همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ایران خودرو 8 هزار خودرو بین 2 میلیون متقاضی را قرعه کشی کرد!

با پایان یافتن مهلت ثبت نام چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو، قرعه کشی 8 هزار خودرو بین 2 میلیون متقاضی انجام شد. با ما همراه باشید.

در اولین مرحله از فروش فوق‌العاده که همزمان با عید فطر در خرداد ماه امسال برگزار شد، ایران خودرویی‌ها ۱۵ هزار دستگاه خودرو را در قالب ۴ محصول عرضه کردند. از آنجا که این اولین مرحله از فروش فوق‌العاده بود، نزدیک به ۵ میلیون نفر در این طرح شرکت کردند.

اما مرحله دوم فروش فوق‌العاده که در مرداد ماه ۹۹ برگزار شد با افت تقاضا روبه‌رو بود؛ به‌طوری‌که این مرحله نزدیک به یک میلیون متقاضی برای ۱۴ هزار خودروی عرضه شده ثبت نام کردند. اصلی‌ترین دلیل برای حضور اندک متقاضیان به نسبت مرحله اول، شرط نداشتن پلاک فعال در خانواده بود.

مدیران ایران خودرو در دومین مرحله از فروش فوق‌العاده ۵ محصول را از میان محصولات حاضر در سبد محصولاتی خود انتخاب کردند؛ اما سومین فروش فوق‌العاده با حذف شرط پلاک فعال در خانواده بار دیگر شاهد حضور گسترده متقاضیان بود. در سومین فروش فوق‌العاده ایران خودرو بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر برای در اختیار گرفتن ۱۶ هزار دستگاه محصول عرضه‌شده بخت خود را آزمودند. در این مرحله از فروش نیز ۵ محصول عرضه شد.

ایران خودرو 8 هزار خودرو بین 2 میلیون متقاضی قرعه کشی کرد

در مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو، 3 محصول وانت آریسان، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است.

بیشتر بخوانید:

پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

8 هزار خودرو بین 2 میلیون متقاضی

مشتریان منتخب در این طرح تا 5 روز فرصت خواهند داشت تا با واریز وجه خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند. در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

در این قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله چهارم در بخش خودروی وانت آریسان تعداد 65،796 نفر ثبت نام داشته اند.  همچنین در رانا پلاس 650،137 نفر ، و سورن پلاس 1،366،585 نفر اقدام به ثبت نام کرده اند.

نکته قابل تأمل این است که ظرفیت کل این طرح 8000 دستگاه خودرو است که در مجموع 2092518 نفر ثبت نام کرده اند یعنی از هر 261 نفر نام یک نفر به عنوان برنده اعلام می شود.

بیشتر بخوانید:

ایران خودرو 8 هزار خودرو بین 2 میلیون متقاضی قرعه کشی کرد! نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |ارسال نظر