمان ها است ولی او ابرقهرمان نیست و تنها ظاهر او اینطور نشون داده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021

بهترین سریال های HBO در سال 2021

انیمیشن میراکلس

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

انیمیشن دختر کفشدوزکی در چندین فصل در سال‌های متعدد ساخته شده است. هر فصل شاید شخصیت‌های اصلی یکسانی داشته باشد ولی شامل داستان‌های متفاوتی است. فصل اول این انیمیشن در سال 2015 ساخته شده است. در این فصل مرینت با پیرمردی برخورد می‌کند که به او استاد فو می‌گویند.

استاد فو یک نگهبان معجزه گر است، او وقتی با مرینت و آدرین آشنا می‌شود تلاش می‌کند این دو را همانند خو به فردی معجزه گر تبدیل کند تا محافظ شهر پاریس باشند. این دو نوجوان با همکاری هم باید شهر پاریس را در برابر موجود شرور و خطرناکی به نام ارباب شرارت محافظت کنند.

فصل دوم در سال 2016 تولید شده است. در این فصل مرینت با آموزشهای دقیق و کامل استاد فو روش کار کردن با معجزه گر را یاد گرفته است و به یک ابرقهرمان کامل تبدیل می‌شود. در آخر فصل ابرقهرمانانی وارد داستان می‌شوند تا به دختر کفشدوزکی کمک کنند تا شرور قرمز را شکست دهد.

انیمیشن میراکلس ؛ همه چیز درباره انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی

فصل سوم انیمیشن دختر کفشدوزکی در سال 2019 ساخته شده است. در این فصل اربارب شرارت‌ها که دید نمی‌تواند به تنهایی در مقابل دخترکفشدوزکی و گربه سیاه موفق شود، تصمیم گرفت تعداد افراد گروه‌اش را بیشتر کند و تشکیلات خود را توسعه بدهد و افراد شرور زیادی را پرورش دهد . از طرف دیگر داستان دختر کفشدوزکی هم تعداد افراد خود را افزایش داد تا بتواند در مقابل ارباب شرارت‌ها پیروز شود.

بر اساس اعلام سازنده‌های کارتون فصل چهارم انیمیشن دختر کفشدوزکی در سال 2021 یعنی در پاییز سال 1400 خورشیدی تولید خواهد شد. در این فصل همانند فصل‌های گذشته داستان نبرد بین ارباب شرارت‌ها و دختر کفشدوزکی را شرح می‌دهد. این فصل مانند فصل‌های گذشته کلی داستان‌ها و قسمت‌های و صحنه‌های هیجان انگیز و زیبا را به ما نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص انیمیشن دختر کفشدوزکی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر