کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا ؛ سیگارهای محبوب سرمایه داران

موضوع جذاب سیگار را میتوان در زیر تیترهای بسیاری بررسی کرد. امروز اما قصد دارم شما را با فهرست گران قیمت ترین سیگارهای دنیا آشنا سازم.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

این روز‌ها دیگر سیگار مانند گذشته ارزان قیمت نیست. در بسیاری از کشورها، سیگار کشیدن اکنون یک عادت پرهزینه تلقی می‌شود و دولت‌ها نیز تعرفه‌ها و مالیات‌های سنگین تری روی سیگار و انواع دیگر دخانیات وضع می‌کنند.

به منظور اینکه به شما بگوییم مصرف سیگار در روزگار کنونی بسیار پرهزینه است در ادامه می‌خواهیم فهرستی از گران قیمت‌ترین برند‌های سیگار جهان در سال کنونی را به شما معرفی کنیم.

سیگار برای بسیاری از مردم، بدون توجه به سن، جنسیت و موقعیت اجتماعی، نوعی سرگرمی محسوب می شود و اغلب سیگاری ها سیگارهای نرمال و کلاسیک دود می کنند که ارزانتر از بقیه هستند. سیگار معمولاً به قدرت و ثروت ربط داده می شود، و البته ثروتمندان در این مورد نیز انتخاب های خاص خودشان را دارند.

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا ؛ دودهای پرهزینه

سیگار را شاید بتوان محبوب‌ترین افیون تاریخ بشر دانست. ساختار ساده‌ای دارد،‌مقداری توتون خرد شده که کاغذ پیچ شده، به همراهی یک فیلتر معمولا 2 الی 3 سانتی‌متری در انتها. اما با وجود این سادگی، این روزها کمتر هرکسی کم و بیش با سیگار آشناست،‌یا دائم مصرف میکند یا تفریحی یا حداقل یکبار مصرف کرده است.

بر اساس آمارهای رسمی، این افیون محبوب، در سراسر دنیا چیزی بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون طرفدار دارد و در ایران تخمین زده میشود، چیزی حدود 30 میلیون پیرو داشته باشد. سیگار در عین حال لقب دومین عامل اصلی مرگ و میر را نیز یدک میشکد.

با توجه به این مقدمه، شاید سوال برانگیز باشد پرداختن به این مسئله که گران قیمت ترین سیگارهای دنیا کدامند؟ ما پیشتر و در بهترین برند سیگار سعی کردیم به محبوبترین و بهترین برندهای سیگار موحود در ایران و جهان بپردازیم. در این گفتار اما با دیدی فراتر از سطح ایران؛‌ به معرفی فهرستی از گران قیمت ترین سیگارهای دنیا بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین سیگار جهان

فهرست گران قیمت ترین سیگارهای جهان را بر اساس قیمت جهانی برندها و بعضا قیمت برندها در کشورهای خاص مثل یونان تنظیم کرده ایم. قیمت برندهایی مثل کنت و دانهیل نباید سبب تعجب شود؛ چراکه قیمت این برندها از آنچه در ایران به این نام توزیع میشود متفاوت است.

Treasurer یکی از گران قیمت ترین سیگارهای جهان

گران قیمت ترین برند سیگار

تولید شده در کمپانی بریتانیایی The Chancellor Tobacco Company، سیگار برند Treasurer گران قیمت ‌ترین برند سیگار در جهان است که البته براحتی نیز پیدا نمی‌شود. زیرا از بهترین و باکیفیت‌ترین تنباکو و مواد اولیه ساخته می‌شوند.

Treasurer

این برند دارای محصولات متنوعی مانند Treasurer Aluminum Blac، Treasurer Aluminum Gold، Treasurer Luxury Black و Treasurer Slims Black است.

