کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

علت طلاق ترامپ و ملانیا ؛ شکست در انتخابات یا رابطه پنهانی

بعد از یک باخت بد در انتخابات رباست جمهوری، حالا خبرها حکایت از میل ملانیا برای جدایی از ترامپ دارد! اما علت طلاق ترامپ و ملانیا چه میتواند باشد؟

آرون گروپس

دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر در برابر جو بایدن متحمل شکست شده است. البته ترامپ هنوز حاضر به پذیرش شکست در انتخابات نشده و مدعی است که با آراء قانونی پیروز شده است. وی مدعی تقلب در انتخابات شده و در ایالت های حساس و مهم شکایت هایی را برای به چالش کشاندن نتیجه انتخابات مطرح کرده است.

این در حالی است که گزارش هایی درباره متشنج بودن روابط بین دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ منتشر شده است. یکی از مشاوران سابق ملانیا ترامپ فاش کرده است که او پس از شکست ترامپ در انتخابات، همسرش را ترک کرده است.

علت طلاق ترامپ و ملانیا

اوماروسا مانیگو نیومن”، یکی از دستیاران سابق کاخ سفید مدعی شد: ازدواج ۱۵ ساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا و ملانیا ترامپ، بانوی اول این کشور تمام شده و ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ پس از خروج از کاخ سفید لحظه شماری می‌کند.

نیومن ادعا کرد: علت آنکه ملانیا در حالی که ترامپ رئیس جمهور است از او جدا نمی‌شود این است که اگر ملانیا بخواهد ترامپ را اینگونه تحقیر و خوار کند و در حالی که ترامپ در کاخ سفید است او را ترک کند، دونالد ترامپ راهی برای مجازات ملانیا پیدا خواهد کرد.

نیومن به طور غیرمنتظره‌ای در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی استعفا داد و در حال حاضر به یکی از منتقدان ترامپ تبدیل شده است.

علت طلاق ترامپ و ملانیا

یکی از دوستان ملانیا تاکید کرد: در سال ۲۰۱۶ میلادی هنگامی که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، ملانیا به پهنای صورت گریه کرد چرا که او به هیچ وجه انتظار نداشت که شوهرش در انتخابات پیروز شود و ملانیا پنج ماه بعد از مراسم تحلیف شوهرش از نیویورک به کاخ سفید در واشنگتن نقل مکان کرد آن هم ظاهرا به خاطر آنکه پسرشان بارون باید دوره مدرسه خود را تمام می‌کرد.

در همین حال، استفانی وولکوف، یکی از مشاوران ارشد سابق ملانیا گفته بود که ملانیا با دونالد ترامپ یک قرارداد پس از ازدواج امضا کرده تا ترامپ سهم برابری از ثروتش را به بارون بدهد.

وولکوف همچنین ادعا کرده که ملانیا و دونالد ترامپ در کاخ سفید در اتاق‌هایی جداگانه زندگی می‌کنند و یک “ازدواج معاملاتی” دارند.

اما علی‌رغم این ادعاها، ملانیا مدعی است که رابطه بسیار عالی با شوهرش دارد و دونالد ترامپ نیز تاکید دارد که آنها هرگز جر و بحث نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص علت طلاق ترامپ و ملانیا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر