کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

برخورد دو هواپیما در نمایشگاه هوایی دالاس [+فیلم]

برخورد دو هواپیما در نمایشگاه هوایی دالاس چند کشته و زخمی برجای گذاشت. این خبر به سرعت در فضای مجازی و رسانه‌های ایرانی و خارجی بازتاب پیدا کرد.

برخورد دو هواپیما در نمایشگاه هوایی دالاس 6 کشته و زخمی بر جای گذاشت. این حادثه به حدی وحشتناک بود که به تیتر یک اخبار حوادث رسانه‌ها تبدیل شد. در این حادثه، یک فروند هواپیمای کوچک «بِل پی-۶۳» به دلایل نامعلوم به سمت یک فروند بمب‌افکن غول‌پیکر «بی-۱۷» حرکت کرده و به آن برخورد می‌کند.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بیشتر بخوانید: بازسازی چهره نخستین مومیایی باردار ؛ این شما و این بانوی اسرارآمیز [+تصاویر]

برخورد دو هواپیما در نمایشگاه هوایی دالاس

رسانه‌های آمریکایی بامداد یکشنبه از برخورد هولناک و مرگبار دو هواپیما در شهر دالاس واقع در ایالت تگزاس خبر دادند. تصاویر منتشرشده از این حادثه نشان می‌دهد که یک فروند هواپیمای کوچک «بِل پی-۶۳» به دلایل نامعلوم به سمت یک فروند بمب‌افکن غول‌پیکر «بی-۱۷» حرکت کرده و به آن برخورد می‌کند.

به نوشته روزنامه «گاردین»، این حادثه که در جریان نمایشگاه هوایی با موضوع تجهیزات جنگ جهانی دوم رخ داد، باعث وقوع آتش‌سوزی و انفجار در فضای سبز این نمایشگاه و بلندشدن ستون گسترده دود سیاه به آسمان شد.

با اینکه مسئولان برگزاری این نمایشگاه هنوز شمار دقیق قربانیان این حادثه را اعلام نکرده‌اند اما یکی از تولیدکنندگان شبکه «ای‌بی‌سی نیوز» به نقل از منابع محلی می‌گوید حداقل ۶ نفر که تمام سرنشینان دو هواپیما هستند، جان باخته‌اند.

پیش از این نیز برخورد دو هواپیمای کوچک در آسمان نزدیک شهر «دنور» پرجمعیت‌ترین شهر ایالت «کلرادو» در آمریکا به مرگ سه نفر منجر شده بود.

بیشتر بخوانید:

 ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |