همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

در این گفتار لینک دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم. برای دانلود این سریال پزشکی با ما همراه باشید.

دکتر معجزه‌گر یکی از سریال‌های پزشکی پرطرفدار ترکی است. در این مجموعه پسری به نام علی را مشاهده می‌کنیم که به بیماری اوتیسم مبتلاست. با این حال، این بیماری نمی‌تواند مانع رسیدن وی به آرزوهایش شود.

دکتر معجزه‌گر را یوسف پیرحسن، آیتاک چیچک، یاگیز آلپ آکایدین کارگردانی کرده و نویسندگی پینار بولوت و انور کورالپ را به عهده داشته است. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی با تکراتو همراه باشید.

دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)

در سریال ترکی Mucize Doktor، پسری به نام علی را می‌بینیم که به دلیل بیماری اوتیسم، خانواده‌اش او را در دوران کودکی به حال خود گذاشتند. به همین دلیل استاد عادل سرپرستی علی را می‌پذیرد و او را بزرگ می‌‌کند. علی با تلاش و پشتکار به تمام اهداف‌خود دست می‌یابد.

یکی از آرزوهای بزرگ علی پزشک شدن بوده است. او دوست داشته که جراح مغز و اعصاب شود تا کودکان را از این بیماری نجات دهد. علی به کمک استاد عادل سخت تلاش می‌کند و با وجود بیماری‌اش به دانشگاه می‌رود و موفق به دریافت مدرک پزشکی‌اش می‌شود.

اکنون او در یک بیمارستان به نام درحیات کار می‌کند و دستیار دکتر فرمان است.  او به عنوان دستیار جراح، وارد بخش جراحی بیمارستان درحیات می‌شود. ابتدا دستیاران و پرستاران بیمارستان با او غریبی می‌کنند چرا که رفتارهای متفاوتی دارد.

حتی بیشتر بیماران هم نمی‌خواستند علی پزشک معالج‌شان شود. همچنین استاد فرمان که استاد راهنمای او بود با او مخالفت می‌کرد و رفتار خوشایندی با علی نداشت.

دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود سریال ترکی دکتر معجزه گر قسمت 171 / دانلود دوبله فارسی قسمت 171 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 171

علی با وجود تمام این رفتارها، دست از آرزو‌هایش نکشید و سخت‌تر از قبل تلاش کرد و به یکی از بهترین پزشکان بیمارستان تبدیل شد. استاد فرمان که در ابتدا مخالف علی بود زمانی که تلاش علی را دید از رفتار خود بسیار پشیمان شد و از علی عذرخواهی کرد و به بزرگ‌ترین حامی علی تبدیل شد و علی را یکی از دستیاران خود کرد.

یکی دیگر از دستیاران دکتر فرمان نازلی بود. نازلی اولین کسی است که در بیمارستان با علی رفاقت می‌کند. اما این رفاقت و دوستی کم کم جای خود را به عشق می‌دهد و این زوج وارد رابطه عاشقانه می‌شوند؛ رابطه عاشقانه‌ای که سختی‌های زیادی را به همراه خود دارد.

علاوه بر این دو، در هر قسمت از این سریال شاهد ماجراهای مختلف بیماران نیز هستیم و این داستان‌های متنوع موجب می‌شود سریال به صورت کلیشه‌ای پیش نرود. البته لازم به ذکر است که داستان کلی سریال از یک سریال کره‌ای اقتباس شده و همینطور بسیاری از صحنه‌های سریال شبیه به سریال ترکی ضربان قلب است.

حال در ادامه مطلب برای دانلود قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر دوبله فارسی همراه تکراتو باشید. همینطور علاوه بر دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 169 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 170 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی سریال Mucize Doktor قسمت 171

دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
دانلود دوبله فارسی قسمت 171 سریال ترکی دکتر معجزه گر / دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 171 / دانلود سریال دکتر معجزه گر قسمت 171
  • نام سریال:دکتر معجزه گر (Mucize Doktor)
  • ستارگان: تانر اولمز، سینم اونسال، انور تونا
  • تعداد قسمت: ۶۴ قسمت (زبان اصلی)
  • تعداد فصل: ۲ فصل
  • ژانر: درام، پزشکی
  • موسیقی: آیتکین آتش

دانلود دوبله فارسی سریال دکتر معجزه گر قسمت 171 از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود قسمت 171 سریال ترکی Mucize Doktor از تلگرام با کیفیت 480p

فایل‌ها پس از پخش سریال به کانال تلگرام اضافه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 171 سریال دکتر معجزه گر (Mucize Doktor) دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر