بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر

سریال کره ای وینچنزو یکی از پرسروصداترین و محبوب ترین سریال های ایام اخیر است. در جستار پیش رو به بازیگران سریال وینچنزو می پردازیم. با ما باشید.

همه ما با سریال های کره ای و انواع آن آشنا هستیم. از سریال های تاریخی کره ای و پرچمدار آن ها مجموعه افسانه جومونگ که تا مدت ها همواره بخش مهمی از کنداکتور شبکه های سیما را پر می کردند و طرفداران زیادی داشتند تا سریال های کره ای محبوب و معروف که بعید است در سیمای ملی پخش شوند اما همچنان طرفداران زیادی دارند.

درواقع در حال حاضر در ایران ما با یک قشر به نسبت پرتعداد از طرفداران سینما و سریال های کره ای مواجهیم. البته هریک از این افراد دلایل متفاوت و خاصی برای علاقه به سینمای کره، فرهنگ کره یا بازیگران کره ای دارند. اما هرچه باشد تردیدی در این نیست که سینمای کره در طول ایام و به خصوص در سال های اخیر به لحاظ فنی و تکنیکی پیشرفت قابل توجهی داشته است و به پشتوانه تاریخ قدرتمندی که سینمای کره دارد، حالا شاهد شکوفایی هنر هفتم در کره هستیم.

شاید زمانی کره برای ما سریال های تجاری و پرفروش صادراتی بود اما حالا باید کره را با انگل، میناری و آثار قوی دیگری بشناسیم که هر ساله به عنوان بهترین ها اکران و تولید می شود. بر این اساس در جستار پیش رو قصد داریم به بازیگران سریال وینچنزو به عنوان یکی از محبوبترین سریال های مدت اخیر بپردازیم.

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021)

بیوگرافی، داستان و تریلر

سریال وینچنزو یکی از پرسروصداترین و محبوبترین سریال های کره ای در ایام اخیر است که به نظر میرسد یکی از برترین تولیدات سال کره و یکی از بهترین سریال های 2021 باشد. در دلایل موفقیت و محبوبیت این سریال علل گوناگونی از قوت فیلمنامه تا بازگشت یک بازیگر محبوب و کهنه کار ذکر شده است و به وقع هم باید اذعان کرد بازیگران سریال وینچنزو تیم خوبی را تشکیل داده اند.

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

وینچنزو یک سریال عاشقانه، جنایی، درام و حتی بعضا کمدی است که در 12 قسمت 75 دقیقه برای پخشاز نتفلیکس و tvN تهیه و تولید شده است. این سریال به کارگردانی Kim Hee Won  که آثار درخشانی همچون دلقک تاج دار، گل پول و کیف طلایی را در کارنامه کاری خود دارد و نویسندگی Park Jae Bum که سریال های کشیش بی اعصاب، مدیر کیم، خون، دکتر خوب و 4 فصل سریال امتحان الهی را بر عهده داشته است ساخته شده است. بر این ها اضافه کنید فهرست خوب بازیگران سریال وینچنزو را که در موفقیت سریال موثر بوده اند.

سونگ جونگ کی یکی از محبوب ترین بازیگران کره ای در سطح بین المللی است که بعد از مدت ها به قاب تلویزیون کره بازگشته و حضور او یکی از دلایل مهم محبوبیت این سریال است. البته همانطور که گفتیم فیلمنامه خوب و تیم بازیگری که به خوبی از عهده کار بر آمده اند نیز از علل موفقیت دیگری است که باید به آن اشاره کرد. در ادامه با ما باشید تا به بازیگران سریال وینچنزو به عنوان یکی از بهترین سریال های کره ای 2021 بپردازیم.

سونگ جونگ کی : بازیگران سریال وینچنزو

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

سونگ جونگ کی متلد 19 سپتامبر 1985 بازیگر اهل کره جنوبی است. او با ایفای نقش در سریال رسوایی سونگ کیون کوان و حضور در برنامه مرد دونده به شهرت رسید. اولین حضور چشمگیر او در سال 2012 و در ملودرام مرد بی گناه بود. او همچنین در فیلم موفق پسر گرگ نما نیز به ایفای نقش پرداخت.

در سال 2016 و بعد از سپری کردن خدمت سربازی، با ایفای نقش در سریال نسل خورشید به حرفه خود بازگشت. سونگ جونگ کی در اکتبر 2017 با سونگ هی کیو ازدواج کرد و در تاریخ 27 ژوئن 2019 خبر طلاق این دو منتشر شد.

از آن جایی که جونگ کی معمولا به سریال های اکشن و جنایی با شخصیت سر سخت و پیچیده علاقه دارد، دور از تصور نیست که در این سریال با چه شخصیتی ظاهر شده است. این سریال پر از فراز و نشیب است و شخصیتی سر سخت اما در عین حال مهربان را از جونگ کی در سریال وینچنزو مشاهده خواهیم کرد.

اوک تک یون : بازیگران سریال وینچنزو

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

از دیگر بازیگران سریال وینچنزو باید به اون تک یون اشاره کرد. اوک تک-یون (Ok Taecyeon) متولد 27 دسامبر 1988 مشهور به تکیون، خواننده، رپر، بازیگر، مدل، مجری اهل کره جنوبی است. وی رپر اصلی گروه کره‌ ای توپی‌ ام است و از سال ۲۰۰۸ فعالیت می‌کند. همچنین وی مالک برند OKCAT است.

تک یون از سال 2010 دو سال پس از شروع فعالیت به عنوان یک خواننده با حضور در سریال محبوب ناخواهری سیندرلا فعالیت خود را به عنوان بازیگر آغاز کرد. از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به مون گیون یانگ و چنگ جونگ میونگ اشاره کرد. او در این سال در برنامه Family Outing 2 در کنار ستاره‌هایی مانند یونا-هیچول و جو کوان در شبکه SBS حضور پیدا کرد.

در سال 2011 در سریال رویای بلند به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور داشت و در این سریال با بازیگرهایی همچون کیم سو  هیون و سوزی همبازی بود که در این سریال عضو دیگر گروه توپی ام جانگ وویانگ هم حضور داشت. در همین سال در سریال ژاپنی ۹۹ روز با یک ستاره محصول fujiTV در کنار کیم ته هی ایفای نقش کرد.

در سال 2013 هم بر پرده سینما و هم در قاب تلویزیون ظاهر شد. در این سال در سریال ۱۶ قسمتی تو کی هستی؟ در نقش اول مرد با سو ای هیون همبازی شد و در نقش یک کاراگاه حضور داشت. در ۲۰۱۳ او با فیلم ازدواج آبی بر پرده سینما ظاهر شد و در این فیلم با لی یون هی زوج بود.در فوریه این سال تأیید شد که تکیون و ستاره تایوانی گویی گویی در نسخه جهانی برنامه محبوب ما ازدواج کردیم شبکه MBC به عنوان زوج حضور خواهند داشت.

او در سال 2014 در سریال شبکه KBS به اسم روزهای شگفت‌انگیز ایفای نقش کرد که این سریال ۵۰ قسمتی بود؛ و از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به کیم هی سان و لی سوجین اشاره کرد. وی در برنامه سه وعده غذا (فصل اول) هم در کنار لی سوجین به عنوان مجری حضور پیدا کرد و این برنامه 11 قسمتی از شبکه tvN کره جنوبی پخش شد و بسیار محبوب شد.

در 2015 او در سریال مجلس که باز هم محصول KBS است ظاهر شد.در همین سال و در راستای محبوبیت فصل اول برنامه سه وعده غذا تکیون بازهم به عنوان مجری در این برنامه و در قالب فصل دوم ظاهر شد و از ستارگان کره‌ای مثل پارک شین هه در این برنامه دعوت به عمل آمد.

کیم یئو جین : بازیگران سریال وینچنزو

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

کیم یئو جین (Kim Yeo-jin) متولد 24 ژوئن 1972 بازیگر کره جنوبی است. او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی جواهری در قصر با بازی در نقش ینگ دوک و ایسان در نقش ملکه جونگ سون و جونگ میونگ در نقش کیم گی شی شناخته شده است. سریال جواهری در قصر تا مدت ها یکی از محبوب ترین سریال های کره ای در ایران بود که این امر باعث شده تا یئو جین به خوبی در خاطر ما بماند.

جئون یئو بین: بازیگران سریال وینچنزو

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

جئون یئو بین بازیگر کره جنوبی است. جئون پس از بازی خیره کننده خود در فیلم After After My (مرگ من) که باعث شد وی جایزه بهترین بازیگر زن در بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم بوسان و جایزه ستاره مستقل در جشنواره فیلم مستقل 2017 سئول را کسب کند ، مورد توجه قرار گرفت.

یانگ کیونگ وون : بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

کیونگ وون متولد 1981، بازیگر و مدل اهل کره جنوبی است. عمده شهرت او به خاطر ایفای نقش در آثاری چون Crash Landing on You، rthdal Chronicles Part 1: The Children of Prophecy و Hi Bye, Mama می باشد.

سقوط بر روی تو (Crash Landing on You) یک مجموعه تلویزیونی محصول کره جنوبی بود که از دسامبر ۲۰۱۹ تا فوریه ۲۰۲۰ در ۱۶ قسمت از شبکه tvN پخش شده است. این سریال نیز در زمان پخش خود در شمار بهترین سریال های کره ای 2020 بود محبوبیت زیادی داشت.

جو هان چول : بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

بازیگران سریال وینچنزو (Vincenzo 2021) ؛ بیوگرافی، داستان و تریلر
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی The Five، فیلم سینمایی Luck-Key و فیلم سینمایی Along with the Gods: The Last 49 Days فعالیت داشته است. از مهم‌ترین آثار Han-chul Jo می‌توان به بازیگری در فیلم Along with the Gods: The Last 49 Days اشاره کرد.  اثر مهم Han-chul Jo در این سال، بازیگری در فیلم Along with the Gods: The Last 49 Days به کارگردانی Yong-hwa Kim محسوب می‌شود.

برای تماشای تریلر سریال وینچنزو (Vincenzo) در یوتیوب اینجا کلیک کنید!

تریلر سریال وینچنزو (Vincenzo 2021)
بیوگرافی بازیگرهای سریال Vincenzo 2021

داستان سریال وینچنزو

سریال وینچنزو زندگی یک وکیل به همین نام را روایت می کند که مدت زیادی در ایتالیا بین گروه های مافیایی زندگی کرده است. او که از هشت سالگی به فرزند خواندگی در ایتالیا گرفته شده است، بعد از جنگ میان گروه های مافیایی ایتالیایی تصمیم می گیرد برای مدت کوتاهی به کره بازگردد. همچنین او قصد دارد ساختمانی که بیش از 15 تن طلا در زیر آن مخفی شده را با ترفندهای مختلف تخریب کند و در این میان با دختر وکیلی به نام چا یونگ ملاقات می کند.

با این حساب پخش وینچنزو از نتفلیکس آن را به یکی از بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021 بدل می کند. در اینجا به علاقه مندان سریال های کره ای تماشای بهترین فیلم های کره ای 2021 را نیز توصیه می کنیم. در پایان به علاقه مندان توصیه می کنیم که حتما بهترین سریال های HBO در سال 2021، بهترین سریال های ومپایری جهان و بهترین سریال های عاشقانه 2021 را نیز دنبال کنند.

در اینجا همچنین به علاقه مندان بهترین سریال های ایرانی دنبال کردن بهترین سریال های 1400، بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی و بهترین سریال های طنز ایرانی را توصیه میکنیم. همچنین دوستداران سریال های ترکی می توانند بهترین سریال های ترکی 2021، بهترین سریال های ترکی 2020 و بهترین سریال های جم تی وی (GEMTV) را ببینند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره بازیگران سریال وینچنزو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.ارسال نظر