همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بهترین انیمه های ایسکای ؛ انیمه Isekai جدید چی ببینیم؟

بهترین انیمه های ایسکای ممکن است ندیده باشید، در مقاله تلاش می‌کنیم بهترین و جدیدترین انیمه‌های Isekai را به شما معرفی کنیم، با ما باشید.

ژانر انیمه ایکسای جدیدا طرفداران بسیاری پیدا کرده است، شاید هالیوود همه ژانرها از اکشن، کمدی، هیجان انگیز و عاشقانه برای ما به ارمغان آورد، اما به نظر می رسد اکنون ایسکای این ژانر به وجود آمده توسط دوستان خلاق ژاپنی توانسته است، محبوبیت گسترده ای پیدا کند. اگر با اصطلاح ایکسای آشنایی ندارید باید بگوییم معنای تحت الفظی آن انتقال به جهان دیگری است.

داستان های این ژانر معمولا الهام گرفته شده از دنیاهای خیالی و MMORPG ها است. شاید شما با بهترین انیمه های Isekai 2021 هنوز آشنایی نداشته باشید، همانطور که گفتیم این ژانر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است به همین جهت در این مقاله تلاش می کنیم لیستی از یهترین انیمه های ایسکای را به شما معرفی نماییم.

بهترین انیمه های ایسکای ؛ انیمه Isekai جدید چی ببینیم؟

ایسکای واژه عامی است که برای اطلاق به ژانرهای مانگاهای ژاپنی، لایت نوول، انیمه و بازی های ویدیویی به کار می رود. آثار ایسکای درباره فردی عادی از زمین است که در جهان‌ های موازی تولد دوباره دارد یا به دام می‌ افتد.

اغلب این جهان‌ها در جهان زندگی قهرمان اصلی به عنوان دنیای خیالی وجود دارند، اما همچنین ممکن است برای آن‌ها نیز ناشناخته باشند. این ژانر در ایام اخیر و با توجه به علاقه روزافزون به دنیای انیمه ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. بر این اساس و در جستار پیش رو به بهترین انیمه های ایسکای خواهیم پرداخت.

Sword Art Online

بهترین انیمه های ایسکای

Sword Art Online یک پیشگام در این سبک است، این انیمه ایسکای جدید پس از پخشش حقیقتا مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. البته این نکته نیز لازم به ذکر است که شهرت آن به دلیل شخصیت اصلی (Kirito Chirst) بی روح آن کمی پایین آمده است، اما همچنان می توان آن را یک نمایش بسیار سرگرم کننده دانست.

این انیمیشن عالی است، مبارزات جنگجویان در آن بسیار هیجان انگیز است و خطوط داستان آن نیز بسیار جذاب می باشد، برخی این نمایش را بهترین انیمه ژانر ایسکای دانسته اند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های 2021

Gate

بهترین انیمه های ایسکای

Gate یکی از آن انیمه های ایسکای است که شما را میخکوب خواهد کرد، در این انیمه ایسکای جدید داستان درباره پورتالی است که دنیای مدرن را با دنیای فانتزی پیوند می دهد و انواع آدمها، اژدها و شیاطین شروع به ورود به ژاپن امروزی می کنند گویی که یک آخر الزمان اتفاق افتاده است.

در این سریال دو طرف یعنی انسان ها و موجوداتی که وارد جهان ما شده اند با هم درگیر می شوند، اما از آنجا که هیچ یک از طرفین نمی تواند یک پیروزی قاطع بدست آورد، آتش بس اتفاق می افتد. این انیمه جذاب و با داستانی هیجان انگیز را باید در لیست بهترین انیمه های Isekai 2021 قرار داد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های مارول در سال 2021

Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest

بهترین انیمه های ایسکای

همانطور که از عنوان این انیمه مشخص است، این داستان قهرمانی است که از هیچ شروع کرده است. همه چیز از آنجا شروع می شود که قهرمان اصلی هاجیمه و دوستان او برای ماموریت نجات جهان به دنیایی فانتزی منتقل می شوند.

همه دوستان هاجیمه جز خود او دارای قدرت بسیار خوب جنگی هستند به همین دلیل پس از مدتی گروه او را رها کرده و او در یک هزارتوی باقی می ماند تا برای خودش بجنگد.

او از عقل خود استفاده می کند و قدرت هزارتو را بدست آورده و در نهایت تبدیل به قوی ترین انسان در جهان می شود. این انیمه ایسکای جدید را به دلیل داستان هیجان انگیز و دیالوگ های درخشانش باید در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار داد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های دی سی 2021

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!

بهترین انیمه های ایسکای

در این انیمه قهرمان داستان کاتارینا در درون یک بازی ویدیویی که قبلا انجام می داده، دوباره متولد می شود. او در حین داستان متوجه می شود که در نقش فرد شرور متولد شده و حافظه اش از زندگی گذشته به او یادآوری می کند که قرار است تا پایان کار بمیرد.

بنابراین او باید در عین آنکه تلاش کند داستان پیش رود نباید اجازه دهد بازی به سرانجام خود برسد. شخصیت های دوست داشتنی و داستان هیجان انگیز این انیمه باعث شده است، بسیاری آن را بهترین انیمه ژانر ایسکای به حساب آورند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2021

In Another World With My Smartphone

بهترین انیمه های ایسکای

داستان دقیقا شبیه به عنوان است، یک پسر که پس از آنکه توسط تصادف از دنیا می رود، خدا دلش برای او می سوزد و به او می گوید: « من خیلی متاسفم فام، می تونم با انجام کاری این اتفاق را جبران کنم؟»

پسر در پاسخ به خداوند بی درنگ پاسخ می دهد: « می توانید تلفن همراه هوشمند من را برایم بیاوردید؟» این انیمه جذاب با داستان بدیع و خلاقانه اش را قاطعانه می توانیم در لیست بهترین انیمه های Isekai 2021 قرار دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های علمی تخیلی 2021

Log Horizon

بهترین انیمه های ایسکای

شاید هیج انیمه به اندازه این انیمه نتوانسته است معنای واقعی ژانر ایسکای را منتقل نماید. دلیل اصلی این مسئله آن است که در این داستان هیچ قهرمان اصلی نمی تواند با یک ضربه دشمنان را شکست دهد و هرگز آسیب نبیند. دقیقا به مانند دنیای MMORPG.

گروه‌ها، توطئه ها ، اصناف و مسائل مختلفی در این انیمه بازتاب می یابد، این انیمه درباره قدرت های فراطبیعی خام نیست، بلکه مبارزات حاصل استراتژی، اصلاح اسلحه ها، موقعیت یابی و غیره است. این انیمه در به نمایش گذاشتن دنیایش بسیار موفق بوده و داستان های جذاب آن شما را میخکوب خواهد کرد به همین دلیل این انیمه ایسکای جدید را باید در لیست بهترین انیمه های Isekai 2021 قرار داد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های اکشن 2021

The Ambition of Oda Nobuna

بهترین انیمه های ایسکای

شما اغلب کلمات دختران زیبا و میدان های جنگ تاریخی را که در یک جمله بیان نمی گنجانید! اما زود قضاوت نکنید این انیمه ایسکای دقیقا در همین باره است.

جاه طلبی اودا نوبونا پسری را به نام یوشی هارو دنبال می کند که به عقب بازگردانده می شود. با اینحال، او به سرعت متوجه می شود که این جدول زمانی از تاریخ ژاپن دارای چند تفاوت اساسی است، یکی از این موارد این است که همه فرماندهان جنگ اکنون دختران ناز و زیبا هستند. این انیمه جدید ایسکای به نظر بسیاری از علاقمندان بهترین انیمه ژانر ایسکای است.

بیشتر بخوانید: ترسناک ترین فیلم های 2021

The Devil is a Part-Timer

بهترین انیمه های ایسکای

The Devil is a Part-Timer را می توان یک ایسکای معکوس به حساب آورد. دلیل این امر آن است که معمولا در ژانر ایسکای شخصی از دنیای عادی به یک بازی ویدیویی یا یک دنیای فانتزی منتقل می شود، اما در این انیمه اتفاقی برعکس افتاده و شیطان، دست راست او و قهرمانان افسانه ای به ژاپن امروزی منتقل می شوند.

جادو و قدرت خاصی این موجودات فرازمینی ندارند. آنها پس از مدتی متوجه می شوند که باید با قوی ترین دشمن خود یعنی سرمایه داری و حداقل دستمزد مواجه شوند.

این انیمه یک نمایش کمدی است و داستان های هر اپیزود با اپیزود دیگر متفاوت است، بنابراین ما پیشنهاد می کنیم حتما اگر این انیمه را تماشا نکرده اید فورا آن را دانلود کرده و ببینید. این انیمه جدید ایسکای با دید انتقادی و اجتماعی و همچنین زبان طنزش قطعا در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های عاشقانه 2021

How Not to Summon a Demon Lord

بهترین انیمه های ایسکای

از آنجا که ما قبلا درمورد شیاطین صحبت کرده ایم، اکنون می خواهیم نمایش دیگر با این مضمون معرفی نماییم. داستان این انیمه جدید ایسکای کلاسیک است، داستان آن حول شخصی می چرخد که در یک بازی کامپیوتری بهترین بازی کننده بود و اکنون به خود بازی منتقل شده است.

هدف نهایی این شخص شکستن طلسمی که دختری را برده شیطان کرده است. به نظر بسیاری با توجه با جذابیت های داستان و شخصیت های جالب آن این انیمه را بهترین انیمه ژانر ایسکای دانسته اند.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های کمدی 2021

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious

بهترین انیمه های ایسکای

در این داستان قهرمان اصلی دارای قدرت های باورنکردنی است، این قهرمان اصلی کمی دچار پوچی شده است و به عنوان مثال کل یک دهکده فقط به دلیل که می خواست مطمئن شود که آن لجن سطح 1 را به درستی کشته است، نابود می کند.

قهرمان اصلی انیمه حال و هوایی شبیه آکوا دارد و بازیگر صداپیشه او نیز فرد بسیار هنرمند و مشهوری است. زبان تلخ و نبردهای جذاب این انیمه آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های زامبی 2021

The Familiar of Zero

بهترین انیمه های ایسکای

این انیمه نیز مضامین اصلی یک ایسکای را دارد، شخصیت اصلی آن عاشق بازی های ویدیویی است و همچنین دارای قدرت های فراطبیعی است.

این پسر اساسا برده دختری است که او را احضار کرده است، این یک انیمه دوتایی است که متشکل از دختری است که به نظر نمی رسد جادوگر عالی باشد و پسری که از ژاپن مدرن احضار شده است. ارتباط جالب و بامزه این دو دختر و پسر این انیمه را به نظر بسیاری تبدیل به بهترین انیمه ژانر ایسکای کرده است.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های 2021

KonoSuba

بهترین انیمه های ایسکای

KonoSuba یکی از انیمه های ایسکای کمدی است که جذابیت های خاص خود را دارد. داستان این انیمه حول زندگی مردی درحال احتضار می چرخد که الهه ای به او پیشنهاد می کند که او را در دنیای دیگری زنده کند. منتظر یک الهه و یک مرد مسن کلاسیک نباشید.

شخصیت اصلی مرد هیچ ویژگی اخلاقی کلاسیکی ندارد، الهه داستان نیز هیچ شباهت به خدایان نداشته و مراد او یک فرد منحرف است. این شخصیت ها در دیالوگ هایی کمدی با هم ارتباط برقرار می کند که با توجه به پیش فرض ما از این شخصیت ها بسیار بامزه می شود. به همین جهت ما این انیمه را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های نتفلیکس در سال 2021

Overlord

بهترین انیمه های ایسکای

در این انیمه شخصیت اصلی Ainz به جهان بازی ها منتقل می شود، او تصمیم به تسخیر آن جهان می گیرد اما فقط به عنوان وسیله ای برای جمع آوری اطلاعات و جستجوی سایر بازیکنان.

موقعین او ستون فقرات این انیمه است، زیرا افراد دائما به او به عنوان یک خدا نگاه می کنند اگرچه که او تنها یک بازی کننده مشتاق است. این انیمه ایسکای با مضمون همیشگی این ژانر با خلاقیت های به موقع و درست را بسیاری بهترین انیمه ژانر ایسکای به حساب آورده اند.

بیشتر بخوانید:  بهترین سریال های HBO در سال 2021

Grimgar: Ashes and Illusions

بهترین انیمه های ایسکای

Grimgar داستانی دقیقا مشابه با Overlord دارد. ما در این انیمه مجموعه ای از کاراکترها را داریم که نقش و تاثیرگذاری آنها همگی به یک اندازه است. هیچ یک از آنها خاطرات قبلی از خود ندارد و نمی تواند جریان بازی را دگرگون کند و هیچ یک از آنها غالب نیستند.

این مسئله چیزی از زیبایی این انیمه کم نمی کند، در این انیمه ما مواجه با تلاش های گروهی از مردم در دنیای RPG هستیم که دائما در تقلا بوده و هرگز تسلیم نمی شوند.

روند این انیمه شاید کمی کندتر از آنچه از یک ایسکای انتظار دارید باشد، اما این مسئله به جذابیت این سریال اضافه می کند. در کل به دلیل داستان عبرت آمیز و نمایش تلاش های افرادی که معمولا در نمایش های دیده نمی شوند، می توانیم آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های ترکی 2021

The Rising of the Shield Hero

بهترین انیمه های ایسکای
بهترین انیمه های Isekai 2021

در این انیمه قهرمان اصلی داستان نائوفامی در کنار سه نفر دیگر به دنیای دیگری منتقل می شود و به هر کدام یک سلاح داده می شود. او تلاش می کند تیمی را برای مبارزه تشکیل دهد و به افراد اطراف خود کمک کند این درحالی است که هیچ اعتنایی نیز به پادشاه نمی کند، این نمایش مقاومت آنقدر جذاب است که برخی از مخاطبان انیمه آن را به عنوان بهترین انیمه ژانر ایسکای به حساب آورده اند.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های کره ای 2021

No Game No Life

بهترین انیمه های ایسکای
بهترین انیمه های Isekai 2021

داستان این انیمه کاملا ساده است: دو خواهر و برادر نابغه به دنیایی خیالی منتقل می شوند که در آن همه چیز از طریق بازی حل و فصل می شود، شاید این داستان کمی خسته کننده به نظر برسد، اما بخاطر داشته باشید این خواهر و برادر نابغه های واقعی هستند. همچنین شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که بر جذابیت این داستان می افزایند.

این انیمه جذاب که در آن معماهای پیچیده توسط این خواهر و برادر حل می شود طرفداران بسیاری پیدا کرده است، به همین سبب ما آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های عاشقانه 2021

Restaurant to Another World

بهترین انیمه های ایسکای
بهترین انیمه های Isekai 2021

داستان این انیمه بسیار بدیع و تازه است، به جای کلنجار رفتن معمول برای بقا که به آن عادت کرده ایم، این نمایش به معنای واقعی کلمه فقط درباره راه اندازی یک رستوران است.

موضوع اصلی این است که این رستوران مانند هر غذاخوری دیگری در طول روزهای کاری به انجام خدمات مشغول است، اما شنبه ها درهای آن به دنیای خیالی بازی می شود و ناگهان با این وضعیت مواجه می شوید که کارکنان درحال سرو کردن گوشت یا براندی برای اژدهاها هستند.

این نمایش بسیار خنده دارد فضای واقعا آرامش بخشی دارد و صادقانه باید به کسانی که این ایده را مطرح کردند، آفرین گفت و باید آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار داد.

بیشتر بخوانید:  بهترین انیمیشن های سریالی 2020 

Drifters

بهترین انیمه های ایسکای
انیمه ایسکای جدید

اگر ژانر تاریخی، خیالی و یا جنگی را دوست دارید این انیمه ترکیبی از این سه تا ژانر درخود دارد. در این انیمه جنگجویان بزرگ از اعصار مختلف تاریخی به دنیای خیالی منتقل می شوند و لقب Drifters به آنها داده می شود. وظیفه آنها این است که با افرادی به نما پایانها در یک جنگ همه جانبه مبارزه کنند.

در این انیمه بازیگران مشهوری مانند Toyohisa Shimazu، Nobunaga Oda وYoichi Suketaka Nasu. صداگذاری شخصیت ها را بر عهده گرفته اند. این سریال با داستان جذاب و نبردهای جذابش قطعا در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های نتفلیکس 2020

That Time I Got Reincarnated as a Slime

بهترین انیمه های ایسکای
انیمه ایسکای جدید

داستان این انیمه کمی پیچیده است، داستان آن حول یک slime می گردد که پس از خوردن یک اژدها به قدرت های فرا طبیعی دست می یابد. او سپس یک دهکده می سازد و تلاش می کند از شهروندان خود محافظت کند همچنین برای توسعه به دنبال سرمایه گذاری می گردد.

شاید این انیمه در نگاه نخست معمولی به نظر رسد اما مطئمن باشید که این انیمه ایسکای شما را سورپرایز خواهد کرد. داستان بدیع و روان این انیمه باعث شده است که ما آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار بدهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی

Nobunaga Concerto

بهترین انیمه های ایسکای
انیمه ایسکای جدید

داستان این انیمه حول یک پسر جوان می گردد که ناگهان به ژاپن عصر فئودالیسم منتقل می شود و با شخصی به نام نوبوناگا رو در رو می شود. این دو فرد بسیار شبیه به هم هستند و نوبوناگا واقعا از فشار زیادی که به او وارد شده است، خسته می باشد.

به همین جهت این دو فرد جای خود را عوض می کند و قهرمان اصلی باید به عنوان نوبوناگا زندگی کند و تلاش خود را مبذول دارد تا کشور ویران نشود. داستان جالب و کلاسیک و شخصیت پردازی این انیمه آن را در لیست بهترین انیمه های ایسکای قرار داده است.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های ایرانی

جمع بندی

در کشور ما انیمه ها طرفداران بسیاری دارند. بر همین اساس بود که پیش از این در تکراتو به بهترین انیمه های 2021، بهترین انیمه های شونن و بهترین انیمه های زمستان 2021 پرداخته بودیم. علیرغم آنکه هالیوود فیلم هایی در تمام ژانرها با هزینه ها، بازیگران معروف می سازد، این مسئله باعث نمی شود که مردم به سینما و هنر نمایشی دیگر کشورها توجه نکند.

به همین سبب تلاش کردیم برخی از بهترین انیمه ها در ژانر ایسکای را در این مقاله به شما معرفی کنیم تا بتوانید با اطلاعات دقیق تر به دیدن این نمایش های فوق العاده جذاب بپردازید، امیدواریم که در این جهت توانسته باشیم به شما یاری رسانده باشیم. اگر نکته یا مسئله وجود دارد که به آن اشاره نکردیم ، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

منبع: fandomspot

نظر شما درباره بهترین انیمه های ایسکای  چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر (6 نظر)

  انیمه زمانی که به عنوان یک اسلایم تناسخ پیدا کردم خیلی قشنگه حتماا ببینیدش یعنی فوق العادس هرچی بگم کم گفتم.😐

  پاسخ

  خیلی خوب بود ممنون بعضی از انیمه ها ندیده بودم و خیلی قشنگ هم بود

  پاسخ

  واقعا ممنون از معرفیتون
  ارباب شیاطین دوباره تلاش کن هم قشنگه پیشنهاد میکنم ببینید

  پاسخ

  همش دیدم کاش انیمه های بیشتری میگفتی

  پاسخ

  اون که عکس اصلی زدین مال کودوم انیمست میشه بگید

  پاسخ

  تاریخچه ارواح و خدای دبیرستان و تناسخ یک بیکار هم قشنگن ببینشون

  پاسخ