در وبسایت رسمی کمپانی سازنده به قیمت این سیگار‌ها اشاره‌ای نشده، اما بر اساس قیمت‌های ارائه شده در فروشگاه‌های آنلاین، این برند با اختلافی زیاد گرانقیمت‌ترین برند سیگار جهان به شمار می‌آید. برای مثال قیمت سیگار‌های Treasurer Aluminum Black و Treasurer Aluminum Gold به ترتیب ۶۷ و ۶۰ دلار تعیین شده است.

بیشتر بخوانید:‌

Sobranie از گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین برند سیگار

سیگار Sobranie که در سال ۱۸۷۹ برای اولین بار عرضه شد یکی از قدیمی‌ترین برند‌های سیگار در جهان است. این سیگار توسط کمپانی بریتانیایی Gallaher Group تولید شده که اکنون متعلق به کمپانی Japan Tobacco به عنوان یکی از پیشروترین کمپانی‌های تولید سیگار در ژاپن است.

Sobranie

برند Sobranie در تهیه سیگار‌های بسیار مرغوب و سفارشی تبحر داشته و انواع مختلفی از سیگار مانند Sobranie Cocktail، Sobranie Gold و Sobranie White Russian را تولید می‌کند. محبوب‌ترین این سیگار‌ها Sobranie White Russian است که یکی از سنگین‌ترین سیگار‌های جهان به شمار می‌آید.

این سیگار‌ها دارای کاغذ‌های سیاه و فیلتر طلایی هستند و به خاطر همین ظاهرشان شناخته می‌شوند. این سیگار همچنین یکی از گرانقیمت‌ترین سیگار‌های جهان است که هر بسته آن در فروشگاه‌های آنلاین ۷ تا ۱۲.۸۰ دلار قیمت گذاری شده است.

Vogue یکی دیگر از گران قیمت ترین برند سیگار

گران قیمت ترین سیگار جهان

Vogue به احتمال زیاد یکی از کمتر شناخته شده‌ترین برند‌های این فهرست است. این برند نیز متعلق به کمپانی British American Tobacco بوده و با سیگار‌های Vogue Superslims و Vogue Superslims Menthol عمدتاً زنان را به عنوان مصرف کنندگان اصلی هدف گرفته است.

Vogue

در مقایسه با سیگار‌های دیگر برندها، سیگار‌های برند Vogue سبک‌تر هستند و کسانی که به شدت سیگار می‌کشند از این سیگار رضایت نخواهند داشت.

اما در طرف دیگر ماجرا، این سیگار مزه‌ای بسیار منحصربه فرد و به همین دلیل در میان کسانی که اعتیاد زیادی به سیگار ندارند محبوب شده است. قیمت هر پاکت از این برند ۴.۱۰ دلار است، اما قیمت Vogue Superslims Menthol کمی بیشتر و ۵.۶۰ دلار تعیین شده است.

Parliament از گران قیمت ترین سیگارهای دنیاست

گران قیمت ترین سیگار جهان

Parliament یکی دیگر از برند‌های سیگار متعلق به کمپانی Altria است که برند Marlboro را نیز در اختیار دارد. این برند یکی از معدود برند‌های تولید سیگار است که از فیلتر‌های با کاغذ اضافه دنباله‌ای استفاده می‌کند که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در روزگاری که سیگار‌ها هنوز فیلتر نداشتند مورد استفاده قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

فیلتر موجود در سیگار‌های Parliament به مصرف کننده این امکان را می‌دهد که به طور کامل مزه تنباکو را حس کنند و به همین دلیل برند Parliament به یکی از محبوب‌ترین برند‌ها در میان افراد سیگاری تبدیل شده است.

Parliament cigarette

علاوه بر داشتن یک مزه قوی و مطبوع، سیگار‌های Parliament به خاطر نرمی و تندی مناسبشان نیز مشهور شده اند. انواع مختلفی از سیگار‌های این برند وجود دارد که از آن میان می‌توان به Night Blue، Aqua Blue و Silver Blue اشاره کرد که قیمت هر کدام حدود ۴.۵۰ دلار به ازای هر پاکت است.

قیمت سیگار Parliament Hybrid ۲ in ۱ نیز ۸.۳۰ دلار به ازای هر پاکت است، اما به طور کلی قیمت سیگار‌های متوسط این برند را می‌توان حدود ۵ دلار دانست.

Dunhill از جمله گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین سیگار جهان

یکی دیگر از گرانقیمت‌ترین سیگار‌های جهان سیگار برند Dunhill میباشد، که مانند برند Kent متعلق به کمپانی British American Tobacco به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان تنباکو و دخانیات در جهان است.

Dunhill

این سیگار نیز همواره به عنوان یک سیگار گرانقیمت شناخته شده و قرار گرفتن آن در این فهرست جای تعجب ندارد. سیگار‌های Dunhill به خاطر بسته بندی بسیار شیک خود شناخته شده و نمی‌توان براحتی آن‌ها را در همه جا یافت.

به همین دلیل معمولاً مصرف کنندگان در صورت دسترسی به این سیگار به طور عمده از آن خریداری می‌کنند. در واقع دو نوع سیگار Dunhill وجود دارد: Dunhill و Dunhill International که دومی به خاطر بسته بندی بزرگ ترش شناخته می‌شود. گرانقیمت‌ترین سیگار برند Dunhill در فروشگاه‌های آنلاین به قیمت ۹.۳۰ دلار به فروش می‌رسد، اما قیمت سیگار معمولی Dunhill حدود ۵ دلار است.

Davidoff از جمله گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین برند سیگار

برند Davidoff یکی از برند‌های سیگار است که همیشه در میان گرانقیمت‌ترین سیگار‌های جهان حضور داشته است. این برند متعلق به سوییس است و سوییس نیز به تولید محصولات گرانقیمت شهرت دارد.

Davidoff

سیگار‌های Davidoff به خاطر کیفیت بسیار بالایشان شناخته می‌شوند و توازن خوبی از لحاظ نرمی و مزه تنباکو دارند. سیگار‌های Davidoff Gold و Davidoff Classi در فروشگاه‌های آنلاین سیگار به قیمت ۴.۴۰ دلار به فروش می‌رسند، اما در برخی از سایت‌ها تا قیمت ۵.۹۰ دلار نیز قیمت گذاری شده اند.

بیشتر بخوانید:

تنباکوی مورد استفاده در این برند معمولاً از کشور‌های مختلفی جمع آوری می‌شود از جمله جمهوری دومینیکن، برزیل و مکزیک. این برند به افتخار سازنده اش، زینو داویدوف، به این نام نامگذاری شده و بیشتر به خاطر سیگار‌های برگ و سیگار‌های کوچک خود شناخته می‌شود.

Nat Sherman از جمله گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین برند سیگار

Nat Sherman یک برند سیگار لاکچری متعلق به کمپانی Altria است که یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان تنباکو در جهان به شمار می‌آید. کمپانی Altria همجنین مالک برند Philip Morris USA است که بدین معنی است که برند‌های Marlboro و Nat Sherman خواهر هستند. این سیگار که به نام موسس کمپانی نامگذاری شده در سال ۱۹۳۰ تولید شده و فروشگاه مرکزی آن در شهر نیویورک سیتی قرار دارد.

Nat Sherman

برخلاف بسیاری از سیگار‌های موجود در این فهرست، پیدا کردن سیگار‌های Nat Sherman در همه جهان کمی دشوار است و حتی سایت‌های فروش آنلاین نیز گاهی این سیگار را در انبار‌های خود ندارند. سیگار‌های Nat Sherman به خاطر نرمی خارق العاده خود شناخته می‌شوند.

آن‌ها همچنین مزه و سوختن مناسبی دارند و گفته می‌شود که بسیار دیرتر از دیگر برند‌ها می‌سوزند که قیمت بالاتر آن‌ها را توجیه می‌کند. در بیشتر نقاط جهان هر پاکت از این برند سیگار حدود ۱۰ دلار قیمت دارد.

Marlboro یکی از گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین سیگار جهان

سیگار Marlboro یکی از مشهورترین برند‌های سیگار در جهان است که توسط کمپانی Philip Morris USA تولید می‌شود. این برند به خاطر تبلیغات بیلبوردی خاص خود در ایالات متحده و کشور‌های غربی شناخته می‌شود که معمولاً یک کابوی با سیگاری بین لبهایش را نشان می‌دهد. از این کابوی عموماً با عنوان «مرد مارلبورو» یاد می‌شود که در ابتدا با هدف جذاب کردن سیگار‌های فیلتری برای مردان ابداع شد.

marlboro

در روز‌های اول معرفی سیگار‌های فیلتردار، این سیگار‌ها زنانه در نظر گرفته می‌شدند و سیگار مارلبورو برای اولین بار توسط فیلیپ موریس به عنوان یک سیگار زنانه در سال ۱۹۲۴ تولید شد. تبلیغات این برند را می‌توان در مسابقات موتورسواری معتبر نیز به راحتی مشاهده کرد.

بیشتر بخوانید:

یکی از اسپانسر‌های اصلی مسابقات فرمول یک، کمپانی Marlboro است که اخیراً با کمپانی اتومبیل سازی فراری قرارداد همکاری دارد که همانند Marlboro محصولات آن را با رنگ قرمزشان شناخته می‌شوند. Marlboro انواع مختلفی از سیگار‌ها را تولید می‌کند که شامل Marlboro Red و Marlboro Lights شده که دو نوع از پرطرفدارترین انواع سیگار این برند به شمار می‌آیند.

در سایت CigsSpot.com قیمت بیشتر سیگار‌های این برند همانند برند Kent در حدود ۳.۹۰ دلار دیده می‌شود. قیمت یک پاکت سیگار Marlboro Vintage حدود ۹.۸۰ دلار است که گران قیمت‌ترین سیگار این برنده بوده و سیگار Marlboro Red نیز ۴.۵۰ دلار قیمت دارد.

Kent از جمله گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین برند سیگار

Kent یک برند آمریکایی سیگار متعلق به کمپانی R. J. Reynolds Tobacco است که دومین تولید کننده بزرگ تنباکو در یالات متحده به شمار می‌اید. این کمپانی در تملک کمپانی British American Tobacco قرار دارد که تولید کننده دیگر برند‌های مشهور سیگار مانند Pall Mall، Dunhill و Lucky Strike است.

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

سیگار برند Kent اولین بار در سال ۱۹۵۲ و در ابتدا توسط کمپانی Lorillard Tobacco به بازار عرضه شد. این اسم به افتخار یکی از مدیران سابق کمپانی به نام هربرت کنت انتخاب شد و روزگاری محبوب‌ترین سیگار در کشور رومانی به شمار می‌رفت. سیگار Kent به عنوان اولین سیگار محبوب فیلتردار شناخته می‌شود.

سیگار‌های کنت که به خاطر مزه خاص و کیفیت بالای فیلترشان محبوب شده اند در سایت سیگار فروشی مذکور به قیمت ۳.۹۰ دلار به ازای هر پاکت به فروش می‌رسد و گران قیمت‌ترین نمونه آن سیگار Kent Convertibles است که هر پاکت ۴ دلار قیمت دارد. در وبسایت CiggiesWorld.ch نیز گرانقیمت‌ترین سیگار این برند ۶.۶۰ دلار به ازای هر پاکت قیمت گذاری شده است.

Karelia از جمله گران قیمت ترین سیگارهای دنیا

گران قیمت ترین سیگار جهان

سیگار برند Karelia یک سیگار یونانی است که توسط کمپانی Karelia Tobacco که بزرگ‌ترین تولید کننده تنباکو در یونان است تولید می‌شود. این کمپانی در سال ۱۸۸۸ تاسیس شده و تولیدات خود را به بیش از ۶۵ کشور جهان صادر می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دفتر مرکزی این کمپانی در شهر کالاماتا در یونان واقع شده و در زمینه تولید سیگار معمولی و سیگار‌های کوچک فعالیت دارد. برند Karelia انواع متفاوتی از سیگار‌ها تولید می‌کند که از آن میان می‌توان به Karelia Slims، Karelia Cream و Karelia Blue اشاره کرد.

Karelia

سیگار‌های برند Karelia که به خاطر مزه خاصشان شناخته می‌شوند معمولاً در میان مردان محبوب‌تر بوده اگر چه این برند اخیراً نمونه‌ای جدید از سیگار‌های خود با نام Karelia Ome Superslims برای زنان تولید کرده است. با این وجود، مهم‌ترین و معتبرترین محصول این کمپانی سیگار‌های George Karelias and Sons است که به بسته بندی بسیار شیک و متفاوتی عرضه می‌شود.

در برخی از کشورها، سیگار‌های Karelia بسیار ارزان هستند و با قیمتی کمتر از ۵ دلار برای هر پاکت به فروش می‌رسند. اما در بیشتر کشور‌های جهان این برند یکی از گران قیمت‌ترین برند‌های سیگار است. در سایت آنلاین سیگار فروشی At CigsSpot.com هر پاکت سیگار Karelia به قیمت ۳.۷۰ دلار و هر کارتن بزرگ آن به قیمت ۳۷ دلار به فروش می‌رسد.

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا: سیگار برگ

قطعا لیست گران قیمت ترین برند سیگار قطعا بدون اشاره به سیگارهای برگ کامل نخواهد شد. البته سیگارهای برگ دارای تنوع بالایی هستند و قیمت هر نخ آنها بسته به برندشان از 30 دلار تا قیمت های چند هزاردلاری برای هر نخ میرسد. در پایان بخش این گفتار قصد داریم فهرستی از گران قیمت ترین سیگار برگ دنیا به شما ارائه دهیم.

سیگار پادشاه دانمارک (King of Denmark)

این سیگار یکی از محبوب ترین و صد البته گران ترین سیگار برگ های موجود در بازار است. البته  تولید این سیگار معمولا بسته به وجود خواهان آن است. مقصود اینکه تولید این سیگارها معمولا سفارشی است و شرکت تولید کننده هر برگ سیگار را در یک فویل از جنس طلا و به نام مشتری بسته بندی میکند.

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا
گران ترین سیگار برگ

از آنجا که تهیه این سیگارها مستلزم ارائه سفارش به شرکت تولید کننده است، آپشن های دیگری نیز برای گران تر شدن آنها وجود دارد! این سیگارها را میتوان با تاج الماس، طلا و یا نقره سفارش داد و قیمت آنرا به 4000 تا 5500 دلار برای هر نخ رساند!

اژدهای سیاه گورکا (Gurkha Black Dragon)

برند گورکا گران قیمت ترین برندهای سیگار دنیا را تولید میکند. گورکا واژه ای است که در اصطلاح به مردمان نپال اطلاق میشود! جستجوی ما ارتباط مشخصی میان نام این شرکت و معنای اصطلاحی آن به دست نداد.

گران قیمت ترین سیگارهای دنیا
گران ترین سیگار برگ

مدل اژدهای سیاه گورکا، یکی از گران ترین سیگار برگ های دنیا است. هرنخ آن حدود 22 سانتیمتر قد دارد. جعبه های از جنس استخوان این سیگار با کنده‌کاری دست تولید میشوند. این سیگار همان قدر که یکی از گران ترین سیگارهای دنیا است،‌ از جمله نایاب ترین سیگارهای دنیا نیز هست.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: techratoارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر