coinex
otetmarket
راهنمای خرید تکراتو

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) در سال 2021، 2022 و سال‌ های بعد

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) موضوعی است که قصد داریم در مقاله امروز به آن بپردازیم. پس اگر شما هم مشتاق هستید که درباره آینده ارز دیجیتال NU بدانید، با تکراتو همراه باشید.

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) از موضوعات مهم در زمینه ارزهای دیجیتال است که دانستن آن برای علاقه‌مندان به این زمینه، ضروری به‌حساب می‌آید. برای شناختن آینده ارز دیجیتال NU بگذارید ابتدا شما را با این ارز دیجیتال شگفت‌انگیز آشنا کنیم.

نیوسایفر، نرم‌افزاری است که قصد دارد لایه امنیت و حریم خصوصی را برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که بر روی بلاک چین‌های عمومی همچون اتریوم ساخته می‌شوند، فراهم کند. این نرم‌افزار به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا داده‌های خصوصی را ذخیره کرده، به‌اشتراک بگذارند و یا آن‌ها را مدیریت کنند.

این نرم‌افزار فوق‌العاده، قصد دارد تا لایه امنیتی قابل همکاری خوبی را به بلاک چین‌های مختلفی اضافه کند. توسعه‌دهندگان در چنین لایه کاربردی و جالبی می‌توانند به اطلاعات حساس و ضروری بر روی تعدادی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، اجازه داده و مجوز آن‌ها را صادر کنند.

همین در نظر گرفتن حریم شخصی و اطلاعات حساس که از هرچیز دیگری برای افراد مهم‌تر است، موجب نویدبخش شدن آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) می‌شود.

از دیگر نکات ارزشمند این پلتفرم دیجیتال، توکن آن است که در این مقاله به آینده توکن NU نیز می‌پردازیم. توکن نیوسایفر که NU نام دارد، توکن داخلی جالبی است که بر روی شبکه بزرگ‌تر نیوسایفر، استفاده می‌شود. از این توکن‌ها، برای تشویق شرکت‌کنندگان در شبکه استفاده می‌کنند.

توکن‌های NU، شرکت‌کنندگان شبکه را برای اجرای خدمات مدیریتی اصلی و دسترسی به اعطای عملیات و یا ابطال آن در شبکه، تشویق می‌کنند. همین استفاده تشویقی از توکن‌ها، خود باعث کنجکاوی سرمایه‌گذاران درباره آینده توکن NU شده است.

بر اساس داده‌های وبسایت معتبر CoinGecko، در حال حاضر ارز دیجیتال نیوسایفر با قیمت 0.3285 در بازار ارزهای دیجیتال، معامله می‌شود.

همچنین حجم معاملاتی 24 ساعته این ارز دیجیتال نیز در زمان نگارش این مقاله، 29,197,479 دلار بوده است. البته باید گفت که قیمت نیوسافر در عرض 24 ساعت گذشته 0.45% کاهش یافته است.

با این حال، توکن NU عرضه در گردشی به میزان 672,000,000,000 توکن دارد. در حال حاضر، ارز دیجیتال نیوسایفر در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال برتر همچون بایننس، اوکی اکسچنج، هیوبی گلوبال، هیت بیت کوین و هیت کوین گلوبال نیز برای معامله شما موجود است.

اگر شما نیز کنجکاو هستید تا درباره آینده ارز دیجیتال NU بیشتر بدانید، با ما همراه باشید تا این ارز را به‌طور کامل خدمت شما بررسی کنیم و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال نیوسایفر را نیز خدمت شما ارائه دهیم.

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU)

در مقدمه، نکات کلی درباره این ارز دیجیتال و همچنین پیش بینی قیمت ارز دیجیتال نیوسایفر را خدمت شما ارائه دادیم. در ادامه به بررسی جزئیات این ارز دیجیتال برتر، می‌پردازیم.

نیوسایفر (NuCypher) یک سرویس رمزگذاری چندکاره برای بلاک چین‌های عمومی است. این ارز دیجیتال هم‌زمان، یک سیستم رمزگذاری غیرمتمرکز، کنترل دسترسی و همچنین سیستم مدیریت کلیدی (KMS) نیز محسوب می‌شود. نیوسایفر همچنین قابلیت اشتراک‌گذاری داده‌ای که به‌صورت سربه‌سر رمزگذاری‌شده است را در بلاک چین‌های عمومی به شما ارائه می‌دهد.

این نوع سیستم رمز‌گذاری، ایمن‌ترین نوع آن است که اجازه هیچ‌گونه دسترسی و یا دستکاری را به هیچ برنامه دیگری نمی‌دهد. این ارز دیجیتال به‌علاوه، راهکارهای ذخیره غیرمتمرکز را نیز به تمام کاربران خود ارائه می‌دهد.

ارز دیجیتال نیوسایفر به کاربران از سرتاسر جهان اجازه می‌دهد تا داده‌های خصوصی را در بین تعدادی از شرکت‌کنندگان در شبکه‌های اجماع عمومی، به‌اشتراک بگذارند.

برای این منظور نیز آن‌ها از فناوری رمزگذاری مجدد پروکسی استفاده می‌کنند؛ این فناوری نیز از فناوری‌های نسبتا جدید به‌حساب می‌آید که در کمتر پلتفرمی دیده می‌شود و موجب جذابیت آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) می‌شود.

فناوری گفته‌شده، نوعی فناوری رمزگشایی نیز محسوب می‌شود. اما چرا چنین فناوری تا این حد در آینده ارز دیجیتال NU و همچنین پیش بینی قیمت آن مؤثر است؟

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
پیش بینی قیمت نیوسایفر / پیش بینی قیمت ارز NU

دلیل آن را می‌توان این موضوع دانست که همین فناوری، موجب امنیت بسیار بیشتر و محافظت از این ارز دیجیتال می‌شود. طبق گفته نیوسایفر، بدین صورت، ارز دیجیتال نیوسایفر با استفاده از فناوری رمزگذاری مجدد پروکسی، بیشتر از پروژه‌های بلاک چین مرسوم نیز که بر مبنای رمزگذاری کلید عمومی هستند، ایمن خواهد شد.

توکن‌های نیوسایفر که در مقدمه نیز کمی به آن‌ها پرداختیم، توکن‌های محلی هستند که در شبکه بزرگ‌تری از نیوسایفر، استفاده می‌شوند. این توکن‌ها را با علامت NU نشان می‌دهند و حالا افراد بسیاری در این زمینه چه کاربر و چه سرمایه‌گذار، این توکن را دارا هستند.

در رابطه با کارآیی این توکن نیز باید گفت که از آن‌ها بیشتر برای تشویق شرکت‌کنندگان شبکه استفاده می‌شود. آن‌ها از این توکن استفاده می‌کنند تا شرکت‌کنندگان را برای اجرای خدمات مدیریت کلیدی و همچنین دسترسی به عملیات ارائه اختیار و یا ابطال آن بر روی شبکه، تشویق کنند.

توکن‌های NU به یک منظور کاربردی دیگر نیز استفاده می‌شوند که در آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) تأثیرگذار است. آن نیز استیکینگ است که از آن برای اجرای نود و کامپیوتر کارکنان نیوسایفر، استفاده می‌شود. از نظر امنیت نیز باید گفت که شبکه نیوسایفر، کاملا در برابر استیکینگ‌های مخرب نیز ایمن است.

این شبکه، پاداش‌های مشکوک کاربران را به‌صورت خودکار، کاملا قطع می‌کند. از توکن NU به‌علاوه در شبکه برای شرکت در سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) نیوسایفر نیز استفاده می‌شود.

DAO نیوسایفر در حقیقت پروتکلی است که مؤلفه‌های شبکه را کنترل می‌کند. به‌علاوه، این DAO، ارتقاء قرارداد هوشمند را نیز در شبکه تحت کنترل می‌گیرد. کاربرانی که توکن NU را استیک می‌کنند، می‌توانند به‌علاوه در پیشنهادات تأیید DAO شبکه نیز شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری در سال 2021

بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال نیوسایفر

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده قیمت نیوسایفر / پیش بینی قیمت ارز NU

نیوسایفر توسط «میخاییل اگوروف» که بنیان‌گذار پلتفرم Curve است و «مک لین ویلکیسون» تأسیس شده است. گزارش هیئت دولت این ارز دیجیتال اولین بار در ژوئن 2017 منتشر شد. با این وجود، شبکه آزمایشی این ارز تا نوامبر 2018، راه‌اندازی نشد.

«اگوروف» قبلا مدیر ارشد فناوری این ارز دیجیتال بود. وی حالا محقق امنیتی، فیزیکدان و دانشمند مؤسسه فیزیک و فناوری مسکو است.

دیگر بنیان‌گذار این پروژه، «مک لین» نیز مهندس نرم‌افزار و مدیرعامل ارز نیوسایفر است. از مهم‌ترین نکات در بررسی آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) نیز شناخت بنیان‌گذاران آن است.

به همین دلیل باید گفت که «مک لین» پیش از مشارکت در بلاک چین، همچنین به‌عنوان بانکدار سرمایه‌گذاری در شرکت مورگان استنلی فعالیت داشته است. وی در این شرکت، خدمات مالی را به شرکت‌های موجود در زمینه‌های فناوری، رسانه و مخابرات، ارائه می‌داد.

باید گفت که هم «اگوروف» و هم «مک لین» در تابستان 2016 در شتاب‌دهنده استارتاپ ایالات متحده Y Combinator، شرکت کردند. دقیقا یکسال بعد از آن، گزارش پروژه نیوسایفر منتشر شد.

ارز دیجیتال نیوسایفر، شبکه آزمایشی خصوصی خود را در سال 2018 راه‌اندازی کرد. این راه‌اندازی خصوصی و پنهانی، توانست به‌راحتی شاهد مشارکت شرکت‌های تأمین‌کننده زیرساخت استیکینگ بزرگی همچون: Bison Trails، Figment، InfStones و Staked.us باشد.

شبکه آزمایشی عمومی نیوسایفر نیز در اکتبر 2019 راه‌اندازی شد. با این حال، شبکه آزمایشی عمومی تشویق‌شده آن، درست چند ماه بعد در ژانویه 2020 راه‌اندازی شد. تمام این موارد در آینده ارز دیجیتال NU و موفقیت کنونی آن، تأثیرگذار بوده است.

باید گفت که شبکه اصلی این ارز دیجیتال نیز سرانجام در اکتبر 2020 و پس از توزیع 45 میلیون دلار توکن NU به نودها، راه‌اندازی شد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2021

پیش بینی قیمت بیت کوین از سال 2022 تا 2030

وجه تمایز نیوسایفر با دیگر پلتفرم‌ها چیست؟

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده رمز ارز نیوسایفر / پیش بینی قیمت ارز NU

در این قسمت از بررسی آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) قصد داریم به ویژگی‌ها و مزایای این ارز دیجیتال بپردازیم.

باید گفت که بیشتر پروژه‌های بلاک چین طراحی شده‌اند تا به مشتریان، معاملات بهتر، عملیات اینترنت اشیاء (IoT)، مکانیسم‌های رأی‌گیری و دیگر خدمات این چنینی را ارائه دهند.

اما ارز دیجیتال نیوسایفر برخلاف آن‌ها، برای بلاک چین‌های دیگر، ساخته شده است. این ارز دیجیتال، لایه حریم خصوصی برای بلاک چین‌هاست.

در حقیقت پلتفرم نیوسایفر، یک نوع زیرساخت حریم خصوصی را به وب غیرمتمرکز ارائه می‌دهد. این پلتفرم، عمل فوق را با رمزگذاری مجدد پروکسی (PRE)، امضاهای آستانه (TSS)، تولید کلید توزیع‌شده (DKG) و دیگر رمزنگاری‌های آستانه کاربردی، انجام می‌دهد.

کاربران می‌توانند با استفاده از شبکه نیوسایفر، دسترسی به داده‌ها را به‌صورت مشروط و هم‌زمان به چند کاربر داده و یا از آن‌ها بگیرند. سرویس رمزگذاری نیوسایفر به‌علاوه می‌تواند امنیت تقریبا بی‌نظیری را برای انتقال داده‌های حساس، فراهم کند.

این ارز دیجیتال، مزیت فوق را با ماهیت بدون نیاز به وثیقه و مقاوم در برابر سانسور بلاک چین‌های عمومی مرسوم، ترکیب کرده و می‌توان گفت که بهترین نوع سیستم را به شما ارائه می‌دهد. همین موضوع آینده توکن NU را درخشان و عده بسیاری را به آن جذب می‌کند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت چین لینک در سال 2021 

پیش بینی قیمت ترون در سال 2021

چه مقدار توکن NU در گردش شبکه است؟

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده ارز NU / پیش بینی قیمت ارز NU

میزان گردش توکن‌ها در شبکه نیز تأثیر بسیاری در آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) دارد که در این قسمت به آن می‌پردازیم. باید گفت که در زمان راه‌اندازی شبکه اصلی نیوسایفر و در اکتبر 2020، عرضه کلی به میزان 1 میلیارد توکن NU در این شبکه وجود داشت.

بر اساس برنامه و زمان‌بندی انتشار نیز 3,335,938 و 4,460,000 توکن NU دیگر به‌صورت ماهانه منتشر خواهند شد تا بدین‌وسیله، سرمایه‌گذاران تیم و صاحبان حقوق سهام را هر ماه ایمن کنند.

مکانیسم تنظیم نود شبکه جدید نیوسایفر نیز ورک لاک (WorkLock) نام دارد. انتظار می‌رود که این مکانیسم نیز در آوریل 2021 به 225,000,000 توکن NU دست یابد.

فاکتورگیری انتشار ماهیانه توکن‌های NU نیز نشان‌گر آن است که 1,088,876,961 توکن تاکنون صادر شده و 392,750,000 توکن از آن نیز در حال حاضر در گردش است.

این شبکه همچنین عرضه حداکثری بیش از 3.89 میلیارد توکن را نیز دارد. بر اساس تحقیقی که اخیرا منتشر شده است، این توکن‌ها به صورت ماهانه و به‌عنوان پاداشی برای استیکرها منتشر می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021

از کجا می‌توان ارز دیجیتال نیوسایفر را خریداری نمود؟

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
پیش بینی قیمت نیوسایفر / آینده ارز NU

نیوسایفر (NU) یکی از ارزهای محبوب در میان صرافی‌هایی است که توکن‌های اتریوم را معامله می‌کنند. همین در دسترس بودن نیز از نکات مهم در آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) است. صرافی‌های برتری که می‌توانید در حال حاضر این ارز دیجیتال را از آن‌ها خریده، فروخته و یا معامله کنید عبارتند از:

  • صرافی کوین بیس پرو (Coinbase Pro)
  • صرافی بایننس (Binance)
  • صرافی یونی سواپ (UniSwap)
  • صرافی هیوبی (Huobi)
  • صرافی هو (Hoo)
  • صرافی اوکی اکس (OKEx)
  • صرافی io
  • صرافی هات بیت (Hotbit)
  • صرافی وان اینچ (1inch)

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت پولکادات در سال 2021

پیش بینی قیمت تتر در سال 2021

پیش بینی قیمت نیوسایفر

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده ارز NU / پیش بینی نیوسایفر 2021

در این قسمت قصد داریم به مهم‌ترین موضوع در رابطه با این ارز دیجیتال، یعنی پیش بینی قیمت ارز دیجیتلا NU بپردازیم. ما در این قسمت، تمام مؤلفه‌های مؤثر بر قیمت این ارز دیجیتال را نیز خدمت شما بررسی خواهیم کرد.

اگرچه که عملا غیرممکن است که تحلیل فنی را از این ارز دیجیتال به دست آوریم که کاملا درست باشد، اما ما تمام سعی خود را می‌کنیم که دقیق‌ترین پیش بینی را به شما ارائه دهیم. در حقیقت نتیجه NU/USD بر اساس محبوب‌ترین شاخص‌های فنی است.

تحلیل فنی ارز دیجیتال NU عمدتا بر اساس سه شاخص اصلی است: باندهای بولینگر، میانگین‌های حرکتی و شاخص حرکتی William O’Neill’s TTM.

باید بدانید که ارز نیوسایفر در CoinGecko در جایگاه 21ام قرار دارد. الگوی حرکت قیمت این ارز دیجیتال نیز دارای فراز و نشیب‌های بسیاری در آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) است.

چیزی که می‌توان از حرکات اخیر این ارز دیجیتال فهمید آن است که نمودار چارچوب زمان ساعتی نشان می‌دهد که اگر ارز دیجیتال NU از 0.37 دلار که سد مقاومتی آن است بگذرد، به نتیجه‌های بسیار خوبی می‌رسد.

این ارز در چنین زمانی به 0.44 دلار می‌رسد که پیش بینی بسیار خوش‌بینانه‌ای از قیمت آن است. در عین حال در حالت بدبینانه، اگر این ارز دیجیتال سطح پشتیبانی 0.33 دلار را نقض کند نیز تا حدود 0.27 دلار افت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت بیت کوین کش 2021

پیش بینی قیمت بایننس کوین در سال 2021

پیش بینی جزئی قیمت نیوسایفر در سال 2021

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده رمز ارز نیوسایفر / پیش بینی نیوسایفر 2021

انتظار می‌رود که قیمت نیوسایفر، از سطح متوسط قیمت 0.32 دلار در سال 2021 عبور کند. پایین‌ترین سطح قیمت ممکن برای این ارز دیجیتال نیز تا آخر امسال باید 0.30 دلار باشد.

این قیمت حتی ممکن است در خوش‌بینانه‌ترین حالت به قیمت حداکثری 0.33 دلار نیز برسد. اما با ما همراه باشید تا قیمت این ارز را در هر ماه به‌صورت جداگانه بررسی کنیم.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال نیوسایفر در نوامبر 2021: انتظار می‌رود که حد متوسط ماهیانه این ارز دیجیتال در نوامبر این سال، 0.30 دلار باشد. تحلیل ما از آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) در این ماه، بین قیمت بالای 0.31 دلار و پایین 0.28 دلار است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NU در دسامبر 2021: انتظار داریم که قیمت نیوسایفر در سال 2021 به قیمت حداقلی 0.30 دلار برسد. همچنین این ارز قیمت معامله متوسط 0.32 دلار را در طول سال 2021 خواهد داشت. به‌علاوه ممکن است قیمت این ارز دیجیتال در این سال به حداکثر قیمت 0.33 دلار نیز برسد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت یونی سواپ در سال 2021

پیش بینی قیمت هدرا هش گراف در سال 2021

پیش بینی جزئی قیمت نیوسایفر در سال 2022

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر
آینده رمز ارز نیوسایفر / پیش بینی نیوسایفر 2021

قیمت پیش بینی‌شده برای ارز دیجیتال نیوسایفر در سال 2022، به‌نظر از سطح قیمتی متوسط آن که 0.45 دلار است، عبور خواهد کرد. پایین‌ترین قیمت موردانتظار برای این ارز دیجیتال نیز تا پایان این سال می‌تواند 0.44 دلار باشد. به‌علاوه، تا انتهای سال 2022، این ارز دیجیتلا می‌تواند به سطح بالای قیمتی 0.53 دلار نیز برسد. در ادامه به پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NU در تمام ماه‌های سال 2022 می‌پردازیم.

پیش بینی قیمت نیوسایفر در ماه‌های ژانویه و فوریه 2022: انتظار می‌رود که قیمت نیوسایفر در ژانویه 2022 به حداکثر ماهانه 0.33 و حداقل 0.30 دلار برسد. در فوریه این سال نیز به‌نظر می‌آید که قیمت این ارز حداقل 0.33 دلار باشد. قیمت این ارز دیجیتال سپس نیز به حداکثر 0.35 دلار رسیده و ارزش متوسط معامله آن نیز 0.35 دلار آمریکا خواهد بود.

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) برای ماه‌های سپتامبر، اکتبر، نوامبر و دسامبر: نزدیک‌ترین پیش بینی تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال نشان‌گر آن است که قیمت نیوسایفر ممکن است در ماه سپتامبر تا پایین‌تر از 0.42 دلار نیز سقوط کند. بر اساس گفته متخصصان ارزهای دیجیتال، انتظار می‌رود که نیوسایفر در این ماه با ارزش حداکثری 0.47 دلار و حداقلی 0.41 دلار معامله شود.

طبق پیش بینی آنان، پایین‌ترین قیمت برای نیوسایفر در اکتبر 2022 نیز 0.41 دلار پیش بینی می‌شود. انتظار می‌رود که قیمت این ارز دیجیتال به اوج 0.48 دلار نیز دست یابد. همچنین میانگین قیمت آن نیز 0.43 دلار برآورد شده است.

به‌نظر می‌آید که قیمت این ارز دیجیتال در نوامبر 2022، به حداقل قیمت 0.43 دلار برسد. ارزش میانگین معاملات آن نیز بین 0.44 و 0.51 دلار آمریکا خواهد بود. حداکثر قیمت آن نیز 0.51 دلار محاسبه می‌شود.

در اواخر ماه دسامبر این سال نیز قیمت ارز دیجیتال نیوسایفر ممکن است تا 0.45 دلار کاهش پیدا کند. همچنین این ارز دیجیتال ممکن است با قیمت بالای 0.53 دلار و قیمت پایین 0.44 نیز معامله شود و بالا یا پایین بودن قیمت آن تنها به بازار بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت پای نتورک در سال 2021

پیش بینی قیمت چیا در سال 2021

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) در سال 2030

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر

بر اساس قیمت پیش بینی‌شده برای این ارز دیجیتال و همچنین تجزیه و تحلیل فنی، پیش بینی می‌شود که قیمت نیوسایفر در سال 2030 به ارزش میانگین 8.95 دلار برسد. همچنین پایین‌ترین قیمت ممکن آن تا آخر این سال، 8.71 دلار پیش بینی می‌شود. به‌علاوه این ارز دیجیتال ممکن است به قیمت حداکثری 10.50 دلار نیز برسد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2021

پیش بینی قیمت مونرو 2021

جمع‌بندی

آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر (NU) از مهم‌ترین موضوعات در زمینه ارزهای دیجیتال بود که دانستن آن برای علاقه‌مندان به ارزها ضروری است و در مقاله امروز نیز به آن پرداختیم.

این ارز دیجیتال، یکی از ارزهایی است که جایگاه خود را در بازار، تثبیت کرده است. در نتیجه، پیش بینی بلندمدت قیمت این ارز دیجیتال برای سال 2021، کاملا خوش‌بینانه است.

در کل این ارز دیجیتال با ارائه برترین امکانات، یکی از ارزهای ایمن و سودآور برای سرمایه‌گذاری شماست. بیشتر سرمایه‌گذاران نیز در این ارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند، چراکه به آینده روشن آن باور دارند.

ما امروز این ارز دیجیتال، امکانات، بهترین صرافی‌ها و همچنین پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NU را به‌طور کامل بررسی کردیم.

بیشتر بخوانید:

.

منابع: coinmarketcap.com , cryptopolitan.com

نظر شما در خصوص آینده و پیش بینی قیمت نیوسایفر چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر