coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

چگونگی پرداخت زکات فطریه ؛ انواع روش پرداخت فطریه

رئیس مرکز مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور به منظور ترویج شرکت در پویش مثبت ماه برای حمایت از مددجویان سازمان بهزیستی در ایام عید فطر، راه‌هایی را اعلام کرده است. در ادامه نحوه پرداخت زکات فطریه را مشاهده خواهید کرد. به گزارش منبع خبری معتبر، سید محمد جواد حسینی، به عنوان رییس مرکز مشارکت‌های مردمی و توسعه ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی کشور، با بیان این موضوع که عید سعید فطر عید پاداش مسلمانان است، تأکید کرده که باید به نیازمندان وافراد ضعیف کمک کرد و لبخند و شادی این روز را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

بیشتر بخوانید: 

بسته های ویژه عید فطر ایرانسل معرفی شدند

نحوه پرداخت زکات فطریه

وی افزوده است که پرداخت زکات فطره یا فطریه در این روز بر هر مسلمانی واجب است و بهتر است این مبلغ را به نیازمندان و افرادی که به کمک نیاز دارند، اهدا کنیم.

حسینی بیان کرده است که هموطنان و مردم محترم کشور می‌توانند با شرکت در این پویش، فطریه یا کفارات خود را از طریق درگاه‌های مشارکت سازمان بهزیستی پرداخت کنند.

در خصوص روش‌های شرکت در این پویش، حسینی اظهار داشته است که مردم می‌توانند در ایام عید سعید فطر با شماره گیری کد دستوری #۱۲۳* و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ به نام هدایای خاص مشارکت‌های مردمی، اقدام کنند. همچنین، ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۲۳ و یا از طریق درگاه اینترنتی mosharekat.behzisti.ir نیز امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید: 

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر