;
coinex

پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده استقلال سپاهان را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ ایران از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده استقلال سپاهان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال استقلال سپاهان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال سپاهان را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه استقلال سپاهان را تماشا کنید.

پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401

استقلال در یکی از حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین دیدارهای خود برای رسیدن به جام قهرمانی، امروز به مصاف سپاهان می‌رود. شاگردان فرهاد مجیدی در صورت پیروزی در این مسابقه، گام بزرگی برای قهرمانی در لیگ بیست و یکم برخواهند داشت و آبی‌پوشان برای رسیدن به سه امتیاز این دیدار به مصاف رقیب قدرتمند خود خواهند رفت.

سید حسین حسینی پس از نیمکت نشینی در دیدار جام حذفی برابر نساجی، امروز در چارچوب دروازه استقلال قرار خواهد گرفت تا بتواند روند کلین شیت‌هایش را ادامه دهد. رقابت او با رشید مظاهری نیز در نوع خود جالب‌توجه خواهد بود.

در غیاب رافائل سیلوای محروم، محمد دانشگر یک‌بار دیگر به ترکیب اصلی باز خواهد گشت. او در کنار روزبه چشمی و عارف غلامی ترکیب خط دفاعی تیمش را تشکیل خواهد داد.

زبیر نیک‌نفس و مهدی مهدی‌پور یک‌بار دیگر از ابتدا در کنار هم‌بازی خواهند کرد. در بازی حساس جام حذفی مقابل نساجی، مهدی‌پور به دلایل انضباطی نیمه نخست را از روی نیمکت دنبال کرد.

پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401
پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401, پخش زنده استقلال سپاهان, استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401, استقلال سپاهان, پخش زنده فوتبال, بازی امروز استقلال, بازی امشب استقلال, پخش زنده فوتبال استقلال سپاهان,

از آن طرف تیم سپاهان که از بازی‌های سخت آسیایی برگشته‌ هنوز باید با قدرت پیش رود تا بتواند نتیجه خوبی را دربرابر تیم استقلال بدست آورد. زردهای اصفهان که روز‌های سختی را در بازی‌های آسیایی تجربه کردند و نتوانستند از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند حال به دیدار با تیم اول لیگ می‌روند و باید دید که بعد از شکست های سنگین مقابل تیم‌های عربی در برابر استقلال چه میکنند…

ساعت بازی استقلال سپاهان کی است؟

ساعت بازی دو تیم سپاهان و استقلال نیز 18:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده استقلال سپاهان

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

 

پخش زنده استقلال سپاهان 14 اردیبهشت 1401 از شبکه ۳

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر