OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام کدام است؟

همانطور که می‌دانید یوتیوب یکی از محبوب ترین پلتفرم های مدیامحور آنلاین است. در این نوشتار قصد داریم به معرفی بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام بپردازیم. با تکراتو همراه باشید.

یوتیوب یک شبکه اجتماعی است که با محتوای تصویری، ابزاری برای سرگرمی و یادگیری ماست. عموما هم همان سرگرمی در قالب دنبال کردن قسمت‌هایی از برنامه‌هایی که از دست داده‌ایم یا تماشای موزیک ویدئو و صرف ساعت‌ها وقت است.

در واقع یوتیوب یکی از بهترین پلتفرم‌های اینترنتی است که با اهداف آموزشی و سرگرمی در بین کاربران شناخته می‌شود. البته شاید معتقد باشید اینستاگرام نیز در همین حد است که ما مخالفتی با آن نداریم و تقریبا هر دو را در یک حد میدانیم.

البته که اینستاگرام بیش از هرچیز جنبه سرگرمی پیدا کرده و یوتیوب از همان ابتدا جنبه های شغلی و حرفه ای مرتبط با آموزش را در خود داشت. در ادامه این گفتار قصد داریم به معرفی بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با تکراتو همراه باشید.

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام

یوتیوب، دومین موتوری جستجوی قدرتمند در دنیا است که تقریبا هر نوع محتوای تصویری در آن یافته می شود. بدون شک در هرگونه سرچ در موتور جستجوی گوگل با نتایج جستجوی خود در محتوای ویدویی یوتیوب نیز مواجه شده اید که این خود نشانگر وسعت دیتای یوتیوب است.

یوتیوب علاوه بر امکانات و قابلیت های بی نظیری که ارائه میدهد، قوانین سفت و سختی نیز برای کپی رایت لحاظ کرده که سبب نظارت حساس و شدیدی بر این حوزه شده است.

در نتیجه این امر تقریبا کپی کردن محتوا و یا ذکر محتوا بدون منبع در یوتیوب غیر ممکن است و اگر هم چنین اتفاقی رخ دهد صاحب کانال با مجازات و تنبیه این پلتفرم روبرو می‌شود.

به همین علت تلگرام به کمک برخی کاربران آمده تا با استفاده از برخی ویژگی‌هایش دانلود فیلم و سریال‌های یوتیوب را آسان کند. در ادامه این نوشتار قصد داریم به بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام بپردازیم. با تکراتو همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین یوتیوبرها و استریمرهای ایران و جهان 2021 و 1400 کدامند؟

بهترین کانال های ایرانی یوتیوب

Youtubednbot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات دانلود از یوتیوب

 

کار با جدیدترین ربات دانلود از یوتیوب بسیار آسان است در ابتدا کافیست  آیدی Youtubednbot@ را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و آن را Start کنید. سپس وارد اپلیکیشن یوتیوپ خود شوید و  به صفحه ویدئوی مورد نظر بروید و همانند عکس زیر روی فلش Share کلیک کنید.

حال صحفه جدید برای شما باز می‌شود اپلیکیشن تلگرام را انتخاب کنید. در لیست گفتگوها رباتی که استارت کردید را انتخاب کنید و در پنجره باز شده Send یا ارسال را کلیک کنید.

در این لحظه باید چند ثانیه‌ای صبر کنید تا ویدیو مد نظرتون برایتان ارسال شود. بعد از ارسال ویدیو مورد نظر شما کافیست بر روی علامت دانلود کلیک کنید تا ویدیو دانلود شود و بتوانید آن ویدیو را ذخیره کنید یا برای دیگران ارسال کنید.

در ویدیوهای با زیرنویس باید زیرنویس را جدا دریافت کنید. همچنین با داشتن سورس ربات یوتیوب خودتون میتونید یک بات شخصی بسازید. این ربات یکی از بهترین و جدیدترین ربات دانلود از یوتیوب است که اگر تلگرام‌تان بروز باشد، می‌توانید در  پایین صفحه بر روی عبارت Menu کلیک کنید و ویدیو مد نظر خود را با هر کیفیتی که دوست دارید دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

یوتیوب شورتس چیست (Youtube Shorts) و از قابلیت جدید یوتیوب چه می‌دانیم؟

بیشترین فالوور اینستاگرام در سال 2020

Save Video Bot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات دانلود از یوتیوب / بهترین ربات دانلود یوتیوب در تلگرام

یکی دیگر از بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام Save Video Bot است. برای کار با این ربات کافیست  آیدی SaveVideoBot@ را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و آن را Start کنید.

حال که ربات کار خود را شروع کرده است یک سری راهنمایی‌های بسیار مهم را برای شما ارسال می‌کند و شما باید تک تک آن‌ها را تایید کنید. شما می‌توانید لینک‌های ویدیو یوتیوب و اینستاگرام مد نظر خود را در ربات ارسال کنید و بعد از آن ویدیو مد نظر خود را دانلود کنید.

برای این که بتوانید یک ویدیوی یوتیب را دانلود کنید ابتدا وارد برنامه یوتیب شوید و بر روی پخش فیلم کلیک کنید و از بالا گوشه‌ی علامت به اشتراک گذاری را بفشارید و سپس از میان برنامه ها تلگرام را انتخاب کنید.

پس از باز شدن تلگرم از میان گفتگو ها ربات SaveVideoBot را انتخاب کنید و Ok بزنید. پس از Ok کردن یکم منتظر باشید تا ویدیوی مورد نظر برای دانلود آماده شود.

همانطور که مشاهد کردید ویدیو شما اماده دانلود است و می‌توانید با سایز های متفاوت و فرمت های گوناگون دانلود کنید. علاوه بر یوتیوب ویدیوهای اینستاگرام را هم می‌توانید با این روش ذخیره کنید.

بیشتر بخوانید:

رکورد لایو اینستاگرام

میزان مصرف اینترنت یوتیوب

utubebot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات دانلود از یوتیوب / بهترین ربات دانلود یوتیوب در تلگرام

نمونه‌ای دیگر از بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام utubebot@ بوده که کار با آن همانند دیگر ربات‌ها دانلودر بسیار اسان است. در ابتدا کافیست آیدی utubebot@ را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید.

پس از باز شدن ربات بر روی عبارت Start کلیک کرده تا بتوانید مابقیه مراحل را طی کنید. در این مرحله باید وارد اپلیکیشن یوتیوب خود شوید و صحفه ویدیو مورد نظر خود را باز کنید و بر روی عبارت Share کلیک کنید.

در این لحظه باید چند ثانیه‌ای صبر کنید تا ویدیو مد نظرتان برایتان ارسال شود. بعد از دانلود ویدیو مورد نظر شما کافیست بر روی علامت دانلود کلیک کنید تا ویدیو دانلود شود و بتوانید آن ویدیو را دخیره کنید یا برای دیگران ارسال کنید.

بیشتر بخوانید:

میران مصرف اینترنت اینستاگرام

رکورد کامنت اینستاگرام

converto_bot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات دانلود از یوتیوب / بهترین ربات دانلود یوتیوب در تلگرام

یکی دیگر از بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام ربات converto_bot@ است. برای کار با این ربات تنها کافیست را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و آن را Start کنید. حال صحفه جدید می‌آید که برخی قوانین و مقرارات رباط را به شما می‌گوید درصورتی که با قوانین هیچ مشکلی نداشتید تمامی قوانین را تایید کنید.

حال لازم است برای دانلود ویدیو مورد نظر خود به برنامه یوتیوب بروید و فیلم را پخش کنید و با استفاده گزینه Share ویدیو را به تلگرام ارسال کنید. با ارسال ویدیو در ربات تنها کافسیت برای دانلود بر روی علامت دانلود کلیک کرده و ویدیو را برای خود و دوستانتان ارسال کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی ماشین اندرویدی 2020

بیشترین لایک در اینستاگرام 

YouTube Downloader

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات دانلود از یوتیوب / جدیدترین ربات دانلود از یوتیوب

یکی دیگر از جدیدترین و بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام YouTube Downloader@ است که طرفدارن بسیار زیادی دارد. چرا که این ربات ویدیو‌های مد نظر کرابران را در اندازه و کیفیت‌های متفاوت ارائه می‌دهد.

برای کار با این ربات تنها کافیست ایدی ربات را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و بر روی عبارت Start کلیک کنید. در این مرحله باید وارد اپلیکیشن یوتیوب خود شوید و صحفه ویدیو مورد نظر خود را باز کنید و بر روی عبارت Share کلیک کنید.

در این لحظه باید چند ثانیه‌ای صبر کنید تا ویدیو مد نظرتون برایتان ارسال شود. بعذ از ارسال ویدیو مورد نظر شما کافیست بر روی علامت دانلود کلیک کنید تا ویدیو دانلود شود و بتوانید آن ویدیو را ذخیره کنید یا برای دیگران ارسال کنید.

بیشتر بخوانید:

بیشترین فالوور اینستاگرام در ترکیه

پربازدیدترین ویدیوهای یوتیوب با بیش از 35 میلیارد بار مشاهده

AnyvideoDownloadBot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات downloader تلگرام / جدیدترین ربات دانلود از یوتیوب

اگر بخواهیم یکی از بهترین ربات دانلود یوتیوب در تلگرام را نام ببریم می‌توانیم به AnyvideoDownloadBot@ اشاره کرد. کار با این ربات نیز همانند دیگر ربات‌های معرفی شده است.

در ابتدا باید ایدی این ربات را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و وارد ربات شوید. برای این که بتوانید مراحل دانلود را انجام دهید باید بر روی عبارت Start کلیک کنید.

حالا با یک سری قوانین و مقررات مخصوص به ربات رو به رو می‌شوید که تا آن‌ها تایید نکیند اجازه دانلود از ربات را ندارید. حال باید وارد یوتیوب خود شوید و بر ویدیو خود را پخش کنید و با استفاده از عبارت Share ویدیو را به تلگرام خود انتقال دهید. دیگر کار خاصی باقی نمانده است، کافیست بر روی عبارت دانلود ویدیو کلیک کنید تا ویدیو برای شما دانلود شود.

بیشتر بخوانید:

مشهورترین و بهترین تیک تاکرهای جهان

ytdlkdown_bot

بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام
ربات downloader تلگرام / بهترین ربات دانلود یوتیوب در تلگرام / جدیدترین ربات دانلود از یوتیوب

ytdlkdown_bot@ یکی دیگر از ربات downloader تلگرام بوده که از محبوبیت بسیار بالایی در بین کابران برخوردار است. برای کار با این ربات باید ایدی ربات را در قسمت ذره‌بین تلگرام خود سرچ کنید و با باز شدن صحفه جدید بر روی عبارت Start کلیک کنید.

ما بقیه مراحل همانند دیگر ربات‌های دانلودر است. کافیست وراد اپلیکیشن یوتیوب خود شوید و ویدیو مد نظر را پخش کنید. حال با استفاده از عبارت Share ویدیو را به تلگرام ارسال کنید و پس از چند دقیقه آن را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص بهترین یوتیوب دانلودر تلگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    ممنون بابت مطلب مفیدتون

    پاسخ