همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم با زیرنویس فارسی

طرفدارن سریال‌های پزشکی، تماشای مجموعه پلی لیست بیمارستان را از دست ندهید. برای دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور با ما باشید.

مجموعه‌های ژانر پزشکی ببیندگان خاص خود را دارند اما در بین سریال‌های پزشکی هیچکدام به پای پلی لیست بیمارستان نرسیدند و آنقدر محبوب و پرطرفدار نشدند که فصل دوم‌شان ساخته شود!

سریال با داشتن ماجرایی جذاب و گیرا و گروه بازیگران محبوب و مشهور توانست به خوبی بدرخشد. حال ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

دانلود سریال کره ای Hospital Playlist 2

مجموعه‌ی Hospital Playlist 2 را می‌توان یکی از بهترین سریال های کره ای 2021 دانست که موسیقی متن سریال و بازیگران مطرح آن در شهرت و محبوبیت آن بسیار موثر بوده‌اند. البته داستان‌های خاص و جذاب آن که دوستی پزشکان را به تصویر می‌کشد را هم نمی‌توان نادیده گرفت.

در مجموع می توان این طور گفت که داستان این سریال حول 5 پزشک می‌چرخد که از دوران تحصیل با هم دوست هستند و نحوه کار آنها در مرکز پزشکی یوجی دنبال می‌شود. آنها در کنار کار پزشکی، در گروهی به نام Mido and Falasol که به خاطر عشق و علاقه مشترکشان به موسیقی تشکیل شده، فعالیت می‌نمایند.

برای آن‌ها مهم نیست این دوستان تا چه حد در عذاب باشند و چه سختی‌هایی را تحمل کنند، اما هیچ وقت از حمایت یکدیگر دست برنمی‌دارند. و به این شکل در این مجموعه می‌توانیم به خوبی دوستی و عشق میان آنها را درک کنیم.

فصل 1 این سریال تنها در کره جنوبی 3.5 میلیون بیننده داشته و تعداد بینندگان بین المللی آن بسیار بیشتر از این‌ها است. این سریال از این نظر بین مردم محبوب شده است که به جای جنگ، انتقام و رقابت در محل کار، به جنبه‌های اخلاقی، انسانی و حرفه‌ای پزشکی تاکید کرده بود. این سریال توسط لی وو جونگ و شین وون هو ساخته شده، توانسته قلب میلیون‌ها طرفدار را به معنای واقعی بلرزاند.

دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم
دانلود سریال کره ای پلی لیست بیمارستان فصل دوم / دانلود سریال Hospital Playlist 2 قسمت یازدهم  / دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

فصل دوم این مجموعه در ادامه فصل اول آن ساخته شده است. در آخر فصل یک پلی لیست بیمارستان، ایک جون احساسات خود را نسبت به سونگ هوا درست قبل از رفتن به اسپانیا اعتراف کرد و وی را با اعتراف ناگهانی خود شوکه کرد. سپس از او می‌خواهد که تا زمانی که در سفر است، سونگ هوا درباره او فکرهایش را بکند و هنگامی که بازگشت، پاسخ نهایی را به او بدهد.

ما در ادامه می‌توانید به لینک دانلود سریال کره ای پلی لیست بیمارستان فصل دوم دسترسی داشته باشید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های کره‌ای کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های کره‌ای تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 9 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

دانلود رایگان قسمت 10 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور

دانلود سریال پلی لیست بیمارستان فصل دوم قسمت یازدهم

دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم
دانلود سریال Hospital Playlist 2 قسمت یازدهم / دانلود سریال کره ای Hospital Playlist 2 / دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم با زیرنویس چسبیده
  • نام: پلی لیست بیمارستان فصل دوم (Hospital Playlist 2)
  • محصول: 2021کره جنوبی از شبکه tvN, Netflix
  • ژانر: دوستانه، کمدی، عاشقانه، زندگی، درام، پزشکی
  • قسمت‌ها: 12
  • روزهای پخش: پنج شنبه
  • مدت زمان: 1 ساعت و 20 دقیقه
  • بازیگران: Jo Jung Suk, Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Ho

لینک دانلود سریال پلی لیست بیمارستان فصل دوم قسمت یازدهم از تلگرام

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 11 پلی لیست بیمارستان فصل دوم بدون سانسور چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر