همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

پلی لیست بیمارستان از جمله سریال‌های ژانر پزشکی محبوب کره جنوبی است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور همراه ما باشید.

سریال‌های ژانر پزشکی همیشه طرفداران خود را دارند اما در میان آنها هیچکدام به پای پلی لیست بیمارستان نرسیدند و به حدی محبوبیت نشدند که برای فصل دوم تمدید شوند!

این سریال با داشتن داستانی جذاب و گیرا و تیم بازیگران محبوب توانست به خوبی بدرخشد. حال ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

دانلود سریال کره ای Hospital Playlist 2

Hospital Playlist 2 را می‌توان یکی از بهترین سریال های کره ای 2021 دانست که بازیگران مطرح آن و موسیقی داخل سریال تاثیر بزرگی در شهرت و محبوبیت آن داشته‌اند. البته از داستان‌های جذاب آن که دوستی پزشکان را نشان می‌دهد نیز نمی‌توان صرف نظر کرد.

به طور کلی سریال حول 5 پزشک می‌چرخد که از دوران تحصیل با هم دوست هستند و نحوه کار آنها در مرکز پزشکی یوجی در داستان دنبال می‌شود. آنها در کنار کار پزشکی، در گروهی به نام Mido and Falasol که از طریق عشق مشترکشان به موسیقی تشکیل شده، فعالیت می‌کنند.

مهم نیست این دوستان تا چه حد در عذاب باشند و چه سختی‌هایی را تحمل کنند، اما هیچگاه از حمایت یکدیگر دست نمی‌کشند. به همین صورت در این سریال می‌توانیم به خوبی دوستی و عشق بین آنها را درک کنیم.

داستان دلچسب این دوستان که توسط لی وو جونگ و شین وون هو ساخته شده، توانسته قلب میلیون‌ها طرفدار را به معنای واقعی بلرزاند. فصل 1 این سریال تنها در کره جنوبی 3.5 میلیون بیننده داشته و بینندگان بین المللی آن رقم خیلی بالاتری است. این سریال از این نظر بین مردم محبوب شده است که به جای جنگ، انتقام و رقابت در محل کار، به جنبه‌های انسانی و حرفه پزشکی تاکید کرده بود.

دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم
دانلود سریال کره ای پلی لیست بیمارستان فصل دوم / دانلود سریال Hospital Playlist 2 قسمت دهم  / دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

فصل دوم این مجموعه در ادامه فصل اول آن ساخته شده است. در آخر فصل یک پلی لیست بیمارستان، ایک جون احساسات خود را نسبت به سونگ هوا درست قبل از رفتن به اسپانیا اعتراف کرد و وی را با اعتراف ناگهانی خود شوکه کرد. سپس از او می‌خواهد که تا زمانی که در سفر است، سونگ هوا درباره او فکرهایش را بکند و هنگامی که بازگشت، پاسخ نهایی را به او بدهد.

ما در ادامه می‌توانید به لینک دانلود سریال کره ای پلی لیست بیمارستان فصل دوم دسترسی داشته باشید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های کره‌ای کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های کره‌ای تکراتو را مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 9 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

دانلود سریال پلی لیست بیمارستان فصل دوم قسمت دهم

دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم
دانلود سریال Hospital Playlist 2 قسمت دهم / دانلود سریال کره ای Hospital Playlist 2 / دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم با زیرنویس چسبیده
  • نام: پلی لیست بیمارستان فصل دوم (Hospital Playlist 2)
  • محصول: 2021کره جنوبی از شبکه tvN, Netflix
  • ژانر: دوستانه، کمدی، عاشقانه، زندگی، درام، پزشکی
  • قسمت‌ها: 12
  • روزهای پخش: پنج شنبه
  • مدت زمان: 1 ساعت و 20 دقیقه
  • بازیگران: Jo Jung Suk, Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Ho

لینک دانلود سریال پلی لیست بیمارستان فصل دوم قسمت دهم از تلگرام

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر