;
coinex

واتساپ یک فیلتر جستجوی جدید برای کاربران اندروید ارائه کرد

امروز متا یک فیلتر جستجوی جدید برای کاربران اندروید واتساپ ارائه کرده که پیش از این برای سایر پلتفرم‌ها از جمله iOS، دسکتاپ مک و واتساپ وب در دسترس بوده است.

مارک زاکربرگ در کانال واتساپ خود تائید کرده که از این به‌ بعد، کاربران اندروید می‌توانند در چت‌های فردی و گروهی بر اساس تاریخ ارسال پیام‌ها، جستجو کنند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


واتساپ یک فیلتر جستجوی جدید برای کاربران اندروید ارائه کرد

اگر قصد دارید از فیلتر جدید سرچ در واتساپ استفاده کنید، کافیست به بخش جزئیات چت‌های گروه و یا شخصی رفته بر روی دکمه جستجو کلیک کنید و سپس آیکون تقویم را انتخاب کنید تا بتوانید یک بازه زمانی را برای جست‌و‌جو انتخاب کنید.

واتساپ یک فیلتر جستجوی جدید برای کاربران اندروید ارائه کرد

واتساپ در حال کار بر روی ویژگی‌های جستجو بیشتری است که شامل فیلترهایی مانند همه، مخاطبین، گروه‌ها، مورد علاقه‌ها و خوانده نشده می‌شود. هرچند تاریخ عرضه‌ برای هیچکدام از این ویژگی‌هایی که در حال حاضر در دست توسعه هستند، مشحص نیست، اما می‌توان گفت که واتساپ این ویژگی‌ها را پس از پایان آزمایشی اضافه خواهد کرد.

در همین حین، واتساپ هفته گذشته ویژگی‌های جدید فرمت‌‌های متنی را عرضه کرده که شامل انواع جدیدی مانند بولت، شماره‌گذاری و نقل قول در چت‌های فردی، گروهی و همچنین کانال‌ها می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران تکراتو درباره قابلیت جستجو براساس زمان در واتساپ چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: phonearena

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر