فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

فیلمبرداری فیلم شزم 2 به زودی آغاز میشود

به تازگی مشخص شده است که مراحل فیلمبرداری فیلم شزم 2 که تاکنون با چندین وقفه طولانی مدت مواجه شده، به زودی آغاز میشود. با ما باشید.

قسمت اول این اثر با استقبال خوبی هم در باکس آفیس و هم در نظر منتقدین مواجه شد تا شزم به یک شخصیت محبوب دنیای فیلم های دی سی بدل شود.

حالا مدتی است که بحث جدی بر سر ساخت قسمت دوم و دنباله این فیلم وجود دارد،‌ اما مشکلات زیادی بر سر راه ساخت این اثر پدید آمده است که شاید کرونا و محدودیت های ناشی از آن مهمترین عامل باشد.

فیلمبرداری فیلم شزم 2 به زودی آغاز میشود

از زمان معرفی فیلم Shazam! Fury of the Gods در آوریل سال 2019 این فیلم چندین بار با تاخیر مواجه شده است. ما چندی پیش از قسمت دوم شزم به عنوان یکی از بهترین فیلم های دی سی 2021 یاد کرده بودیم اما حالا باید آنرا در زمره بهترین فیلم های 2023 قرار دهیم. در حال حاضر تاریخ 2 ژوئن 2023 برای اکران این فیلم در نظر گرفته شده است.

قبل از اعلام تاخیر مجدد، زکری لی‌ وای (Zachary Levi) اعلام کرده بود که فیلم‌برداری این فیلم در اوایل سال 2021 شروع خواهد شد ولی به علت برنامه‌ریزی مجدد، تاریخ شروع تولید فیلم نیز تحت تاثیر قرار گرفته و فیلم‌برداری این فیلم در تابستان امسال آغاز خواهد شد.

فیلمبرداری فیلم شزم 2 به زودی آغاز میشود

اخیراً مگان گود در برنامه The Carlos Watson Show حضور پیدا کرده و تایید کرد که فیلم‌برداری فیلم Shazam 2 در تابستان سال 2021 آغاز خواهد شد.

به هر صورت برای سال 2021 و در میان بهترین فیلم های 2021 طرفداران ژانر ابرقهرمانی با بهترین فیلم های مارول در سال 2021 و بهترین فیلم و سریال های دیزنی پلاس 2021 سرگرم خواهند بود. علاوه بر این ها عناوین جذابی در فهرست بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021، بهترین فیلم های اکشن 2021، بهترین فیلم های کمدی 2021، ترسناک ترین فیلم های 2021، بهترین فیلم های عاشقانه 2021 و بهرین فیلم های اسکار 2021به چشم میخورد که هر سینما دوستی را تحریک میکند.

دوستداران دنیای انیمه و انیمیشن نیز قطعا با بهترین انیمه های 2021،‌ بهترین انیمه های زمستان 2021 و بهترین انیمیشن های 2021 به وجد خواهند آمد و بهترین فیلم های کره ای 2021 نیز خالی از لطف نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص آغاز فیلمبرداری فیلم شزم 2 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر